Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Pořadatel:  SK Satalice
Datum:  28.-30.11.
Věk. kategorie:  dospělí
Bůžek Petr
 
Arendar Roman
6:3, 3:6, 1:0 (6)
 
Solař David
6:4, 6:4
 
Pilecký Daniel
6:0, 7:5
 
Kotvald Tomáš
6:2, 3:0, scr.
 
Horčák Václav
6:1, 6:1
 
Svoboda Šimon
6:3, 6:0
 
Šťastný Petr
6:3, 6:2
 
Pavluv Richard
6:2, 6:7, 1:0 (4)
 
Gloser Michal
6:1, 6:0
 
Heřman Michael
2:6, 6:3, 1:0 (7)
 
Halík Martin
6:0, 6:2
 
Schmid Daniel
6:3, 7:5
 
Kopřiva Zdeněk
6:1, 6:2
 
Bouda Daniel
6:3, 6:2
 
Vítek Ondřej
7:5, 6:3
 
Jetel Michal
scr.
 
Severa Karel
6:1, 6:0
 
Pecák Štěpán
6:4, 7:5
 
Písařík Milan
6:1, 6:0
 
Adamec Martin
6:0, 6:0
 
Hajko David
6:1, 6:1
 
Vaněk Jiří
5:7, 6:1, 1:0 (8)
 
David Martin
6:4, 6:2
 
Svoboda Matouš
6:3, 6:3
 
Gregor Jiří
6:2, 6:2
 
Prosek Pavel
7:5, 6:4
 
Kopřiva Vojtěch
6:1, 6:0
 
Soumar David
7:6 (5), 6:4
 
Čermák Pavel
6:0, 6:1
 
Balada Tomáš
3:6, 6:3, 1:0 (3)
 
Beneš Michal
6:4, 6:3
 
Rozhodčí turnaje: Kopřiva, Soumar - tel. 773 460 737
Poznámka pořadatele: Program neděle čtyřhry: ve 12.30 se dostaví Bouda, Horčák – Šťastný Vítek; ve 14.00 Svoboda M., Bůžek – Hojka, Vaněk a Jetel, Pavluv – Kotvald, Pilecký. Beneš, Línek postupují do semifinále -> nejdříve ve 3.
Počet účastníků32
NasazeníBH
Bůžek Petr 17212
Beneš Michal 17912
Jetel Michal 18912
Vítek Ondřej 19912
Šťastný Petr 2199
Svoboda Matouš 2329
Pavluv Richard 2429
David Martin 2839
Kategorie : 5Součet BH: 84
Kódové číslo akce: 102011

Svoboda Matouš - Bůžek Petr
 
 
 
Vaněk Jiří - Hojka Matěj
6:6, scr.
 
Halík Martin - Richter Stanislav
6:3, 6:2
 
David Martin - Gregor Jiří
6:4, 6:4
 
Heřman Michael - Solař David
6:2, 6:4
 
Adamec Martin - Severa Karel
scr.
 
Beneš Michal - Línek Jaromír
6:2, 6:0
 
Pavluv Richard - Jetel Michal
7:5, 6:3
 
Svoboda Šimon - Peterka Adam
7:6 (5), 6:2
 
Hajko David - Soumar David
6:1, 6:0
 
Kotvald Tomáš - Pilecký Daniel
2:6, 6:2, 1:0 (9)
 
Kopřiva Vojtěch - Kopřiva Zdeněk
scr.
 
Bouda Daniel - Horčák Václav
6:2, 6:2
 
Prosek Pavel - Bohdanecký Michal
6:2, 6:3
 
Šťastný Petr - Vítek Ondřej
6:2, 7:5
 
Rozhodčí turnaje: Kopřiva Vojtěch, Soumar David
Počet dvojic15
NasazeníBH
Bůžek Petr 17212
Beneš Michal 17912
Jetel Michal 18912
Vítek Ondřej 19912
Šťastný Petr 2199
Svoboda Matouš 2329
Pavluv Richard 2429
Línek Jaromír 2549
Kategorie : 5Součet BH: 84
Kódové číslo akce: 104011

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Bohdanecký Michal07.07.1975SK Satalice
Peterka Adam20.04.2001TK Sparta Praha
Línek Jaromír04.10.1977LTC Modřany 2005
Hojka Matěj07.08.1997TJ Spoje Praha