Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2019

Věková kategorie: starší žactvo

38 - III. třída D

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK PTA Kolín A
Tisknout
3
0
24:3
48:11
322:150
6
2
Slavoj Žiželice B
Tisknout
3
0
21:6
42:12
294:148
6
3
Slavoj Český Brod C
Tisknout
2
1
19:8
40:16
274:191
5
4
TO Sokol Nehvizdy
Tisknout
1
2
13:14
27:28
209:175
4
5
TK Čáslav
Tisknout
1
2
11:16
22:33
179:249
4
6
TK PTA Kolín B
Tisknout
1
2
8:19
16:38
154:274
4
7
Sparta Kutná Hora
Tisknout
1
2
10:17
20:34
161:242
3
8
TJ Jiskra Zruč n.Sáz. B
Tisknout
0
3
2:25
7:50
147:311
3

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
27.4.2019 NT 5.5.2019
1
Sparta Kutná Hora TO Sokol Nehvizdy (s)
0:9
0:18
0:108
Zápis o utkání - oficiální
2
Slavoj Žiželice B TK Čáslav
6:3
12:6
85:44
Zápis o utkání - oficiální
3
TK PTA Kolín A TK PTA Kolín B
9:0
18:0
110:19
Zápis o utkání - oficiální
4
Slavoj Český Brod C TJ Jiskra Zruč n.Sáz. B
9:0
18:0
108:39
Zápis o utkání - oficiální
2
4.5.2019 NT 12.5.2019
5
TO Sokol Nehvizdy Slavoj Český Brod C
0:9
0:18
35:109
Zápis o utkání - oficiální
6
TJ Jiskra Zruč n.Sáz. B TK PTA Kolín A
2:7
7:14
74:95
Zápis o utkání - oficiální
7
TK PTA Kolín B Slavoj Žiželice B
3:6
6:12
70:101
Zápis o utkání - oficiální
8
TK Čáslav Sparta Kutná Hora
3:6
6:12
69:98
Zápis o utkání - oficiální
3
11.5.2019 NT 26.5.2019
9
TK Čáslav TO Sokol Nehvizdy
5:4
10:9
66:66
Zápis o utkání - oficiální
10
Sparta Kutná Hora TK PTA Kolín B
4:5
8:10
63:65
Zápis o utkání - oficiální
11
Slavoj Žiželice B TJ Jiskra Zruč n.Sáz. B
9:0
18:0
108:34
Zápis o utkání - oficiální
12
TK PTA Kolín A Slavoj Český Brod C
8:1
16:4
117:57
Zápis o utkání - oficiální
4
25.5.2019 NT 9.6.2019
13
TO Sokol Nehvizdy TK PTA Kolín A
0:0
 
 
Zápis o utkání - neoficiální
14
Slavoj Český Brod C Slavoj Žiželice B
0:0
 
 
Zápis o utkání - neoficiální
15
TJ Jiskra Zruč n.Sáz. B Sparta Kutná Hora
0:0
 
 
Zápis o utkání - neoficiální
16
TK PTA Kolín B TK Čáslav
0:0
 
 
 
5
8.6.2019 NT 16.6.2019
17
TK PTA Kolín B TO Sokol Nehvizdy
0:0
 
 
 
18
TK Čáslav TJ Jiskra Zruč n.Sáz. B
0:0
 
 
 
19
Sparta Kutná Hora Slavoj Český Brod C
0:0
 
 
 
20
Slavoj Žiželice B TK PTA Kolín A
0:0
 
 
 
6
15.6.2019 NT 23.6.2019
21
TO Sokol Nehvizdy Slavoj Žiželice B
0:0
 
 
 
22
TK PTA Kolín A Sparta Kutná Hora
0:0
 
 
 
23
Slavoj Český Brod C TK Čáslav
0:0
 
 
 
24
TJ Jiskra Zruč n.Sáz. B TK PTA Kolín B
0:0
 
 
 
7
22.6.2019 NT 29.6.2019
25
TJ Jiskra Zruč n.Sáz. B TO Sokol Nehvizdy
0:0
 
 
 
26
TK PTA Kolín B Slavoj Český Brod C
0:0
 
 
 
27
TK Čáslav TK PTA Kolín A
0:0
 
 
 
28
Sparta Kutná Hora Slavoj Žiželice B
0:0