Pořadatel: | Tenis Cibulka | Datum: | 28.-31.12. | Věk. kategorie: | dospělí |
|
|
Kohout Štěpán | | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Langr Petr | | 6:3, 6:3 | | | |
| | | | | |
Lukeš Ondřej | 6:3, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Nerušil Marek | | | 6:1, 6:3 | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | 6:3, 6:1 | | | |
| | | | | |
Tichý Jakub Ing. | | | | | |
| | | | | |
Michálek Jan | | | | scr. | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Adámek Jiří | | 6:3, 6:2 | | | |
| | | | | |
Štarch Radim | 6:3, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Krtek Arnošt | | | 3:6, 6:3, 1:0 | | |
| | | | | |
Carboch Jan Mgr. | 6:3, 5:7, 1:0 | | | | |
| | | | | |
| | 6:3, 6:4 | | | |
| | | | | |
Hanzlík Tomáš | | | | | |
| | | | | |
Sysel František | | | | | 5:7, 6:3, 1:0 |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | 6:2, 6:1 | | | |
| | | | | |
Řežábek Robin | | | | | |
| | | | | |
Stočes Martin | | | 5:7, 6:4, 1:0 | | |
| | | | | |
Čech Jakub | 6:4, 6:4 | | | | |
| | | | | |
| | 7:6, 6:4 | | | |
| | | | | |
Čepek Jakub | | | | | |
| | | | | |
Kopecký David | | | | 6:2, 6:2 | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | scr. | | | |
| | | | | |
Rohlík Adam | | | | | |
| | | | | |
Kareis Jan | | | 6:1, 6:3 | | |
| | | | | |
Krejsa Jan | 0:6, 6:3, 1:0 | | | | |
| | | | | |
| | 3:1, scr. | | | |
| | | | | |
Jiřička Jakub | | | | | |
| | | | | |
Rozhodčí turnaje: tel. 774995021 |
Poznámka pořadatele: sobota 8:30 Langr-Lukeš, Adámek-Štarch, Krtek-Carboch, Stočes, Čech
sobota 9:30 Kareis-Krejsa, Nerušil-Tichý, Sysel-Řežábek, Kopecký-Rohlík
ostatní 10:30 |
| Počet účastníků | 21 | Nasazení | CŽ | BH | Kohout Štěpán | 43 | 30 | Jiřička Jakub | 66 | 25 | Čepek Jakub | 84 | 20 | Michálek Jan | 91 | 20 | Sysel František | 137 | 15 | Krejsa Jan | 307 | 12 | Hanzlík Tomáš | 312 | 9 | Tichý Jakub Ing. | 347 | 9 |
Kategorie : 7 | Součet BH: 140 |
Kódové číslo akce: 102030 |
|
|
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se jméno hráče | datum narození | klub | Jakoubek Petr | 21.04.1977 | TJ Solidarita Praha 10 |
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Jiřička Jakub | 30.05.1992 | TK Start Praha-Topolka | Krejsa Jan | 06.10.1974 | Sokol Smíchov I. | Rohlík Adam | 16.09.1993 | TO SK Mělník | Čepek Jakub | 26.08.1992 | Lokomotiva Nymburk | Řežábek Robin | 20.07.1995 | TJ Solidarita Praha 10 | Sysel František | 18.06.1988 | TK Benešov | Štarch Radim | 16.06.1975 | Start Liberec | Carboch Jan Mgr. | 23.07.1984 | TJ Solidarita Praha 10 | Michálek Jan | 05.05.1989 | I.ČLTK Praha | Tichý Jakub Ing. | 30.09.1993 | LTC Litvínov | Lukeš Ondřej | 31.05.1991 | LTC Český Krumlov |
|