Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2019

Věková kategorie: starší žactvo

Oblastní soutěž I.třída-skupina D

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TO VOKD Ostrava-Poruba
Tisknout
7
0
40:23
85:53
621:521
14
2
TJ Start Ostrava - Poruba C
Tisknout
6
1
40:23
84:54
618:510
13
3
TK Havířov B
Tisknout
4
3
41:22
88:50
652:490
11
4
ITS Tennis Club Olomouc
Tisknout
3
4
31:32
62:68
513:485
10
5
TJ Sokol Dolní Lhota
Tisknout
3
4
29:34
65:73
528:560
10
6
TC Kopřivnice
Tisknout
3
4
28:35
64:70
521:540
10
7
TJ TO Sokol Stará Bělá B
Tisknout
1
6
23:40
51:86
459:619
8
8
SK Vítkovice 1926-Ridera
Tisknout
1
6
20:43
44:89
467:654
8

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
3
04.05.2019
12
TJ TO Sokol Stará Bělá B TJ Start Ostrava - Poruba C
2:7
5:15
58:101
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Drobný Jan
1
Onderka Sebastian
1
1:6
0:6
 
1
12
0
2
0
1
2.
Šebesta Michal (H)
1
Kliment Matúš
1
2:6
0:6
 
2
12
0
2
0
1
3.
Balášová Kateřina
3
Kuchařová Andrea
3
2:6
4:6
 
6
12
0
2
0
1
4.
Juříčková Barbora
1
Brousková Monika
1
3:6
6:2
6:7
15
15
1
2
0
1
5.
Makara Šimon
1
VAŠÍČEK TEODOR
1
0:6
1:6
 
1
12
0
2
0
1
6.
Hýl Zdeněk
1
Adamovský Jan
1
6:1
6:2
 
12
3
2
0
1
0
7.
Drobný Jan
Šebesta Michal (H)
1
1
Onderka Sebastian
Kliment Matúš
1
1
1:6
2:6
 
3
12
0
2
0
1
8.
Makara Šimon
Hýl Zdeněk
1
1
VAŠÍČEK TEODOR
Adamovský Jan
1
1
6:4
2:6
1:0
9
10
2
1
1
0
9.
Balášová Kateřina
Juříčková Barbora
3
1
Brousková Monika
Kuchařová Andrea
1
3
5:7
4:6
 
9
13
0
2
0
1
               
58
101
5
15
2
7

Soupiska TJ TO Sokol Stará Bělá B

jméno
nar.
BH
1
Drobný Jan
20.01.2007
1083
1
2
Lyčka Dalibor
03.07.2008
1083
1
3
Šebesta Michal (H)
10.12.2008
1083
1
4
Makara Šimon
03.06.2006
1083
1
5
Hýl Zdeněk
01.08.2006
1083
1
6
Lazar Tomáš
26.02.2008
1083
1
7
Zoufalý Lukáš
08.08.2008
1083
1
8
Hrbáč Pavel
01.06.2008
1083
1
9
Nosek Viktor
17.05.2007
1083
1
10
Sýkora David
05.03.2008
1083
1
11
Zajonc Lukáš
15.04.2009
1083
1
12
Šebesta Šimon
02.09.2008
1083
1
21
Balášová Kateřina
13.02.2005
732
3
22
Lapčáková Carmen
05.06.2007
628
3
23
Juříčková Barbora
21.10.2006
845
1
24
Havlasová Kateřina
29.05.2006
845
1
25
Knápková Tereza
12.02.2008
845
1
26
Wlodyková Natálie
26.07.2007
845
1
27
Mališová Veronika
09.04.2008
845
1
28
Nytrová Sofie
12.06.2009
845
1

Soupiska TJ Start Ostrava - Poruba C

jméno
nar.
BH
1
Chlodnicki Jan (EU)
10.10.2008
1083
1
2
Onderka Sebastian
30.11.2008
1083
1
3
Kliment Matúš
03.01.2009
1083
1
4
VAŠÍČEK TEODOR
01.02.2009
1083
1
5
Pesch Andreas
25.06.2008
1083
1
6
Pesch Matěj
22.08.2008
1083
1
7
Švidrnoch Alexej
21.01.2008
1083
1
8
Adamovský Jan
16.12.2009
1083
1
9
Kula Martin
09.04.2008
1083
1
10
Lička Tomáš
26.10.2007
1083
1
11
Caltík Sebastián
09.02.2009
1083
1
21
Kuchařová Andrea
26.05.2005
675
3
22
Brousková Monika
04.12.2006
845
1
23
Bendova Valentyna
13.05.2008
845
1
24
Telatynská Ema
15.08.2005
845
1
25
Hájková Karolína
19.07.2005
845
1
26
Klimentová Kristína (EU)
28.04.2007
845
1
27
Grygarová Julie
15.02.2007
845
1
28
Burešová Petra
30.05.2007
845
1