Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2019

Věková kategorie: starší žactvo

13. Krajský přebor II.

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
LTC Český Krumlov B
Tisknout
6
1
51:12
105:27
702:316
13
2
TK Prachatice z.s.
Tisknout
6
1
44:19
91:42
670:466
13
3
TK ZVVZ Milevsko A
Tisknout
6
1
44:19
92:44
655:459
13
4
Sokol TK Kaplice
Tisknout
5
2
40:23
84:50
617:438
12
5
TK SK Dobrá Voda u Č.B.
Tisknout
4
3
40:23
84:49
634:448
11
6
Jiskra Bechyně
Tisknout
3
4
30:33
64:69
538:576
10
7
LTC Velešín
Tisknout
2
5
26:37
54:75
446:547
9
8
TK Ostrovec
Tisknout
2
5
22:41
46:87
469:663
9
9
TJ Blatná
Tisknout
1
6
11:52
24:105
290:700
7
10
TK ZVVZ Milevsko B
Tisknout
0
7
7:56
18:114
335:743
7

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
27.4.2019
1
Sokol TK Kaplice LTC Velešín
6:3
12:7
91:62
Zápis o utkání - oficiální
2
TK ZVVZ Milevsko B TK ZVVZ Milevsko A
1:8
2:17
35:108
Zápis o utkání - oficiální
3
TK SK Dobrá Voda u Č.B. TK Ostrovec
7:2
15:4
104:55
Zápis o utkání - oficiální
4
TJ Blatná LTC Český Krumlov B
1:8
2:16
27:106
Zápis o utkání - oficiální
5
TK Prachatice z.s. Jiskra Bechyně
6:3
13:7
99:73
Zápis o utkání - oficiální
2
04.5.2019
6
LTC Velešín TK Prachatice z.s.
4:5
8:10
57:87
Zápis o utkání - oficiální
7
Jiskra Bechyně TJ Blatná
9:0
18:0
109:33
Zápis o utkání - oficiální
8
LTC Český Krumlov B TK SK Dobrá Voda u Č.B.
8:1
17:4
110:53
Zápis o utkání - oficiální
9
TK Ostrovec TK ZVVZ Milevsko B
8:1
16:3
107:57
Zápis o utkání - oficiální
10
TK ZVVZ Milevsko A Sokol TK Kaplice
5:4
10:9
76:74
Zápis o utkání - oficiální
3
11.5.2019
11
TK ZVVZ Milevsko A LTC Velešín
7:2
14:4
86:47
Zápis o utkání - oficiální
12
Sokol TK Kaplice TK Ostrovec
6:3
14:6
105:52
Zápis o utkání - oficiální
13
TK ZVVZ Milevsko B LTC Český Krumlov B
0:9
0:18
28:108
Zápis o utkání - oficiální
14
TK SK Dobrá Voda u Č.B. Jiskra Bechyně
3:6
6:12
72:81
Zápis o utkání - oficiální
15
TJ Blatná TK Prachatice z.s.
0:9
0:18
41:108
Zápis o utkání - oficiální
4
25.5.2019
16
LTC Velešín (s) TJ Blatná
9:0
18:0
108:0
Zápis o utkání - oficiální
17
TK Prachatice z.s. TK SK Dobrá Voda u Č.B.
5:4
10:9
82:86
Zápis o utkání - oficiální
18
Jiskra Bechyně TK ZVVZ Milevsko B
6:3
13:8
102:85
Zápis o utkání - oficiální
19
LTC Český Krumlov B Sokol TK Kaplice
5:4
10:8
80:67
Zápis o utkání - oficiální
20
TK Ostrovec TK ZVVZ Milevsko A
2:7
5:15
64:107
Zápis o utkání - oficiální
5
08.6.2019
21
TK Ostrovec LTC Velešín
2:7
5:14
75:100
Zápis o utkání - oficiální
22
TK ZVVZ Milevsko A LTC Český Krumlov B
6:3
13:8
90:81
Zápis o utkání - oficiální
23
Sokol TK Kaplice Jiskra Bechyně
8:1
16:3
104:46
Zápis o utkání - oficiální
24
TK ZVVZ Milevsko B TK Prachatice z.s.
0:9
0:18
37:109
Zápis o utkání - oficiální
25
TK SK Dobrá Voda u Č.B. TJ Blatná
8:1
16:3
110:40
Zápis o utkání - oficiální
6
15.6.2019
26
LTC Velešín TK SK Dobrá Voda u Č.B.
1:8
3:16
55:100
Zápis o utkání - oficiální
27
TJ Blatná TK ZVVZ Milevsko B
7:2
14:5
100:68
Zápis o utkání - oficiální
28
TK Prachatice z.s. Sokol TK Kaplice
4:5
9:11
73:85
Zápis o utkání - oficiální
29
Jiskra Bechyně TK ZVVZ Milevsko A
1:8
3:16
46:101
Zápis o utkání - oficiální
30
LTC Český Krumlov B TK Ostrovec
9:0
18:0
109:34
Zápis o utkání - oficiální
7
22.6.2019
31
LTC Český Krumlov B LTC Velešín
9:0
18:0
108:17
Zápis o utkání - oficiální
32
TK Ostrovec Jiskra Bechyně
5:4
10:8
82:81
Zápis o utkání - oficiální
33
TK ZVVZ Milevsko A TK Prachatice z.s.
3:6
7:13
87:112
Zápis o utkání - oficiální
34
Sokol TK Kaplice TJ Blatná
7:2
14:5
91:49
Zápis o utkání - oficiální
35
TK ZVVZ Milevsko B TK SK Dobrá Voda u Č.B.
0:9
0:18
25:109
Zápis o utkání - oficiální
8
01.9.2019
36
LTC Velešín TK ZVVZ Milevsko B
0:0
 
 
 
37
TK SK Dobrá Voda u Č.B. Sokol TK Kaplice
0:0
 
 
 
38
TJ Blatná TK ZVVZ Milevsko A
0:0
 
 
 
39
TK Prachatice z.s. TK Ostrovec
0:0
 
 
 
40
Jiskra Bechyně LTC Český Krumlov B
0:0
 
 
 
9
07.9.2019
41
Jiskra Bechyně LTC Velešín
0:0
 
 
 
42
LTC Český Krumlov B TK Prachatice z.s.
0:0
 
 
 
43
TK Ostrovec TJ Blatná
0:0
 
 
 
44
TK ZVVZ Milevsko A TK SK Dobrá Voda u Č.B.
0:0
 
 
 
45
Sokol TK Kaplice TK ZVVZ Milevsko B
0:0