Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2019

Věková kategorie: starší žactvo

33 - II. třída A

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TJ TK Neratovice
Tisknout
6
0
40:14
87:30
628:377
12
2
LTC Beroun, z.s.
Tisknout
5
1
41:13
86:34
633:435
11
3
SPORT EDEN Beroun
Tisknout
4
2
33:21
68:52
541:462
10
4
TO SK Mělník
Tisknout
3
3
27:27
57:56
467:432
9
5
Sportclub Řevnice B
Tisknout
2
4
26:28
59:61
523:520
8
6
SK Tenis Kladno B
Tisknout
2
4
20:34
44:72
412:553
8
7
Spartak Hořovice
Tisknout
1
5
16:38
36:77
381:576
7
8
Tenisový klub Černošice
Tisknout
1
5
13:41
31:86
379:609
7

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
27.4.2019 NT 5.5.2019
1
Tenisový klub Černošice Spartak Hořovice
6:3
12:6
88:61
Zápis o utkání - oficiální
2
TJ TK Neratovice SK Tenis Kladno B
8:1
16:2
103:46
Zápis o utkání - oficiální
3
SPORT EDEN Beroun LTC Beroun, z.s.
1:8
3:16
65:113
Zápis o utkání - oficiální
4
TO SK Mělník Sportclub Řevnice B
0:9
2:18
54:104
Zápis o utkání - oficiální
2
4.5.2019 NT 12.5.2019
5
Spartak Hořovice TO SK Mělník
1:8
3:16
65:111
Zápis o utkání - oficiální
6
Sportclub Řevnice B SPORT EDEN Beroun
0:9
4:18
69:125
Zápis o utkání - oficiální
7
LTC Beroun, z.s. TJ TK Neratovice
4:5
9:14
82:113
Zápis o utkání - oficiální
8
SK Tenis Kladno B Tenisový klub Černošice
7:2
15:5
106:68
Zápis o utkání - oficiální
3
11.5.2019 NT 26.5.2019
9
SK Tenis Kladno B Spartak Hořovice
4:5
8:12
79:88
Zápis o utkání - oficiální
10
Tenisový klub Černošice LTC Beroun, z.s.
0:9
1:19
53:124
Zápis o utkání - oficiální
11
TJ TK Neratovice Sportclub Řevnice B
7:2
15:5
113:84
Zápis o utkání - oficiální
12
SPORT EDEN Beroun TO SK Mělník
6:3
12:7
86:62
Zápis o utkání - oficiální
4
25.5.2019 NT 9.6.2019
13
Spartak Hořovice SPORT EDEN Beroun
2:7
5:14
49:88
Zápis o utkání - oficiální
14
TO SK Mělník TJ TK Neratovice
1:8
2:16
46:100
Zápis o utkání - oficiální
15
Sportclub Řevnice B Tenisový klub Černošice
8:1
17:3
107:59
Zápis o utkání - oficiální
16
LTC Beroun, z.s. SK Tenis Kladno B
9:0
18:2
121:59
Zápis o utkání - oficiální
5
8.6.2019 NT 16.6.2019
17
LTC Beroun, z.s. Spartak Hořovice
6:3
13:6
108:67
Zápis o utkání - oficiální
18
SK Tenis Kladno B Sportclub Řevnice B
6:3
12:7
84:81
Zápis o utkání - oficiální
19
Tenisový klub Černošice TO SK Mělník
1:8
2:16
39:102
Zápis o utkání - oficiální
20
TJ TK Neratovice SPORT EDEN Beroun
5:4
12:8
97:68
Zápis o utkání - oficiální
6
15.6.2019 NT 23.6.2019
21
Spartak Hořovice TJ TK Neratovice
2:7
4:14
51:102
Zápis o utkání - oficiální
22
SPORT EDEN Beroun Tenisový klub Černošice
6:3
13:8
109:72
Zápis o utkání - oficiální
23
TO SK Mělník SK Tenis Kladno B
7:2
14:5
92:38
Zápis o utkání - oficiální
24
Sportclub Řevnice B LTC Beroun, z.s.
4:5
8:11
78:85
Zápis o utkání - oficiální
7
22.6.2019 NT 29.6.2019
25
Sportclub Řevnice B Spartak Hořovice
0:0
 
 
 
26
LTC Beroun, z.s. TO SK Mělník
0:0
 
 
 
27
SK Tenis Kladno B SPORT EDEN Beroun
0:0
 
 
 
28
Tenisový klub Černošice TJ TK Neratovice
0:0