Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2019

Věková kategorie: starší žactvo

12. Krajský přebor I.

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
LTC Humpolec
Tisknout
7
0
60:3
120:9
759:248
14
2
TK Pelhřimov B
Tisknout
6
1
35:28
77:61
589:497
13
3
LTC Tábor 1903 B
Tisknout
5
2
39:24
83:51
580:481
12
4
TK Sezimovo Ústí
Tisknout
4
3
27:36
56:77
482:588
11
5
Tenis klub Jindřichův Hradec z.s. B
Tisknout
3
4
32:31
70:68
540:525
10
6
TJ TK MANE Hluboká n.V.
Tisknout
1
6
22:41
49:86
447:609
8
7
TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu
Tisknout
1
6
20:43
43:89
418:622
8
8
TK Soběslav
Tisknout
1
6
17:46
37:94
383:628
8

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
5
08.6.2019
19
TK Pelhřimov B LTC Tábor 1903 B
6:3
12:8
89:70
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Petrů Štěpán
4
Nestával Benjamín
3
3:6
7:6
6:4
16
16
2
1
1
0
2.
Baštýř Ondřej
1
Nestával Samuel
1
2:6
0:6
 
2
12
0
2
0
1
3.
Vokřínková Sára
1
Červenková Natálie (H)
1
6:3
6:2
 
12
5
2
0
1
0
4.
Homolková Dominika
1
Fáčková Sára
1
6:3
6:1
 
12
4
2
0
1
0
5.
Čekal Vojtěch
1
Noháč Jan
1
6:7
1:6
 
7
13
0
2
0
1
6.
Kampe David
1
 
 
 
12
0
2
0
1
0
7.
Vokřínková Sára
Homolková Dominika
1
1
Červenková Natálie (H)
Fáčková Sára
1
1
6:2
3:6
1:0
10
8
2
1
1
0
8.
Petrů Štěpán
Baštýř Ondřej
4
1
Nestával Benjamín
Nestával Samuel
3
1
3:6
3:6
 
6
12
0
2
0
1
9.
Čekal Vojtěch
Kampe David
1
1
 
 
 
12
0
2
0
1
0
               
89
70
12
8
6
3

Soupiska TK Pelhřimov B

jméno
nar.
BH
1
Petrů Štěpán
18.06.2006
617
4
2
Zvolánek Marek
20.06.2006
563
4
3
Baštýř Ondřej
21.01.2008
1083
1
4
Čekal Vojtěch
29.01.2007
1083
1
5
Nguyen Lukáš
01.11.2009
1083
1
6
Kampe David
01.03.2007
1083
1
7
Vašků Jakub
11.10.2006
1083
1
8
Novák Lukáš
22.12.2008
1083
1
9
Turek Filip
13.08.2007
1083
1
21
Dubová Denisa
22.05.2007
628
3
22
Vovsová Natálie
13.05.2006
767
3
23
Volčíková Adéla
10.01.2005
845
1
24
Vokřínková Sára
31.07.2008
845
1
25
Homolková Dominika
12.07.2009
845
1
26
Nápravníková Eliška
10.03.2009
845
1
27
Vlková Adéla
10.02.2009
845
1
28
Vovsová Valerie
21.07.2009
845
1

Soupiska LTC Tábor 1903 B

jméno
nar.
BH
1
Koutek Kryštof
20.01.2007
788
3
2
Nestával Benjamín
10.06.2006
1047
3
3
Nestával Samuel
10.06.2006
1083
1
4
Pecha Ondřej (H)
19.05.2005
1083
1
5
Noháč Jan
08.05.2005
1083
1
6
Slaba Damián
06.03.2006
1083
1
7
Křížek Kevin
13.06.2008
1083
1
8
Pícha Jakub
13.07.2008
1083
1
9
Červenka Dominik
14.08.2009
1083
1
21
Holubová Tereza
18.01.2007
845
1
22
Ševčíková Nela
14.03.2005
845
1
23
Červenková Natálie (H)
10.10.2005
845
1
24
Příhodová Eliška
01.11.2007
845
1
25
Pařízková Nikola
25.10.2008
845
1
26
Pěknicová Viktorie
23.07.2008
845
1
27
Fáčková Sára
29.10.2009
845
1
28
Kotašková Barbora
02.07.2009
845
1