Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2019

Věková kategorie: starší žactvo

Oblastní soutěž I.třída-skupina D

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TO VOKD Ostrava-Poruba
Tisknout
7
0
40:23
85:53
621:521
14
2
TJ Start Ostrava - Poruba C
Tisknout
6
1
40:23
84:54
618:510
13
3
TK Havířov B
Tisknout
4
3
41:22
88:50
652:490
11
4
ITS Tennis Club Olomouc
Tisknout
3
4
31:32
62:68
513:485
10
5
TJ Sokol Dolní Lhota
Tisknout
3
4
29:34
65:73
528:560
10
6
TC Kopřivnice
Tisknout
3
4
28:35
64:70
521:540
10
7
TJ TO Sokol Stará Bělá B
Tisknout
1
6
23:40
51:86
459:619
8
8
SK Vítkovice 1926-Ridera
Tisknout
1
6
20:43
44:89
467:654
8

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
5
25.05.2019
19
ITS Tennis Club Olomouc TJ Start Ostrava - Poruba C
4:5
8:11
74:81
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Hejna Aleš (H)
1
Onderka Sebastian
1
3:6
0:6
 
3
12
0
2
0
1
2.
Kratochvíl Petr
1
Kliment Matúš
1
6:3
6:4
 
12
7
2
0
1
0
3.
Vyroubalová Adéla
4
Kuchařová Andrea
3
4:6
6:2
6:0
16
8
2
1
1
0
4.
Trifoi Xenia (EU)
3
Brousková Monika
1
6:2
6:0
 
12
2
2
0
1
0
5.
Tégl Tomáš (H)
1
VAŠÍČEK TEODOR
1
6:0
6:3
 
12
3
2
0
1
0
6.
Hečko Šimon
1
Pesch Matěj
1
2:6
1:6
 
3
12
0
2
0
1
7.
Hejna Aleš (H)
Hečko Šimon
1
1
VAŠÍČEK TEODOR
Pesch Matěj
1
1
2:6
2:6
 
4
12
0
2
0
1
8.
Kratochvíl Petr
Tégl Tomáš (H)
1
1
Onderka Sebastian
Kliment Matúš
1
1
3:6
5:7
 
8
13
0
2
0
1
9.
Vyroubalová Adéla
Trifoi Xenia (EU)
4
3
Kuchařová Andrea
Brousková Monika
3
1
2:6
2:6
 
4
12
0
2
0
1
               
74
81
8
11
4
5

Soupiska ITS Tennis Club Olomouc

jméno
nar.
BH
1
Hejna Aleš (H)
30.10.2006
1083
1
2
Kratochvíl Petr
29.08.2007
1083
1
3
Tégl Tomáš (H)
16.06.2008
1083
1
4
Hečko Šimon
22.10.2009
1083
1
5
Chytil Samuel
16.02.2008
1083
1
6
Látal Jiří
07.03.2005
1083
1
21
Vyroubalová Adéla
17.09.2005
558
4
22
Trifoi Xenia (EU)
21.03.2005
722
3
23
Bařinková Klára
19.09.2006
845
1

Soupiska TJ Start Ostrava - Poruba C

jméno
nar.
BH
1
Chlodnicki Jan (EU)
10.10.2008
1083
1
2
Onderka Sebastian
30.11.2008
1083
1
3
Kliment Matúš
03.01.2009
1083
1
4
VAŠÍČEK TEODOR
01.02.2009
1083
1
5
Pesch Andreas
25.06.2008
1083
1
6
Pesch Matěj
22.08.2008
1083
1
7
Švidrnoch Alexej
21.01.2008
1083
1
8
Adamovský Jan
16.12.2009
1083
1
9
Kula Martin
09.04.2008
1083
1
10
Lička Tomáš
26.10.2007
1083
1
11
Caltík Sebastián
09.02.2009
1083
1
21
Kuchařová Andrea
26.05.2005
675
3
22
Brousková Monika
04.12.2006
845
1
23
Bendova Valentyna
13.05.2008
845
1
24
Telatynská Ema
15.08.2005
845
1
25
Hájková Karolína
19.07.2005
845
1
26
Klimentová Kristína (EU)
28.04.2007
845
1
27
Grygarová Julie
15.02.2007
845
1
28
Burešová Petra
30.05.2007
845
1