Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2019

Věková kategorie: starší žactvo

13. Krajský přebor II.

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK Prachatice z.s.
Tisknout
3
0
20:7
41:15
294:171
6
2
TK ZVVZ Milevsko A
Tisknout
3
0
20:7
41:15
270:156
6
3
Jiskra Bechyně
Tisknout
2
1
18:9
37:19
263:204
5
4
Sokol TK Kaplice
Tisknout
2
1
16:11
35:23
270:190
5
5
LTC Český Krumlov B
Tisknout
2
0
16:2
33:6
216:80
4
6
TK Ostrovec
Tisknout
1
2
13:14
26:32
214:266
4
7
TK SK Dobrá Voda u Č.B.
Tisknout
1
2
11:16
25:33
229:246
4
8
LTC Velešín
Tisknout
0
3
9:18
19:36
166:264
3
9
TJ Blatná
Tisknout
0
3
1:26
2:52
101:323
3
10
TK ZVVZ Milevsko B
Tisknout
0
2
2:16
5:33
92:215
2

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
27.4.2019
1
Sokol TK Kaplice LTC Velešín
6:3
12:7
91:62
Zápis o utkání - oficiální
2
TK ZVVZ Milevsko B TK ZVVZ Milevsko A
1:8
2:17
35:108
Zápis o utkání - oficiální
3
TK SK Dobrá Voda u Č.B. TK Ostrovec
7:2
15:4
104:55
Zápis o utkání - oficiální
4
TJ Blatná LTC Český Krumlov B
1:8
2:16
27:106
Zápis o utkání - oficiální
5
TK Prachatice z.s. Jiskra Bechyně
6:3
13:7
99:73
Zápis o utkání - oficiální
2
04.5.2019
6
LTC Velešín TK Prachatice z.s.
4:5
8:10
57:87
Zápis o utkání - oficiální
7
Jiskra Bechyně TJ Blatná
9:0
18:0
109:33
Zápis o utkání - oficiální
8
LTC Český Krumlov B TK SK Dobrá Voda u Č.B.
8:1
17:4
110:53
Zápis o utkání - oficiální
9
TK Ostrovec TK ZVVZ Milevsko B
8:1
16:3
107:57
Zápis o utkání - oficiální
10
TK ZVVZ Milevsko A Sokol TK Kaplice
5:4
10:9
76:74
Zápis o utkání - oficiální
3
11.5.2019
11
TK ZVVZ Milevsko A LTC Velešín
7:2
14:4
86:47
Zápis o utkání - oficiální
12
Sokol TK Kaplice TK Ostrovec
6:3
14:6
105:52
Zápis o utkání - oficiální
13
TK ZVVZ Milevsko B LTC Český Krumlov B
0:0
 
 
Zápis o utkání - neoficiální
14
TK SK Dobrá Voda u Č.B. Jiskra Bechyně
3:6
6:12
72:81
Zápis o utkání - oficiální
15
TJ Blatná TK Prachatice z.s.
0:9
0:18
41:108
Zápis o utkání - oficiální
4
25.5.2019
16
LTC Velešín TJ Blatná
0:0
 
 
 
17
TK Prachatice z.s. TK SK Dobrá Voda u Č.B.
0:0
 
 
 
18
Jiskra Bechyně TK ZVVZ Milevsko B
0:0
 
 
 
19
LTC Český Krumlov B Sokol TK Kaplice
0:0
 
 
 
20
TK Ostrovec TK ZVVZ Milevsko A
0:0
 
 
 
5
08.6.2019
21
TK Ostrovec LTC Velešín
0:0
 
 
 
22
TK ZVVZ Milevsko A LTC Český Krumlov B
0:0
 
 
 
23
Sokol TK Kaplice Jiskra Bechyně
0:0
 
 
 
24
TK ZVVZ Milevsko B TK Prachatice z.s.
0:0
 
 
 
25
TK SK Dobrá Voda u Č.B. TJ Blatná
0:0
 
 
 
6
15.6.2019
26
LTC Velešín TK SK Dobrá Voda u Č.B.
0:0
 
 
 
27
TJ Blatná TK ZVVZ Milevsko B
0:0
 
 
 
28
TK Prachatice z.s. Sokol TK Kaplice
0:0
 
 
 
29
Jiskra Bechyně TK ZVVZ Milevsko A
0:0
 
 
 
30
LTC Český Krumlov B TK Ostrovec
0:0
 
 
 
7
22.6.2019
31
LTC Český Krumlov B LTC Velešín
0:0
 
 
 
32
TK Ostrovec Jiskra Bechyně
0:0
 
 
 
33
TK ZVVZ Milevsko A TK Prachatice z.s.
0:0
 
 
 
34
Sokol TK Kaplice TJ Blatná
0:0
 
 
 
35
TK ZVVZ Milevsko B TK SK Dobrá Voda u Č.B.
0:0
 
 
 
8
01.9.2019
36
LTC Velešín TK ZVVZ Milevsko B
0:0
 
 
 
37
TK SK Dobrá Voda u Č.B. Sokol TK Kaplice
0:0
 
 
 
38
TJ Blatná TK ZVVZ Milevsko A
0:0
 
 
 
39
TK Prachatice z.s. TK Ostrovec
0:0
 
 
 
40
Jiskra Bechyně LTC Český Krumlov B
0:0
 
 
 
9
07.9.2019
41
Jiskra Bechyně LTC Velešín
0:0
 
 
 
42
LTC Český Krumlov B TK Prachatice z.s.
0:0
 
 
 
43
TK Ostrovec TJ Blatná
0:0
 
 
 
44
TK ZVVZ Milevsko A TK SK Dobrá Voda u Č.B.
0:0
 
 
 
45
Sokol TK Kaplice TK ZVVZ Milevsko B
0:0