Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2019

Věková kategorie: starší žactvo

Oblastní soutěž I.třída-skupina D

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TO VOKD Ostrava-Poruba
Tisknout
7
0
40:23
85:53
621:521
14
2
TK Havířov B
Tisknout
4
3
41:22
88:50
652:490
11
3
TJ Start Ostrava - Poruba C
Tisknout
5
1
33:21
70:49
517:448
11
4
ITS Tennis Club Olomouc
Tisknout
3
4
31:32
62:68
513:485
10
5
TJ Sokol Dolní Lhota
Tisknout
3
4
29:34
65:73
528:560
10
6
TC Kopřivnice
Tisknout
3
4
28:35
64:70
521:540
10
7
TJ TO Sokol Stará Bělá B
Tisknout
1
6
23:40
51:86
459:619
8
8
SK Vítkovice 1926-Ridera
Tisknout
1
5
18:36
39:75
405:553
7

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
27.04.2019
1
ITS Tennis Club Olomouc TJ Sokol Dolní Lhota
5:4
10:10
85:76
Zápis o utkání - oficiální
2
TK Havířov B TO VOKD Ostrava-Poruba
4:5
10:11
89:92
Zápis o utkání - oficiální
3
TJ TO Sokol Stará Bělá B SK Vítkovice 1926-Ridera
5:4
11:9
88:91
Zápis o utkání - oficiální
4
TJ Start Ostrava - Poruba C TC Kopřivnice
7:2
14:5
95:53
Zápis o utkání - oficiální
2
01.05.2019
5
TJ Sokol Dolní Lhota TJ Start Ostrava - Poruba C
4:5
10:11
92:81
Zápis o utkání - oficiální
6
TC Kopřivnice TJ TO Sokol Stará Bělá B
6:3
13:6
96:67
Zápis o utkání - oficiální
7
SK Vítkovice 1926-Ridera TK Havířov B
5:4
11:9
91:89
Zápis o utkání - oficiální
8
TO VOKD Ostrava-Poruba ITS Tennis Club Olomouc
5:4
10:8
64:75
Zápis o utkání - oficiální
3
04.05.2019
9
TO VOKD Ostrava-Poruba TJ Sokol Dolní Lhota
6:3
13:7
95:73
Zápis o utkání - oficiální
10
ITS Tennis Club Olomouc SK Vítkovice 1926-Ridera
6:3
12:7
83:56
Zápis o utkání - oficiální
11
TK Havířov B TC Kopřivnice
9:0
18:2
109:47
Zápis o utkání - oficiální
12
TJ TO Sokol Stará Bělá B TJ Start Ostrava - Poruba C
2:7
5:15
58:101
Zápis o utkání - oficiální
4
11.05.2019
13
TJ Sokol Dolní Lhota TJ TO Sokol Stará Bělá B
6:3
13:7
85:58
Zápis o utkání - oficiální
14
TJ Start Ostrava - Poruba C TK Havířov B
5:4
11:10
83:81
Zápis o utkání - oficiální
15
TC Kopřivnice ITS Tennis Club Olomouc
6:3
12:6
82:51
Zápis o utkání - oficiální
16
SK Vítkovice 1926-Ridera TO VOKD Ostrava-Poruba
2:7
4:15
65:108
Zápis o utkání - oficiální
5
25.05.2019
17
SK Vítkovice 1926-Ridera TJ Sokol Dolní Lhota
4:5
8:10
65:76
Zápis o utkání - oficiální
18
TO VOKD Ostrava-Poruba TC Kopřivnice
7:2
14:6
94:63
Zápis o utkání - oficiální
19
ITS Tennis Club Olomouc TJ Start Ostrava - Poruba C
4:5
8:11
74:81
Zápis o utkání - oficiální
20
TK Havířov B TJ TO Sokol Stará Bělá B
6:3
13:6
91:70
Zápis o utkání - oficiální
6
08.06.2019
21
TJ Sokol Dolní Lhota TK Havířov B
1:8
3:16
39:105
Zápis o utkání - oficiální
22
TJ TO Sokol Stará Bělá B ITS Tennis Club Olomouc
3:6
6:12
38:77
Zápis o utkání - oficiální
23
TJ Start Ostrava - Poruba C TO VOKD Ostrava-Poruba
4:5
8:11
76:90
Zápis o utkání - oficiální
24
TC Kopřivnice SK Vítkovice 1926-Ridera
9:0
18:0
109:37
Zápis o utkání - oficiální
7
15.06.2019
25
TC Kopřivnice TJ Sokol Dolní Lhota
3:6
8:12
71:87
Zápis o utkání - oficiální
26
SK Vítkovice 1926-Ridera TJ Start Ostrava - Poruba C
0:0
 
 
 
27
TO VOKD Ostrava-Poruba TJ TO Sokol Stará Bělá B
5:4
11:10
78:80
Zápis o utkání - oficiální
28
ITS Tennis Club Olomouc TK Havířov B
3:6
6:12
68:88
Zápis o utkání - oficiální