Název: | BENY STAV OPEN | Pořadatel: | SK OAZA Praha | Datum: | 26.-29.12. | Věk. kategorie: | dospělí |
|
|
Franěk Michal | | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Peterka Adam | | 6:4, 6:7 (5), 1:0 (5) | | | |
| | | | | |
Durovič Milan | 6:3, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Střelec Jakub | | | 6:4, 6:1 | | |
| | | | | |
Kazda Martin | 6:2, 4:6, 1:0 (6) | | | | |
| | | | | |
Šťastný Boris | | 6:3, 2:6, 1:0 (9) | | | |
| | | | | |
Beneš Petr | 6:1, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Arendar Roman | | | | 6:2, 7:5 | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Beneš Pavel | | 7:6 (6), 6:1 | | | |
| | | | | |
Suchánek Jakub | 6:2, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Horčák Václav | | | 6:2, 6:4 | | |
| | | | | |
Pavlikovský Eduard | 6:4, scr. | | | | |
| | | | | |
| | 6:4, 6:2 | | | |
| | | | | |
Beneš Michal | | | | | |
| | | | | |
Kubík Kristián | | | | | 7:6 (6), 3:6, 1:0 (8) |
| | | | | |
Růžička Adam | 6:3, 6:4 | | | | |
| | | | | |
Pavlišta Jonáš | | 6:1, 7:6 (4) | | | |
| | | | | |
Sedláček Libor | 7:5, 6:4 | | | | |
| | | | | |
Kubín Marian | | | 6:3, 7:6 (4) | | |
| | | | | |
Klír Petr | 6:3, 6:1 | | | | |
| | | | | |
| | 6:3, 6:4 | | | |
| | | | | |
Michl Filip | | | | | |
| | | | | |
Stuchlík Oskar Oliver | | | | 6:1, 6:2 | |
| | | | | |
Prachař Jakub | 2:6, 7:5, 1:0 (9) | | | | |
| | | | | |
Pech Patrik | | 6:1, 6:2 | | | |
| | | | | |
Kračman Michal | 6:3, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Musil Mathias | | | 2:6, 7:6 (5), 1:0 (10) | | |
| | | | | |
Beneš Martin | 6:3, 6:0 | | | | |
| | | | | |
| | 4:6, 6:4, 1:0 (4) | | | |
| | | | | |
Vachtl Jiří | | | | | |
| | | | | |
Rozhodčí turnaje: Ing. Pavel Beneš |
Poznámka pořadatele: Pořadí zápasů:
29.12. v 13 hod: finále
|
| Počet účastníků | 27 | Nasazení | CŽ | BH | Franěk Michal | 23 | 30 | Vachtl Jiří | 33 | 30 | Michl Filip | 48 | 25 | Arendar Roman | 111 | 15 | Beneš Michal | 121 | 15 | Beneš Petr | 144 | 12 | Kubík Kristián | 201 | 9 | Stuchlík Oskar Oliver | 251 | 9 |
Kategorie : 7 | Součet BH: 145 |
Kódové číslo akce: 102031 |
|
|
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se jméno hráče | datum narození | klub | Vodák Petr | 21.12.1993 | Jiskra Otrokovice | Blecha Adam | 30.06.1998 | SK HAMR, z.s. | Konšel Luděk | 29.03.1970 | TK Benešov | Blecha Jan | 18.03.1989 | RPM Spoje Praha | Kopf Václav | 06.11.1971 | Baník Příbram | Hudeček Petr | 27.12.1973 | Slavoj Litoměřice |
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Peterka Adam | 20.04.2001 | Sokol Čimice | Kotýk Martin | 10.08.1993 | TO SK Mělník | Suchánek Martin | 09.02.1983 | TK FZŠ Trávníčkova | Línek Jaromír | 04.10.1977 | LTC Modřany 2005 |
|