Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2019

Věková kategorie: starší žactvo

33 - Pardubický krajský přebor

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TC Chrudim A
Tisknout
3
0
22:5
44:10
288:108
6
2
TK Česká Třebová, z.s. A
Tisknout
3
0
19:8
39:20
306:192
6
3
TO SK Žamberk A
Tisknout
2
1
14:13
28:28
255:214
5
4
TK Letohrad
Tisknout
2
1
13:14
28:28
226:224
5
5
TK Pernštýn 1897 Pardubice
Tisknout
1
2
14:13
30:28
252:251
4
6
TK Choceň
Tisknout
1
2
10:17
22:36
206:306
4
7
TK Ústí n. Orlicí A
Tisknout
0
3
11:16
24:32
213:264
3
8
LTC Vysoké Mýto
Tisknout
0
3
5:22
12:45
119:306
2

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
27.4.
1
TK Ústí n. Orlicí A TO SK Žamberk A
4:5
10:10
80:101
Zápis o utkání - oficiální
2
TC Chrudim A (s) LTC Vysoké Mýto
9:0
18:0
108:0
Zápis o utkání - oficiální
3
TK Letohrad TK Pernštýn 1897 Pardubice
5:4
11:8
93:76
Zápis o utkání - oficiální
4
TK Česká Třebová, z.s. A TK Choceň
7:2
15:5
118:54
Zápis o utkání - oficiální
2
4.5.
5
TK Choceň TK Ústí n. Orlicí A
5:4
10:8
78:83
Zápis o utkání - oficiální
6
TK Pernštýn 1897 Pardubice TK Česká Třebová, z.s. A
4:5
9:10
71:84
Zápis o utkání - oficiální
7
LTC Vysoké Mýto TK Letohrad
3:6
6:13
52:94
Zápis o utkání - oficiální
8
TO SK Žamberk A TC Chrudim A
2:7
4:14
58:95
Zápis o utkání - oficiální
3
11.5.
9
TK Ústí n. Orlicí A TC Chrudim A
3:6
6:12
50:85
Zápis o utkání - oficiální
10
TK Letohrad TO SK Žamberk A
2:7
4:14
39:96
Zápis o utkání - oficiální
11
TK Česká Třebová, z.s. A LTC Vysoké Mýto
7:2
14:6
104:67
Zápis o utkání - oficiální
12
TK Choceň TK Pernštýn 1897 Pardubice
3:6
7:13
74:105
Zápis o utkání - oficiální
4
25.5.
13
TK Pernštýn 1897 Pardubice TK Ústí n. Orlicí A
0:0
 
 
 
14
LTC Vysoké Mýto TK Choceň
0:0
 
 
 
15
TO SK Žamberk A TK Česká Třebová, z.s. A
0:0
 
 
 
16
TC Chrudim A TK Letohrad
0:0
 
 
 
5
8.6.
17
TK Ústí n. Orlicí A TK Letohrad
0:0
 
 
 
18
TK Česká Třebová, z.s. A TC Chrudim A
0:0
 
 
 
19
TK Choceň TO SK Žamberk A
0:0
 
 
 
20
TK Pernštýn 1897 Pardubice LTC Vysoké Mýto
0:0
 
 
 
6
15.6.
21
LTC Vysoké Mýto TK Ústí n. Orlicí A
0:0
 
 
 
22
TO SK Žamberk A TK Pernštýn 1897 Pardubice
0:0
 
 
 
23
TC Chrudim A TK Choceň
0:0
 
 
 
24
TK Letohrad TK Česká Třebová, z.s. A
0:0
 
 
 
7
22.6.
25
TK Ústí n. Orlicí A TK Česká Třebová, z.s. A
0:0
 
 
 
26
TK Choceň TK Letohrad
0:0
 
 
 
27
TK Pernštýn 1897 Pardubice TC Chrudim A
0:0
 
 
 
28
LTC Vysoké Mýto TO SK Žamberk A
0:0