Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2019

Věková kategorie: starší žactvo

35 - III. třída A

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
Open Tennis Club B
Tisknout
7
0
55:8
113:18
746:301
14
2
TK Stochov
Tisknout
6
1
41:22
86:48
626:486
13
3
LTC Rudná
Tisknout
5
2
42:21
88:47
670:463
12
4
TJ Kralupy o.s.
Tisknout
3
4
32:31
68:63
581:539
10
5
LTC Rakovník
Tisknout
3
4
29:34
59:72
481:584
10
6
TK Tenisek Buštěhrad
Tisknout
2
5
22:41
47:83
431:606
9
7
LTC Slaný
Tisknout
2
5
22:41
47:85
486:623
9
8
TK Lány
Tisknout
0
7
9:54
19:111
320:739
7

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
4
25.5.2019 NT 9.6.2019
14
TK Stochov TJ Kralupy o.s.
7:2
14:5
91:54
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Mits Jakub
4
Klouček Bolek
3
6:1
6:2
 
12
3
2
0
1
0
2.
Müller Ondřej (H)
3
Bělík Antonín
1
7:5
6:1
 
13
6
2
0
1
0
3.
Pavlíčková Lucie
1
Síkelová Zuzana
3
1:6
2:6
 
3
12
0
2
0
1
4.
Novotná Adéla
1
Kudělková Karolína
1
6:0
6:2
 
12
2
2
0
1
0
5.
Klusák Jakub
1
Kobza František
1
6:3
6:1
 
12
4
2
0
1
0
6.
Kříž Petr
1
Vištein František
1
6:1
6:1
 
12
2
2
0
1
0
7.
Tománková Eva (H)
Novotná Adéla
1
1
Síkelová Zuzana
Kudělková Karolína
3
1
6:2
4:6
1:0
11
8
2
1
1
0
8.
Mits Jakub
Pergl David
4
3
Klouček Bolek
Bělík Antonín
3
1
1:6
3:6
 
4
12
0
2
0
1
9.
Klusák Jakub
Müller Ondřej (H)
1
3
Kobza František
Vištein František
1
1
6:3
6:2
 
12
5
2
0
1
0
               
91
54
14
5
7
2

Soupiska TK Stochov

jméno
nar.
BH
1
Mits Jakub
29.05.2007
617
4
2
Müller Ondřej (H)
23.09.2005
943
3
3
Pergl David
20.03.2006
901
3
4
Klusák Jakub
11.04.2005
1083
1
5
Starý Tomáš
18.06.2005
1083
1
6
Čepek Jakub
30.07.2006
1083
1
7
Kohout Jan
07.08.2008
1083
1
8
Kohout Adam
07.08.2008
1083
1
9
Klusák Lukáš
03.07.2008
1083
1
10
Kříž Petr
13.02.2008
1083
1
21
Pavlíčková Lucie
24.11.2006
845
1
22
Tománková Eva (H)
08.02.2006
845
1
23
Novotná Adéla
10.10.2006
845
1
24
Müllerová Lucie
04.05.2008
845
1
25
Dvořáková Alžběta
16.08.2008
845
1
26
Šafářová Sára
28.08.2009
845
1
27
Šafářová Ema
28.08.2009
845
1

Soupiska TJ Kralupy o.s.

jméno
nar.
BH
1
Klouček Bolek
18.04.2005
976
3
2
Bělík Antonín
05.10.2007
1083
1
3
Kobza František
18.05.2008
1083
1
4
Vištein František
09.02.2007
1083
1
5
Hlaváč Jakub
12.03.2008
1083
1
21
Síkelová Zuzana
17.05.2005
827
3
22
Plicková Maruška
31.08.2005
845
1
23
Silovská Beáta
26.03.2008
845
1
24
Kloučková Cecílie
07.08.2007
845
1
25
Roubcová Alice
18.12.2007
845
1
26
Kudělková Karolína
31.07.2009
845
1
27
Revťáková Adéla
12.12.2005
845
1
28
Revťáková Anna
12.12.2005
845
1