Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2020

Věková kategorie: starší žactvo

Oblastní soutěž 1.třída skupina D

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
Tabulka neobsahuje žádné záznamy

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
06.06.2020
4
TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. C(2) TC Ostrava Nová Ves B(7)
5:4
10:10
84:79
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Onderka Sebastian
3
Kalousek Šimon
4
6:3
5:7
6:3
17
13
2
1
1
0
2.
Slováček Martin
1
Svoboda Daniel (H)
1
6:1
6:0
 
12
1
2
0
1
0
3.
VAŠÍČEK TEODOR
1
Doppler Alexandr
1
4:6
6:3
6:1
16
10
2
1
1
0
4.
Švidrnoch Alexej
1
Schwarz Dominik
1
1:6
1:6
 
2
12
0
2
0
1
5.
Bendova Valentyna
1
Fichnová Adéla
3
6:3
6:3
 
12
6
2
0
1
0
6.
Gebauerová Agáta
1
Bódiová Lucie
1
1:6
1:6
 
2
12
0
2
0
1
7.
Onderka Sebastian
Slováček Martin
3
1
Kalousek Šimon
Svoboda Daniel (H)
4
1
6:1
6:0
 
12
1
2
0
1
0
8.
VAŠÍČEK TEODOR
Švidrnoch Alexej
1
1
Doppler Alexandr
Schwarz Dominik
1
1
1:6
3:6
 
4
12
0
2
0
1
9.
Bendova Valentyna
Gebauerová Agáta
1
1
Fichnová Adéla
Bódiová Lucie
3
1
4:6
3:6
 
7
12
0
2
0
1
               
84
79
10
10
5
4

Soupiska TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. C(2)

jméno
nar.
BH
1
Gawlik Julian Jan (EU)
10.04.2006
985
3
2
Onderka Sebastian
30.11.2008
956
3
3
Kliment Matúš
03.01.2009
1044
1
4
Slováček Martin
02.03.2010
1044
1
5
VAŠÍČEK TEODOR
01.02.2009
1044
1
6
Pesch Andreas
25.06.2008
1044
1
7
Pesch Matěj
22.08.2008
1044
1
8
Švidrnoch Alexej
21.01.2008
1044
1
9
Švidrnoch Viktor
05.07.2010
1044
1
10
Adamovský Jan
16.12.2009
1044
1
11
Baránek Denis
20.01.2010
1044
1
12
Čech Jakub
13.07.2010
1044
1
21
Bendova Valentyna
13.05.2008
845
1
22
Gebauerová Agáta
06.04.2010
845
1
23
Stanovská Kristýna
28.01.2010
845
1
24
Drajnová Vanesa
10.09.2009
845
1
25
Němčanská Kateřina
01.05.2009
845
1
26
Krčková Judita
15.09.2009
845
1

Soupiska TC Ostrava Nová Ves B(7)

jméno
nar.
BH
1
Hnidets Vitalii (Z)
23.08.2006
720
4
2
Kalousek Šimon
30.04.2007
645
4
3
Svoboda Daniel (H)
20.09.2007
1044
1
4
Biroščák Ondřej (H)
09.01.2007
1044
1
5
Doppler Alexandr
13.10.2008
1044
1
6
Frodl Matěj
28.08.2008
1044
1
7
Schwarz Dominik
09.08.2009
1044
1
8
Skiba Matouš
04.03.2009
1044
1
9
Bajgar Alexandr
03.12.2008
1044
1
10
Nytra Sebastian
12.05.2010
1044
1
21
Hnidets Anastasiia (Z)
27.02.2009
796
3
22
Fichnová Adéla
08.06.2008
723
3
23
Bódiová Lucie
15.04.2008
845
1
24
Drozdová Ella
17.05.2009
845
1
25
Vládková Veronika
29.10.2009
845
1
26
Siwiec Maja (EU)
14.12.2007
845
1
27
Blažejová Nela
03.01.2009
845
1
28
Klein Eva
03.07.2010
845
1