Český tenisový svaz
Název:
TC Head tour
Datum:
16.-18.11.
Pořadatel:
1. Vestecká sportovní o.s. (C - 600)
Místo konání:
Vestec, Praha-západ
Kódové číslo:
106008
Dvorců + povrch:
5 koberec s granulemi
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
24
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Polák Jiří
Sportovní 456
252 42 Vestec
Tel. (1):
777773139
E-mail:
recepce@teniscentrum.com

Poznámka pořadatele:

TURNAJ SE HRAJE S MÍČI HEAD.
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Michl Filip 02.04.1994 Tenisový klub Mníšek
40
25
 
volná karta,prezentováno
14.11.2019 16:01:19
2.
Aregger Lars 03.01.2001 LTC Modřany 2005
92
15
503
prezentováno
10.11.2019 14:41:27
3.
Kubín Marian 14.10.2002 SK HAMR, z.s.
123
15
68
prezentováno
03.11.2019 21:19:06
4.
Růžička Václav 21.02.2000 TK Škoda Plzeň z.s.
195
12
 
prezentováno
14.11.2019 09:15:20
5.
Mrůzek Štěpán 18.11.2004 LTC Slovan Kladno
211
9
34
prezentováno
13.11.2019 17:58:26
6.
Babinciuc Ilie 06.12.1985 TC Brno.
228
9
 
volná karta,prezentováno
14.11.2019 16:02:25
7.
Hegenbart Max 08.10.2001 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
306
6
77
volná karta,prezentováno
15.11.2019 10:23:05
8.
Gorbušin Ivan 07.06.2001 TK Olymp Praha
312
6
38
prezentováno
07.11.2019 13:01:48
9.
Maštálka Petr 13.11.2002 LTC Mladá Boleslav o.s.
324
6
151
prezentováno
04.11.2019 08:25:14
10.
Studený Jan 14.07.1988 TC Fit4all Brno
340
6
 
volná karta,prezentováno
14.11.2019 16:02:50
11.
David Martin 18.10.1982 TK Konstruktiva, z.s.
426
6
 
prezentováno
04.11.2019 09:59:06
12.
Forgács Radovan 08.01.1973 1. Vestecká sportovní o.s.
447
6
 
prezentováno
12.11.2019 17:44:47
13.
Fáček Erik 05.12.2004 LTC Tábor 1903
491
4
172
prezentováno
12.11.2019 18:13:40
14.
Forgács Alex Gabriel 02.08.2004 1. Vestecká sportovní o.s.
679
4
646
prezentováno
12.11.2019 17:44:29
15.
Vácha Daniel 08.12.1976 TK SK Dobrá Voda u Č.B.
731
3
 
 
10.11.2019 14:57:12
16.
Koliha Matouš 21.12.1972 TJ Tatran Střešovice
784
3
 
prezentováno
13.11.2019 17:59:27
17.
Bega Petr 13.02.2003 SK HAMR, z.s.
798
3
134
prezentováno
11.11.2019 17:59:52
18.
Hájek Tobiáš 04.09.2002 SK HAMR, z.s.
978
3
59
volná karta,prezentováno
14.11.2019 17:30:12
19.
Konšel Luděk 29.03.1970 TK Benešov
1032
1
 
 
02.11.2019 20:43:32
20.
Blažka Daniel 03.02.2004 TK BLAŽKA HOLIDAY, z.s.
1032
1
331
prezentováno
05.11.2019 14:41:30
21.
Privara Peter Benjamín 02.08.2004 TK Sparta Praha
1032
1
5
prezentováno
06.11.2019 09:35:11
22.
Ben Ahmed Adam 17.12.2003 Lob S.A. Bohnice, zs
1032
1
270
prezentováno
11.11.2019 19:22:34
23.
Olšanský Filip 08.10.2003 TK Slavia Plzeň
1032
1
704
prezentováno
13.11.2019 12:16:36
24.
Apltauer Filip 21.03.2004 TK Sparta Praha
1032
1
32
volná karta,prezentováno
15.11.2019 10:47:53

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Haňkovský David 09.02.2002 Sportclub Řevnice, z.s.
1032
1
192
přijat,prezentováno
15.11.2019 08:04:51
2.
Cintl Matěj 29.11.1998 Tenisklub Cheb
55
20
 
přijat,prezentováno
15.11.2019 13:08:07
3.
Kubíček Jan 28.07.1996 TJ Sokol Vysočany
1032
1
 
přijat,prezentováno
15.11.2019 13:30:58
4.
Šafář Petr 24.01.2004 TK Start Praha-Topolka
1032
1
462
přijat,prezentováno
15.11.2019 14:30:39
5.
Kazda Martin 26.07.2001 TJ Sokol Vysočany
214
9
96
přijat,prezentováno
15.11.2019 15:05:18
6.
Pavlovič Max 23.12.2001 TJ Radlice
619
4
561
přijat,prezentováno
15.11.2019 15:59:48
7.
Šlachta Cyril František 04.09.2001 TK ETIAM
1032
1
 
přijat,prezentováno
15.11.2019 17:53:47
8.
Polák David 30.08.1988 1. Vestecká sportovní o.s.
1032
1
 
přijat,prezentováno
15.11.2019 17:54:29

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Lerbletier Jakub 20.05.1993 TO Bohemians Praha
515
4
 
odhlášeno hráčem
04.11.2019 10:19:09
2.
Dvořák Marek 27.02.1984 TCG Karlovy Vary
639
4
 
odhlášeno hráčem
10.11.2019 21:37:00
3.
Bán Zoltán 12.08.1993 TK Konstruktiva, z.s.
482
4
 
odhlášeno hráčem
13.11.2019 10:04:30
4.
Novotný Šimon 01.01.2004 TK Neridé
908
3
135
odhlášeno hráčem
13.11.2019 12:05:16
5.
Kubelka David 28.07.2003 Slavoj Český Brod
356
6
123
odhlášeno hráčem
14.11.2019 20:58:21