Název: | TK Konstruktiva B | Pořadatel: | TK Konstruktiva, z.s. | Datum: | 27.-30.12. | Věk. kategorie: | dospělí |
|
|
Vejvara Lukáš | | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Šimek Filip | | 6:4, 6:3 | | | |
| | | | | |
Šoukal Martin | 6:3, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Gorbušin Ivan | | | 6:2, 6:4 | | |
| | | | | |
Poláček Ondřej | 6:3, 6:4 | | | | |
| | | | | |
Bugaj Martin | | 7:6, 6:2 | | | |
| | | | | |
Beneš Michal | 6:4, 6:4 | | | | |
| | | | | |
Martínek David | | | | 1:6, 6:4, 2:1, scr. | |
| | | | | |
Trefný Martin | 6:2, 3:6, 6:4 | | | | |
| | | | | |
Pátý Daniel | | 7:5, 6:4 | | | |
| | | | | |
Rosa Jan | 6:3, 1:6, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Arendar Roman | | | 3:6, 6:4, 6:3 | | |
| | | | | |
Jiruš Jan | 6:2, 7:6 | | | | |
| | | | | |
Tříška Martin | | 7:5, 2:0, scr. | | | |
| | | | | |
Balada Tomáš | 6:2, 6:4 | | | | |
| | | | | |
Řezníček Vladimír | | | | | 6:4, 6:1 |
| | | | | |
Markovič Pavel | 6:4, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Kubík Kristián | | 6:3, 6:4 | | | |
| | | | | |
Poštolka Roman | 6:2, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Karas Luboš | | | 6:3, 6:3 | | |
| | | | | |
Jakoubek Petr | 6:2, 6:3 | | | | |
| | | | | |
| | 6:2, 6:4 | | | |
| | | | | |
Kalivoda Adam | | | | | |
| | | | | |
Fekete Richárd | | | | 1:6, 6:1, 6:2 | |
| | | | | |
Dubský Marek | 3:6, 6:3, 6:4 | | | | |
| | | | | |
Tesař Pavel | | 7:6, 6:1 | | | |
| | | | | |
Šafář Martin | 6:4, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Válek Milan | | | 6:1, 6:2 | | |
| | | | | |
Pátý Michael | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | |
| | 6:3, 7:5 | | | |
| | | | | |
Vachtl Jiří | | | | | |
| | | | | |
Rozhodčí turnaje: Jiří Krejčí, Pavel Saic, Kryštof Krejčí Tel.: 604 987 733
|
| Počet účastníků | 29 | Nasazení | CŽ | BH | Vejvara Lukáš | 36 | 25 | Vachtl Jiří | 38 | 25 | Martínek David | 71 | 20 | Kalivoda Adam | 94 | 15 | Fekete Richárd | 110 | 15 | Balada Tomáš | 129 | 12 | Beneš Michal | 132 | 12 | Řezníček Vladimír | 133 | 12 |
Kategorie : 8 | Součet BH: 136 |
Kódové číslo akce: 102025 |
|
|
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se jméno hráče | datum narození | klub | Pánik Matěj | 09.05.2000 | Tenisklub Cheb | Adamec Martin | 14.06.1982 | Lokomotiva Nymburk | Paroulek Tadeáš | 30.12.1999 | I.ČLTK Praha |
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Bolardt Antonín | 07.06.1998 | TK Sparta Praha | Pokorný Jan | 24.10.1997 | SK Aritma Praha | Línek Jaromír | 04.10.1977 | LTC Modřany 2005 | Poláček Lukáš | 01.10.1991 | LTC Modřany 2005 |
|