Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2019

Věková kategorie: starší žactvo

32 - I. třída B

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav
Tisknout
7
0
56:7
114:18
732:277
14
2
LTC Houštka
Tisknout
6
1
40:23
83:47
596:401
13
3
Slavoj Žiželice
Tisknout
5
2
37:26
81:55
617:478
12
4
TJ LTC Poděbrady
Tisknout
3
4
35:28
73:60
572:593
10
5
Slavoj Český Brod B
Tisknout
3
4
29:34
66:73
601:625
10
6
Tenisový klub Benátky nad Jizerou
Tisknout
2
5
27:36
58:78
645:660
9
7
I. ČLTPK Čerčany
Tisknout
2
5
25:38
52:86
460:656
9
8
LTC Kolín
Tisknout
0
7
3:60
10:120
221:754
7

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
5
8.6.2019 NT 16.6.2019
17
Tenisový klub Benátky nad Jizerou LTC Kolín
9:0
18:2
117:57
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Malý Vítek
3
Suchan Dominik
4
6:4
4:6
6:3
16
13
2
1
1
0
2.
Šelemberk Richard (H)
1
Synek Jan
4
6:3
3:6
7:5
16
14
2
1
1
0
3.
Drábková Diana
4
Helige Marie
4
6:2
6:0
 
12
2
2
0
1
0
4.
Drábková Denisa
4
Helige Anna
4
6:1
6:2
 
12
3
2
0
1
0
5.
Zíta Tomáš
1
Gryč Adam
1
7:6
6:4
 
13
10
2
0
1
0
6.
Kuba Luboš
1
Kronus Alan
1
6:1
6:0
 
12
1
2
0
1
0
7.
Kuba Luboš
Drábek Jan
1
1
Suchan Dominik
Synek Jan
4
4
6:3
6:4
 
12
7
2
0
1
0
8.
Šelemberk Richard (H)
Zíta Tomáš
1
1
Gryč Adam
Kronus Alan
1
1
 
 
 
12
0
2
0
1
0
9.
Drábková Diana
Drábková Denisa
4
4
Helige Marie
Helige Anna
4
4
6:3
6:4
 
12
7
2
0
1
0
               
117
57
18
2
9
0

Soupiska Tenisový klub Benátky nad Jizerou

jméno
nar.
BH
1
Malý Vítek
19.08.2007
837
3
2
Šelemberk Richard (H)
16.06.2008
1083
1
3
Zíta Tomáš
26.06.2008
1083
1
4
Kuba Luboš
10.10.2007
1083
1
5
Vortel Štěpán
25.10.2008
1083
1
6
Krčmář Matouš
03.03.2008
1083
1
7
Drábek Jan
21.02.2005
1083
1
8
Černý Kristian
27.12.2005
1083
1
9
SVOBODA ADAM
21.10.2008
1083
1
10
Fiala Jindřich
03.09.2009
1083
1
21
Drábková Diana
30.09.2005
396
4
22
Drábková Denisa
06.04.2007
406
4
23
Podráská Magdaléna
24.11.2007
845
1
24
Vimrová Andrea
11.03.2008
845
1
25
Piroutková Eliška
05.02.2008
845
1
26
Parkhomenko Valerija (Z)
10.06.2009
845
1
27
Zuzáková Karolína
10.07.2008
845
1
28
Svobodová Hana
26.10.2009
845
1

Soupiska LTC Kolín

jméno
nar.
BH
1
Suchan Dominik
08.05.2005
617
4
2
Synek Jan
21.02.2005
691
4
3
Gryč Adam
24.02.2005
1083
1
4
Tyll Martin
31.08.2006
1083
1
5
Blecha Vojtěch
16.06.2007
1083
1
6
Bělina Martin
29.12.2007
1083
1
7
Převrátil Marek
26.11.2008
1083
1
8
Kodym Matouš
23.04.2008
1083
1
9
Kronus Alan
13.06.2008
1083
1
10
Maryška Karel
27.03.2008
1083
1
11
Kedelidze Konstantin
26.06.2006
1083
1
12
Chyba Jakub
16.03.2005
1083
1
21
Helige Marie
25.10.2005
502
4
22
Helige Anna
25.10.2005
521
4
23
Vítková Sarah
09.05.2005
767
3
24
Jenišová Sára
09.12.2005
845
1
25
Saiverová Beáta
02.06.2006
845
1
26
Bartošová Agáta
08.04.2006
845
1
27
Raková Viola
07.06.2008
845
1
28
Pešíková Terezka
07.10.2008
845
1