Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2019

Věková kategorie: starší žactvo

DS2D

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
SK Matchball Česká Lípa A
Tisknout
7
0
49:14
99:29
664:265
14
2
TK Doksy
Tisknout
6
1
42:21
87:50
614:470
13
3
TJ Sokol Ústí n.L.
Tisknout
4
3
37:26
80:56
629:478
11
4
SK Matchball Česká Lípa B
Tisknout
4
3
33:30
71:63
567:526
11
5
TJ Jiskra Nový Bor ,z.s.
Tisknout
4
3
30:33
65:69
557:577
11
6
SK Štětí
Tisknout
2
5
26:37
56:80
490:631
9
7
Tenis Libochovice
Tisknout
1
6
23:40
48:85
483:668
7
8
Slavoj Litoměřice B
Tisknout
0
7
12:51
28:102
304:693
7

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
6
15.06.2019
24
Slavoj Litoměřice B TK Doksy
0:9
1:18
27:111
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Kabelka Antonín
1
Šverma Jan
4
1:6
2:6
 
3
12
0
2
0
1
2.
Fišera Marek
1
Schacherl Martin
1
6:3
2:6
1:6
9
15
1
2
0
1
3.
Knapíková Leontina
1
Schacherlová Sandra
1
0:6
0:6
 
0
12
0
2
0
1
4.
Kloubová Šárka
1
Švermová Eliška
1
1:6
1:6
 
2
12
0
2
0
1
5.
Kačur Radim
1
Tvrdek Adam
1
3:6
1:6
 
4
12
0
2
0
1
6.
Pospíšil Samuel
1
Varga Matyáš
1
0:6
0:6
 
0
12
0
2
0
1
7.
Kabelka Antonín
Fišera Marek
1
1
Šverma Jan
Schacherl Martin
4
1
4:6
1:6
 
5
12
0
2
0
1
8.
Knapíková Leontina
Kloubová Šárka
1
1
Schacherlová Sandra
Švermová Eliška
1
1
3:6
1:6
 
4
12
0
2
0
1
9.
Kačur Radim
Pospíšil Samuel
1
1
Tvrdek Adam
Varga Matyáš
1
1
0:6
0:6
 
0
12
0
2
0
1
               
27
111
1
18
0
9

Soupiska Slavoj Litoměřice B

jméno
nar.
BH
1
Kabelka Antonín
29.03.2006
1083
1
2
Studený Tobiáš
03.05.2005
1083
1
3
Kryštof Dvořák
22.01.2006
1083
1
4
Houska Ondřej
19.11.2005
1083
1
5
Fišera Marek
20.09.2006
1083
1
6
Kačur Radim
18.11.2008
1083
1
7
Pospíšil Samuel
22.10.2008
1083
1
8
Juda Marek
15.02.2008
1083
1
9
Henzl Lukáš
15.04.2008
1083
1
10
Illichman Matěj
26.02.2009
1083
1
21
Knapíková Leontina
11.03.2008
845
1
22
Wágnerova Kristyna
11.06.2008
845
1
23
Gregorová Kateřina
13.02.2009
845
1
24
Škrdletová Anna
26.07.2006
845
1
25
Kloubová Šárka
24.07.2009
845
1

Soupiska TK Doksy

jméno
nar.
BH
1
Šverma Jan
22.09.2005
726
4
2
Schacherl Martin
29.10.2006
1083
1
3
Tvrdek Adam
19.03.2007
1083
1
4
Kareš Pavel
26.08.2005
1083
1
5
Bárta Adam (H)
12.09.2006
1083
1
6
Varga Matyáš
05.07.2007
1083
1
7
Adam Jan
13.12.2008
1083
1
21
Svobodová Anna
17.04.2005
575
4
22
Schacherlová Sandra
29.10.2006
845
1
23
Švermová Eliška
04.11.2007
845
1
24
Tachecí Charis
01.02.2008
845
1