Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2019

Věková kategorie: starší žactvo

32 - I. třída B

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav
Tisknout
6
0
48:6
97:16
626:258
12
2
LTC Houštka
Tisknout
5
1
32:22
67:45
489:366
11
3
Slavoj Žiželice
Tisknout
4
2
28:26
63:55
509:463
10
4
Slavoj Český Brod B
Tisknout
3
3
28:26
64:57
566:518
9
5
Tenisový klub Benátky nad Jizerou
Tisknout
2
4
27:27
56:61
493:548
8
6
TJ LTC Poděbrady
Tisknout
2
4
26:28
56:58
460:441
8
7
I. ČLTPK Čerčany
Tisknout
2
4
24:30
50:69
441:550
8
8
LTC Kolín
Tisknout
0
6
3:51
10:102
206:646
6

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
27.4.2019 NT 5.5.2019
1
LTC Houštka LTC Kolín
7:2
14:4
99:42
Zápis o utkání - oficiální
2
Slavoj Český Brod B I. ČLTPK Čerčany
7:2
15:5
113:73
Zápis o utkání - oficiální
3
TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav Tenisový klub Benátky nad Jizerou
9:0
18:0
108:26
Zápis o utkání - oficiální
4
TJ LTC Poděbrady Slavoj Žiželice
2:7
6:14
69:91
Zápis o utkání - oficiální
2
4.5.2019 NT 12.5.2019
5
LTC Kolín TJ LTC Poděbrady
0:9
0:18
24:108
Zápis o utkání - oficiální
6
Slavoj Žiželice TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav
1:8
4:16
56:108
Zápis o utkání - oficiální
7
Tenisový klub Benátky nad Jizerou Slavoj Český Brod B
7:2
14:7
119:101
Zápis o utkání - oficiální
8
I. ČLTPK Čerčany LTC Houštka
3:6
6:13
50:90
Zápis o utkání - oficiální
3
11.5.2019 NT 26.5.2019
9
I. ČLTPK Čerčany LTC Kolín
9:0
18:2
108:39
Zápis o utkání - oficiální
10
LTC Houštka Tenisový klub Benátky nad Jizerou
5:4
11:8
83:68
Zápis o utkání - oficiální
11
Slavoj Český Brod B Slavoj Žiželice
4:5
9:12
94:105
Zápis o utkání - oficiální
12
TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav TJ LTC Poděbrady
9:0
18:0
111:47
Zápis o utkání - oficiální
4
25.5.2019 NT 9.6.2019
13
LTC Kolín TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav
0:9
0:18
7:108
Zápis o utkání - oficiální
14
TJ LTC Poděbrady Slavoj Český Brod B
4:5
9:12
77:90
Zápis o utkání - oficiální
15
Slavoj Žiželice LTC Houštka
4:5
9:10
69:74
Zápis o utkání - oficiální
16
Tenisový klub Benátky nad Jizerou I. ČLTPK Čerčany
4:5
10:11
105:108
Zápis o utkání - oficiální
5
8.6.2019 NT 16.6.2019
17
Tenisový klub Benátky nad Jizerou LTC Kolín
9:0
18:2
117:57
Zápis o utkání - oficiální
18
I. ČLTPK Čerčany Slavoj Žiželice
4:5
8:12
60:97
Zápis o utkání - oficiální
19
LTC Houštka TJ LTC Poděbrady
6:3
12:6
83:53
Zápis o utkání - oficiální
20
Slavoj Český Brod B TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav
2:7
5:15
62:107
Zápis o utkání - oficiální
6
15.6.2019 NT 23.6.2019
21
LTC Kolín Slavoj Český Brod B
1:8
2:16
37:106
Zápis o utkání - oficiální
22
TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav LTC Houštka
6:3
12:7
84:60
Zápis o utkání - oficiální
23
TJ LTC Poděbrady I. ČLTPK Čerčany
8:1
17:2
106:42
Zápis o utkání - oficiální
24
Slavoj Žiželice Tenisový klub Benátky nad Jizerou
6:3
12:6
91:58
Zápis o utkání - oficiální
7
22.6.2019 NT 29.6.2019
25
Slavoj Žiželice LTC Kolín
0:0
 
 
 
26
Tenisový klub Benátky nad Jizerou TJ LTC Poděbrady
0:0
 
 
 
27
I. ČLTPK Čerčany TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav
0:0
 
 
 
28
LTC Houštka Slavoj Český Brod B
0:0