Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2019

Věková kategorie: starší žactvo

III.TŘÍDA AS

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
Sokol Čebín
Tisknout
5
2
38:25
81:53
609:481
12
2
TK Spartak Jihlava D
Tisknout
5
2
37:26
81:57
645:540
12
3
SK Tenis Tišnov B
Tisknout
5
2
37:26
58:57
439:430
12
4
TK Spartak Jihlava C
Tisknout
5
1
40:14
82:35
595:360
11
5
Sokol Letovice
Tisknout
3
4
33:30
70:64
586:522
10
6
Sokol Bedřichov
Tisknout
2
5
24:39
52:81
451:628
9
7
TK Bystřice n.Pernštejnem
Tisknout
1
6
17:46
36:93
369:643
8
8
TJ Žďár nad Sázavou B
Tisknout
1
5
17:37
37:57
341:431
7

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
4
25.5.2019
16
Sokol Bedřichov TK Spartak Jihlava C
4:5
9:10
80:94
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Říha Jakub
1
Kubát Jan
1
0:6
0:6
 
0
12
0
2
0
1
2.
Hejduk Michal
1
Rindoš Dominik
1
6:3
7:5
 
13
8
2
0
1
0
3.
Opršalová Adéla
1
Jedounová Kristýna
6
0:6
1:6
 
1
12
0
2
0
1
4.
Jendrísková Natálie
1
Žváčková Karin
1
1:6
6:7
 
7
13
0
2
0
1
5.
Rosenkranz Jiří
1
Pávek Štěpán
1
6:4
6:0
 
12
4
2
0
1
0
6.
Mikulčík Oliver
1
Mičke Tomáš
1
7:6
6:1
 
13
7
2
0
1
0
7.
Říha Jakub
Hejduk Michal
1
1
Kubát Jan
Rindoš Dominik
1
1
5:7
5:7
 
10
14
0
2
0
1
8.
Opršalová Adéla
Jendrísková Natálie
1
1
Jedounová Kristýna
Žváčková Karin
6
1
6:3
4:6
1:6
11
15
1
2
0
1
9.
Rosenkranz Jiří
Mikulčík Oliver
1
1
Pávek Štěpán
Mičke Tomáš
1
1
6:4
7:5
 
13
9
2
0
1
0
               
80
94
9
10
4
5

Soupiska Sokol Bedřichov

jméno
nar.
BH
1
Říha Jakub
19.01.2006
1083
1
2
Hejduk Michal
18.06.2007
1083
1
3
Rosenkranz Jiří
02.03.2005
1083
1
4
Mikulčík Oliver
03.01.2009
1083
1
5
Lejska Tobiáš
14.09.2008
1083
1
6
Málek Tomáš
01.03.2008
1083
1
7
Vondra Filip
26.06.2009
1083
1
21
Dvořáčková Nicol
07.04.2006
645
3
22
Opršalová Adéla
27.01.2007
845
1
23
Jendrísková Natálie
21.07.2008
845
1
24
Turková Martina
18.06.2007
845
1

Soupiska TK Spartak Jihlava C

jméno
nar.
BH
1
Kubát Jan
10.07.2008
1083
1
2
Barusel David
01.03.2008
1083
1
3
Rindoš Dominik
04.11.2008
1083
1
4
Veškrna Tomáš
07.03.2009
1083
1
5
Pávek Štěpán
29.09.2008
1083
1
6
Mičke Tomáš
25.07.2008
1083
1
21
Svítilová Adéla
21.09.2007
645
3
22
Jedounová Kristýna
07.09.2005
350
6
23
Barusel Anežka
09.08.2006
845
1
24
Žváčková Karin
16.07.2006
845
1