Název: | MLADÝ TENISTA BABOLAT CUP | Pořadatel: | O.s. Mladý tenista | Datum: | 23.-25.11. | Věk. kategorie: | dospělí |
|
|
Herzán Miroslav | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Němeček Tomáš | | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Merta Vojtěch | 6:4, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
Šenk Filip | | | 6:4, 6:4 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 7:5 | | | | |
| | | | | | |
Sachko Vitaliy | | | | | | |
| | | | | | |
Marenčok Jan | | | | 6:3, 6:2 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Ondračka Jakub | | | | | | |
| | | | | | |
Havránek Lukáš | | | 6:1, 6:0 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Perůtka Jan | | | | | | |
| | | | | | |
Ščudlík Rudolf | | | | | 6:4, 6:3 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 1:6, 6:3, 1:0 (7) | | | | |
| | | | | | |
Matějka Filip | | | | | | |
| | | | | | |
Bednář Ivo | | | 6:1, 6:0 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Řezníček Jakub | | | | | | |
| | | | | | |
Bartoň Dominik | | | | 6:1, 6:3 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Haliak Mikalai | | | | | | |
| | | | | | |
Běrský Michael | | | 6:1, 6:0 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 7:5, 7:6 (2) | | | | |
| | | | | | |
Smolka Petr | | | | | | |
| | | | | | |
Schreier Maxmilián | | | | | | scr. |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Bartoš Adam | | | | | | |
| | | | | | |
Schwan Robert | | | 7:6 (5), 6:2 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 7:5, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Lesák Václav | | | | | | |
| | | | | | |
Krhut Ondřej | | | | 6:1, 7:5 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Dicu Raul-Alin | | | | | | |
| | | | | | |
Pavlištík Jakub | | | 6:1, 6:2 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Zeman Tomáš | | | | | | |
| | | | | | |
Michenka Lukáš | | | | | 4:0, scr. | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:4, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Sentivanyi Roman | | | | | | |
| | | | | | |
Priesol Jiří | | | 7:6 (4), 6:4 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Habrman Milan | | | | | | |
| | | | | | |
Rusakevičius Emilijus | | | | 6:4, 5:7, 1:0 (3) | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 4:6, 1:0 (10) | | | | |
| | | | | | |
Wrzol Mikolay | | | | | | |
| | | | | | |
Lorenc Kristián | | | 6:2, 6:2 | | | |
| | | | | | |
Sekula David | 2:2, scr. | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Kadora Jakub | | | | | | |
| | | | | | |
Poznámka pořadatele: hráč 1 - Schwan Robert, nar. 15.6.1977
hráč T.Zeman skrečoval pro zranění zad. |
| Počet účastníků | 34 | Nasazení | CŽ | BH | Herzán Miroslav | 127 | 15 | Kadora Jakub | 137 | 15 | Ščudlík Rudolf | 156 | 12 | Zeman Tomáš | 160 | 12 | Michenka Lukáš | 186 | 12 | Perůtka Jan | 199 | 12 | Smolka Petr | 229 | 12 | Schreier Maxmilián | 232 | 12 |
Kategorie : 5 | Součet BH: 102 |
Kódové číslo akce: 102010 |
|
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Schwan Robert | 15.06.1977 | - | Běrský Michael | 26.01.1997 | VSK VŠB-TU Ostrava |
|