Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2019

Věková kategorie: starší žactvo

12. Krajský přebor I.

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
LTC Humpolec
Tisknout
6
0
51:3
102:9
650:222
12
2
TK Pelhřimov B
Tisknout
5
1
29:25
64:55
499:454
11
3
LTC Tábor 1903 B
Tisknout
4
2
32:22
68:46
484:433
10
4
Tenis klub Jindřichův Hradec z.s. B
Tisknout
3
3
29:25
63:56
473:440
9
5
TK Sezimovo Ústí
Tisknout
3
3
21:33
44:70
397:521
9
6
TJ TK MANE Hluboká n.V.
Tisknout
1
5
20:34
44:71
399:513
7
7
TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu
Tisknout
1
5
17:37
37:76
375:532
7
8
TK Soběslav
Tisknout
1
5
17:37
37:76
357:519
7

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
27.4.2019
1
TK Pelhřimov B TK Sezimovo Ústí
5:4
12:8
96:62
Zápis o utkání - oficiální
2
TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu LTC Humpolec
0:9
1:17
31:109
Zápis o utkání - oficiální
3
TK Soběslav TJ TK MANE Hluboká n.V.
4:5
8:10
61:72
Zápis o utkání - oficiální
4
LTC Tábor 1903 B Tenis klub Jindřichův Hradec z.s. B
6:3
13:6
82:69
Zápis o utkání - oficiální
2
04.5.2019
5
TK Sezimovo Ústí LTC Tábor 1903 B
1:8
3:17
52:102
Zápis o utkání - oficiální
6
Tenis klub Jindřichův Hradec z.s. B TK Soběslav
8:1
16:3
94:43
Zápis o utkání - oficiální
7
TJ TK MANE Hluboká n.V. TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu
3:6
6:12
59:79
Zápis o utkání - oficiální
8
LTC Humpolec TK Pelhřimov B
9:0
18:1
113:33
Zápis o utkání - oficiální
3
11.5.2019
9
LTC Humpolec TK Sezimovo Ústí
9:0
18:0
108:26
Zápis o utkání - oficiální
10
TK Pelhřimov B TJ TK MANE Hluboká n.V.
6:3
13:7
92:68
Zápis o utkání - oficiální
11
TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu Tenis klub Jindřichův Hradec z.s. B
2:7
5:15
56:94
Zápis o utkání - oficiální
12
TK Soběslav LTC Tábor 1903 B
1:8
3:16
47:107
Zápis o utkání - oficiální
4
25.5.2019
13
TK Sezimovo Ústí TK Soběslav
5:4
10:8
76:67
Zápis o utkání - oficiální
14
LTC Tábor 1903 B TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu
7:2
14:4
96:67
Zápis o utkání - oficiální
15
Tenis klub Jindřichův Hradec z.s. B TK Pelhřimov B
4:5
10:11
80:89
Zápis o utkání - oficiální
16
TJ TK MANE Hluboká n.V. LTC Humpolec
2:7
4:15
60:105
Zápis o utkání - oficiální
5
08.6.2019
17
TJ TK MANE Hluboká n.V. TK Sezimovo Ústí
4:5
9:10
76:85
Zápis o utkání - oficiální
18
LTC Humpolec Tenis klub Jindřichův Hradec z.s. B
8:1
16:3
106:45
Zápis o utkání - oficiální
19
TK Pelhřimov B LTC Tábor 1903 B
6:3
12:8
89:70
Zápis o utkání - oficiální
20
TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu TK Soběslav
4:5
9:11
70:78
Zápis o utkání - oficiální
6
15.6.2019
21
TK Sezimovo Ústí TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu
6:3
13:6
96:72
Zápis o utkání - oficiální
22
TK Soběslav TK Pelhřimov B
2:7
4:15
61:100
Zápis o utkání - oficiální
23
LTC Tábor 1903 B LTC Humpolec
0:9
0:18
27:109
Zápis o utkání - oficiální
24
Tenis klub Jindřichův Hradec z.s. B TJ TK MANE Hluboká n.V.
6:3
13:8
91:64
Zápis o utkání - oficiální
7
22.6.2019
25
Tenis klub Jindřichův Hradec z.s. B TK Sezimovo Ústí
0:0
 
 
 
26
TJ TK MANE Hluboká n.V. LTC Tábor 1903 B
0:0
 
 
 
27
LTC Humpolec TK Soběslav
0:0
 
 
 
28
TK Pelhřimov B TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu
0:0