Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2019

Věková kategorie: starší žactvo

30. MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK Olymp Praha
Tisknout
7
0
54:9
110:28
735:420
14
2
SK HAMR, z.s. A
Tisknout
6
1
50:13
103:32
709:401
13
3
LTC Modřany 2005 A
Tisknout
5
2
37:26
77:59
576:481
12
4
TJ Solidarita Praha 10 A
Tisknout
4
3
29:34
65:73
552:593
11
5
Lob S.A. Bohnice, zs A
Tisknout
3
4
21:42
56:89
559:666
10
6
TJ Sokol Vysočany A
Tisknout
1
6
23:40
53:84
489:654
8
7
SK Aritma Praha A
Tisknout
1
6
21:42
50:91
529:678
8
8
SK Meteor Praha A
Tisknout
1
6
17:46
42:100
445:701
8

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
27.4.2019
2
Lob S.A. Bohnice, zs A SK Meteor Praha A
6:3
14:6
102:66
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Petrofský Martin
20
Kločurek Daniel (H)
6
6:2
7:6
 
13
8
2
0
1
0
2.
Sumtsov Yaroslav (Z)
6
Drbal Filip
4
6:1
6:2
 
12
3
2
0
1
0
3.
Surovčíková Sára
25
Kopřivová Nikola (H)
12
6:2
6:1
 
12
3
2
0
1
0
4.
Svobodová Jana (H)
6
Kultová Ellen (H)
9
6:3
6:1
 
12
4
2
0
1
0
5.
Petrofský David
12
Burda Oliver Petr
12
6:4
6:3
 
12
7
2
0
1
0
6.
Dvořák Lukáš
9
Velek Matěj
6
6:4
4:6
3:6
13
16
1
2
0
1
7.
Surovčíková Sára
Svobodová Jana (H)
25
6
Kopřivová Nikola (H)
Kultová Ellen (H)
12
9
1:6
5:7
 
6
13
0
2
0
1
8.
Sumtsov Yaroslav (Z)
Dvořák Lukáš
6
9
Drbal Filip
Burda Oliver Petr
4
12
6:2
6:1
 
12
3
2
0
1
0
9.
Petrofský Martin
Petrofský David
20
12
Klofáč Tobiáš
Velek Matěj
12
6
4:6
6:2
0:1
10
9
1
2
0
1
               
102
66
14
6
6
3

Soupiska Lob S.A. Bohnice, zs A

jméno
nar.
BH
1
Petrofský Martin
01.11.2005
115
20
2
Sumtsov Yaroslav (Z)
05.08.2005
369
6
3
Petrofský David
07.06.2007
207
12
4
Dvořák Lukáš
16.07.2006
326
9
5
Prokopius Oliver
11.06.2006
344
9
6
Brettl Filip
12.12.2006
296
9
7
Trojan Filip (H)
18.04.2005
520
6
8
Perníček Lukáš
06.12.2007
818
3
9
Vitásek Ondřej
07.11.2005
1083
1
10
Marek Ondřej
01.04.2006
1083
1
11
Severýn Václav
19.06.2008
1083
1
12
Přáda Jaroslav (H)
01.07.2009
1083
1
21
Surovčíková Sára
20.05.2005
52
25
22
Prepslová Agáta
13.05.2005
105
15
23
Šmejdířová Josefína
14.06.2005
108
15
24
Svobodová Jana (H)
01.08.2008
319
6
25
Studena Michaela
05.06.2005
199
9
26
Opletalová Emma
16.03.2006
329
6
27
Neštická Anna Marie (H)
13.03.2006
225
9
28
Hrubá Tereza (H)
19.07.2006
845
1

Soupiska SK Meteor Praha A

jméno
nar.
BH
1
Kločurek Daniel (H)
08.03.2007
489
6
2
Drbal Filip
17.06.2005
590
4
3
Klofáč Tobiáš
10.03.2007
229
12
4
Burda Oliver Petr
24.12.2006
243
12
5
Velek Matěj
17.06.2005
385
6
6
Zedek Jakub
20.11.2007
1083
1
7
Andr Marek
11.04.2008
1083
1
8
Klíma Max
24.01.2008
1083
1
9
Dejmek Adam Jan
15.09.2008
1083
1
10
Pavelka Vojtěch
15.02.2006
1083
1
11
Florián Benjamin
14.10.2005
1083
1
12
Škurek Michal
16.02.2007
1083
1
21
Kopřivová Nikola (H)
10.04.2006
132
12
22
Kultová Ellen (H)
14.05.2007
249
9
23
Dejmková Anna
04.01.2006
539
4
24
Dererová Dominika
05.01.2007
845
1
25
Páleníková Anna
30.03.2005
845
1
26
Drbalová Linda
30.06.2009
845
1
27
Šteinfeldová Anna
30.11.2005
845
1
28
Martinovská Tereza
10.04.2006
845
1