Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2019

Věková kategorie: starší žactvo

30 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK Neridé
Tisknout
7
0
52:10
105:23
703:322
14
2
Open Tennis Club
Tisknout
6
1
48:15
99:32
666:405
13
3
Tenis Dobříš
Tisknout
5
2
38:24
78:53
585:484
12
4
Slavoj Český Brod
Tisknout
4
3
31:32
67:63
542:509
11
5
LTC Mladá Boleslav o.s.
Tisknout
3
4
29:34
64:71
549:592
10
6
TK Bohutín, z.s.
Tisknout
2
5
24:39
50:86
481:641
9
7
Lokomotiva Beroun
Tisknout
0
6
11:43
24:91
357:633
6
8
1. Vestecká sportovní
Tisknout
0
6
9:45
25:93
344:641
6

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
27.4.2019 NT 5.5.2019
1
1. Vestecká sportovní Open Tennis Club
0:9
0:18
41:109
Zápis o utkání - oficiální
2
Lokomotiva Beroun Slavoj Český Brod
4:5
8:12
78:96
Zápis o utkání - oficiální
3
LTC Mladá Boleslav o.s. Tenis Dobříš
3:6
8:12
82:100
Zápis o utkání - oficiální
4
TK Neridé TK Bohutín, z.s.
7:2
14:4
96:40
Zápis o utkání - oficiální
2
4.5.2019 NT 12.5.2019
5
Open Tennis Club TK Neridé
3:6
8:13
77:114
Zápis o utkání - oficiální
6
TK Bohutín, z.s. LTC Mladá Boleslav o.s.
3:6
6:13
71:101
Zápis o utkání - oficiální
7
Tenis Dobříš Lokomotiva Beroun
8:1
17:2
114:50
Zápis o utkání - oficiální
8
Slavoj Český Brod 1. Vestecká sportovní
8:1
16:2
102:33
Zápis o utkání - oficiální
3
11.5.2019 NT 26.5.2019
9
Slavoj Český Brod Open Tennis Club
1:8
2:16
36:100
Zápis o utkání - oficiální
10
1. Vestecká sportovní Tenis Dobříš
2:7
6:15
71:109
Zápis o utkání - oficiální
11
Lokomotiva Beroun TK Bohutín, z.s.
3:6
8:13
86:110
Zápis o utkání - oficiální
12
LTC Mladá Boleslav o.s. TK Neridé
1:8
2:16
26:102
Zápis o utkání - oficiální
4
25.5.2019 NT 9.6.2019
13
Open Tennis Club LTC Mladá Boleslav o.s.
6:3
12:7
92:74
Zápis o utkání - oficiální
14
TK Neridé Lokomotiva Beroun
9:0
18:0
110:45
Zápis o utkání - oficiální
15
TK Bohutín, z.s. 1. Vestecká sportovní
7:2
15:7
112:74
Zápis o utkání - oficiální
16
Tenis Dobříš Slavoj Český Brod
5:4
9:9
73:72
Zápis o utkání - oficiální
5
8.6.2019 NT 16.6.2019
17
Tenis Dobříš Open Tennis Club
3:6
6:12
59:80
Zápis o utkání - oficiální
18
Slavoj Český Brod TK Bohutín, z.s.
6:3
13:6
94:69
Zápis o utkání - oficiální
19
1. Vestecká sportovní TK Neridé
0:9
0:18
36:110
Zápis o utkání - oficiální
20
Lokomotiva Beroun LTC Mladá Boleslav o.s.
2:7
4:15
50:99
Zápis o utkání - oficiální
6
15.6.2019 NT 23.6.2019
21
Open Tennis Club Lokomotiva Beroun
8:1
16:2
104:48
Zápis o utkání - oficiální
22
LTC Mladá Boleslav o.s. 1. Vestecká sportovní
5:4
11:10
99:89
Zápis o utkání - oficiální
23
TK Neridé Slavoj Český Brod
7:2
14:4
88:54
Zápis o utkání - oficiální
24
TK Bohutín, z.s. Tenis Dobříš
2:7
4:14
46:86
Zápis o utkání - oficiální
7
22.6.2019 NT 29.6.2019
25
TK Bohutín, z.s. Open Tennis Club
1:8
2:17
33:104
Zápis o utkání - oficiální
26
Tenis Dobříš TK Neridé
2:6
5:12
44:83
Zápis o utkání - oficiální
27
Slavoj Český Brod LTC Mladá Boleslav o.s.
5:4
11:8
88:68
Zápis o utkání - oficiální
28
1. Vestecká sportovní Lokomotiva Beroun
0:0