Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2019

Věková kategorie: starší žactvo

III.TŘÍDA AS

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
Sokol Čebín
Tisknout
5
2
38:25
81:53
609:481
12
2
TK Spartak Jihlava D
Tisknout
5
2
37:26
81:57
645:540
12
3
SK Tenis Tišnov B
Tisknout
5
2
37:26
58:57
439:430
12
4
TK Spartak Jihlava C
Tisknout
5
1
40:14
82:35
595:360
11
5
Sokol Letovice
Tisknout
3
4
33:30
70:64
586:522
10
6
Sokol Bedřichov
Tisknout
2
5
24:39
52:81
451:628
9
7
TK Bystřice n.Pernštejnem
Tisknout
1
6
17:46
36:93
369:643
8
8
TJ Žďár nad Sázavou B
Tisknout
1
5
17:37
37:57
341:431
7

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
27.4.2019
1
TK Bystřice n.Pernštejnem TK Spartak Jihlava D
1:8
3:16
41:107
Zápis o utkání - oficiální
2
Sokol Bedřichov Sokol Letovice
2:7
6:14
59:99
Zápis o utkání - oficiální
3
TK Spartak Jihlava C Sokol Čebín
9:0
18:3
119:54
Zápis o utkání - oficiální
4
SK Tenis Tišnov B TJ Žďár nad Sázavou B
9:0
0:0
0:0
Zápis o utkání - oficiální
2
4.5.2019
5
TJ Žďár nad Sázavou B TK Bystřice n.Pernštejnem
5:4
10:8
69:67
Zápis o utkání - oficiální
6
Sokol Čebín SK Tenis Tišnov B
3:6
7:12
61:92
Zápis o utkání - oficiální
7
Sokol Letovice TK Spartak Jihlava C
4:5
8:10
69:69
Zápis o utkání - oficiální
8
TK Spartak Jihlava D Sokol Bedřichov
6:3
13:6
98:60
Zápis o utkání - oficiální
3
11.5.2019
9
TK Bystřice n.Pernštejnem Sokol Bedřichov
3:6
7:12
68:86
Zápis o utkání - oficiální
10
TK Spartak Jihlava C TK Spartak Jihlava D
4:5
10:11
93:98
Zápis o utkání - oficiální
11
SK Tenis Tišnov B Sokol Letovice
5:4
10:10
73:85
Zápis o utkání - oficiální
12
TJ Žďár nad Sázavou B Sokol Čebín
2:7
4:14
42:97
Zápis o utkání - oficiální
4
25.5.2019
13
Sokol Čebín TK Bystřice n.Pernštejnem
9:0
18:0
110:26
Zápis o utkání - oficiální
14
Sokol Letovice TJ Žďár nad Sázavou B
5:4
10:8
81:74
Zápis o utkání - oficiální
15
TK Spartak Jihlava D SK Tenis Tišnov B
4:5
10:10
82:84
Zápis o utkání - oficiální
16
Sokol Bedřichov TK Spartak Jihlava C
4:5
9:10
80:94
Zápis o utkání - oficiální
5
8.6.2019
17
TK Bystřice n.Pernštejnem TK Spartak Jihlava C
1:8
2:16
35:105
Zápis o utkání - oficiální
18
SK Tenis Tišnov B Sokol Bedřichov
8:1
16:2
103:25
Zápis o utkání - oficiální
19
TJ Žďár nad Sázavou B TK Spartak Jihlava D
2:7
6:15
84:110
Zápis o utkání - oficiální
20
Sokol Čebín Sokol Letovice
6:3
13:7
95:69
Zápis o utkání - oficiální
6
15.6.2019
21
Sokol Letovice TK Bystřice n.Pernštejnem
6:3
13:6
103:70
Zápis o utkání - oficiální
22
TK Spartak Jihlava D Sokol Čebín
2:7
5:14
68:98
Zápis o utkání - oficiální
23
Sokol Bedřichov TJ Žďár nad Sázavou B
5:4
10:9
76:72
Zápis o utkání - oficiální
24
TK Spartak Jihlava C SK Tenis Tišnov B
9:0
18:2
115:24
Zápis o utkání - oficiální
7
22.6.2019
25
TK Bystřice n.Pernštejnem SK Tenis Tišnov B
5:4
10:8
62:63
Zápis o utkání - oficiální
26
TJ Žďár nad Sázavou B TK Spartak Jihlava C
0:0
 
 
Zápis o utkání - neoficiální
27
Sokol Čebín Sokol Bedřichov
6:3
12:7
94:65
Zápis o utkání - oficiální
28
Sokol Letovice TK Spartak Jihlava D
4:5
8:11
80:82
Zápis o utkání - oficiální