Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2019

Věková kategorie: starší žactvo

34. 2.třída B

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
SK HAMR, z.s. D
Tisknout
5
1
37:17
79:38
568:428
11
2
TK Konstruktiva, z.s.
Tisknout
5
1
37:17
77:38
557:380
11
3
TŠ Hostivař
Tisknout
4
2
34:20
72:42
536:405
10
4
TK Hovorčovice
Tisknout
4
2
34:20
71:46
538:417
10
5
TJ Solidarita Praha 10 B
Tisknout
2
4
26:28
52:62
460:487
8
6
TJ Spoje Praha B
Tisknout
2
4
19:35
46:71
423:526
8
7
Tenis Cibulka
Tisknout
1
5
18:36
40:73
386:536
7
8
TK Horní Měcholupy
Tisknout
1
5
11:43
23:90
314:603
7

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
27.4.2019
1
TK Konstruktiva, z.s. TK Hovorčovice
5:4
12:9
92:74
Zápis o utkání - oficiální
2
TJ Solidarita Praha 10 B TK Horní Měcholupy
4:5
8:10
77:84
Zápis o utkání - oficiální
3
TŠ Hostivař Tenis Cibulka
6:3
13:7
89:67
Zápis o utkání - oficiální
4
SK HAMR, z.s. D TJ Spoje Praha B
9:0
18:2
111:51
Zápis o utkání - oficiální
2
4.5.2019
5
TK Hovorčovice SK HAMR, z.s. D
4:5
10:10
97:85
Zápis o utkání - oficiální
6
TJ Spoje Praha B TŠ Hostivař
0:9
1:18
35:113
Zápis o utkání - oficiální
7
Tenis Cibulka TJ Solidarita Praha 10 B
3:6
6:12
73:91
Zápis o utkání - oficiální
8
TK Horní Měcholupy TK Konstruktiva, z.s.
1:8
2:17
39:104
Zápis o utkání - oficiální
3
11.5.2019
9
TK Horní Měcholupy TK Hovorčovice
1:8
3:16
53:101
Zápis o utkání - oficiální
10
TK Konstruktiva, z.s. Tenis Cibulka
9:0
18:1
113:35
Zápis o utkání - oficiální
11
TJ Solidarita Praha 10 B TJ Spoje Praha B
7:2
14:8
107:68
Zápis o utkání - oficiální
12
TŠ Hostivař SK HAMR, z.s. D
4:5
9:10
87:89
Zápis o utkání - oficiální
4
25.5.2019
13
TK Hovorčovice TŠ Hostivař
5:4
10:10
86:82
Zápis o utkání - oficiální
14
SK HAMR, z.s. D TJ Solidarita Praha 10 B
7:2
16:3
99:54
Zápis o utkání - oficiální
15
TJ Spoje Praha B TK Konstruktiva, z.s.
3:6
6:12
75:100
Zápis o utkání - oficiální
16
Tenis Cibulka TK Horní Měcholupy
8:1
17:2
106:55
Zápis o utkání - oficiální
5
8.6.2019
17
Tenis Cibulka TK Hovorčovice
2:7
4:14
50:96
Zápis o utkání - oficiální
18
TK Horní Měcholupy TJ Spoje Praha B
2:7
4:15
40:102
Zápis o utkání - oficiální
19
TK Konstruktiva, z.s. SK HAMR, z.s. D
6:3
12:8
96:71
Zápis o utkání - oficiální
20
TJ Solidarita Praha 10 B TŠ Hostivař
4:5
8:10
76:79
Zápis o utkání - oficiální
6
15.6.2019
21
TK Hovorčovice TJ Solidarita Praha 10 B
6:3
12:7
84:55
Zápis o utkání - oficiální
22
TŠ Hostivař TK Konstruktiva, z.s.
6:3
12:6
86:52
Zápis o utkání - oficiální
23
SK HAMR, z.s. D TK Horní Měcholupy
8:1
17:2
113:43
Zápis o utkání - oficiální
24
TJ Spoje Praha B Tenis Cibulka
7:2
14:5
92:55
Zápis o utkání - oficiální
7
22.6.2019
25
TJ Spoje Praha B TK Hovorčovice
0:0
 
 
 
26
Tenis Cibulka SK HAMR, z.s. D
0:0
 
 
 
27
TK Horní Měcholupy TŠ Hostivař
0:0
 
 
 
28
TK Konstruktiva, z.s. TJ Solidarita Praha 10 B
0:0