Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2019

Věková kategorie: starší žactvo

MONETA-KADET TOUR- O putovní pohár prezidenta ČTS

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK Na Dolině Trojanovice A
Tisknout
7
0
52:11
106:23
687:322
14
2
TK PRECHEZA Přerov A
Tisknout
5
2
47:16
96:34
660:373
12
3
TK DEZA Valašské Meziříčí A
Tisknout
5
2
41:22
86:52
662:519
12
4
TK TENNISPOINT FM A
Tisknout
5
2
37:26
61:60
533:526
12
5
SK JC Sport Opava A
Tisknout
3
4
25:38
58:84
549:660
10
6
TK SC OSTRAVA
Tisknout
1
6
17:46
39:78
403:583
8
7
TK Milo Olomouc A
Tisknout
1
6
17:46
42:95
436:671
8
8
SK LAMA A - TK Havířov
Tisknout
1
6
16:47
35:97
405:681
8

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
3
04.05.2019
12
SK JC Sport Opava A TK DEZA Valašské Meziříčí A
1:8
6:16
84:118
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Kremser Filip
20
Frömel Karel (H)
20
3:6
3:6
 
6
12
0
2
0
1
2.
Kuřitka Lukáš
15
Kratochvíl Tomáš (H)
9
4:6
3:6
 
7
12
0
2
0
1
3.
Slaměníková Marie (H)
4
Mičolová Nela
30
7:6
3:6
2:6
12
18
1
2
0
1
4.
Bártová Natálie
6
Slováková Kamila
15
6:4
5:7
0:6
11
17
1
2
0
1
5.
Kuřitka Adam
12
Nezval Jakub
12
6:4
3:6
3:6
12
16
1
2
0
1
6.
Beneš Daniel
12
Bobek Vojtěch
6
6:2
6:2
 
12
4
2
0
1
0
7.
Kremser Filip
Kuřitka Adam
20
12
Kratochvíl Tomáš (H)
Frömel Karel (H)
9
20
4:6
1:6
 
5
12
0
2
0
1
8.
Kuřitka Lukáš
Beneš Daniel
15
12
Nezval Jakub
Bobek Vojtěch
12
6
6:7
7:6
0:1
13
14
1
2
0
1
9.
Slaměníková Marie (H)
Bártová Natálie
4
6
Mičolová Nela
Slováková Kamila
30
15
0:6
6:7
 
6
13
0
2
0
1
               
84
118
6
16
1
8

Soupiska SK JC Sport Opava A

jméno
nar.
BH
1
Kremser Filip
12.04.2005
106
20
2
Kuřitka Lukáš
11.10.2006
173
15
3
Kuřitka Adam
02.06.2005
230
12
4
Beneš Daniel
24.06.2006
203
12
5
Drastík Matyáš
15.04.2005
344
9
6
Rožnovský Matyáš
04.01.2006
485
6
7
Kubiš Filip
08.09.2005
456
6
8
Podzemný Jiří
07.07.2006
563
4
9
Kinček Ondřej
05.09.2005
349
9
10
Foldyna Ondřej
03.01.2006
436
6
11
Onderka Karel
15.03.2006
374
6
12
Mierva Sebastian
01.07.2005
617
4
21
Janigová Petra (EU)
08.03.2005
53
25
22
Karasová Emma (EU)
03.05.2006
176
12
23
Slaměníková Marie (H)
13.08.2007
479
4
24
Maníková Ema (EU)
28.07.2006
335
6
25
Bártová Natálie
03.01.2005
267
6
26
Havlová Nela
10.07.2008
675
3
27
Cela Olivia (EU)
08.06.2007
845
1
28
Kucbelová Kristína (EU)
31.03.2007
845
1

Soupiska TK DEZA Valašské Meziříčí A

jméno
nar.
BH
1
Frömel Karel (H)
13.01.2006
111
20
2
Hnidets Vitalii (Z)
23.08.2006
173
15
3
Kratochvíl Tomáš (H)
16.02.2006
305
9
4
Němec Vojtěch (H)
26.06.2006
383
6
5
Nezval Jakub
09.10.2006
239
12
6
Bobek Vojtěch
21.03.2005
503
6
7
Abrman Matěj
14.06.2007
705
4
8
Mazáč David Matyáš
18.08.2005
943
3
9
Křesala Matyáš
23.04.2007
837
3
10
Svozil Václav
18.09.2008
916
3
11
Konečný Viktor
02.07.2008
1083
1
12
Syryčanský Adam
23.07.2009
1083
1
21
Mičolová Nela
12.12.2005
37
30
22
Slováková Kamila
27.09.2005
91
15
23
Zezhulčíková Tereza
26.06.2006
162
12
24
Denková Adéla
18.03.2006
227
9
25
Rušarová Nikola
17.03.2005
299
6
26
Janošková Amálie
04.04.2007
845
1