Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2018

Věková kategorie: starší žactvo

36 - Pardubická krajská soutěž - 1.třída A

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK Ústí n. Orlicí
Tisknout
6
0
38:16
78:38
576:375
12
2
TK Česká Třebová, z.s. B
Tisknout
5
1
43:11
89:27
615:344
11
3
TK Slovan Moravská Třebová
Tisknout
4
2
28:26
61:54
487:441
10
4
U.S.SPA TC Dolní Dobrouč
Tisknout
2
4
23:31
50:67
415:517
8
5
TK Letohrad B
Tisknout
2
4
22:32
47:68
406:524
8
6
TO SK Žamberk B
Tisknout
1
5
22:32
53:66
487:516
7
7
Tennis club Litomyšl, z.s.
Tisknout
1
5
13:41
27:85
307:576
7
8
volno  
0
0
0:0
0:0
0:0
0

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
28.4.
4
TO SK Žamberk B TK Česká Třebová, z.s. B
0:9
2:18
45:118
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Jindra Jaroslav
1
Janeček Roman
1
2:6
0:6
 
2
12
0
2
0
1
2.
Talacko Ondřej
1
Ploc Matouš
1
1:6
0:6
 
1
12
0
2
0
1
3.
Škorpíková Veronika
1
Stráníková Aneta
1
3:6
7:6
4:6
14
18
1
2
0
1
4.
Venclova Daniela
1
Herníková Eliška
1
1:6
1:6
 
2
12
0
2
0
1
5.
Jirků Ondřej
1
Klíma Petr
1
1:6
1:6
 
2
12
0
2
0
1
6.
PHAM TUNG DUONG
1
Král Tomáš
1
0:6
2:6
 
2
12
0
2
0
1
7.
Škorpíková Veronika
Venclova Daniela
1
1
Stráníková Aneta
Herníková Eliška
1
1
6:4
2:6
3:6
11
16
1
2
0
1
8.
Jindra Jaroslav
Talacko Ondřej
1
1
Janeček Roman
Ploc Matouš
1
1
1:6
4:6
 
5
12
0
2
0
1
9.
Jirků Ondřej
PHAM TUNG DUONG
1
1
Klíma Petr
Král Tomáš
1
1
2:6
4:6
 
6
12
0
2
0
1
               
45
118
2
18
0
9

Soupiska TO SK Žamberk B

jméno
nar.
BH
1
Jindra Jaroslav
12.06.2006
1126
1
2
Talacko Ondřej
08.07.2005
1126
1
3
Jirků Ondřej
25.10.2005
1126
1
4
PHAM TUNG DUONG
13.10.2004
1126
1
5
Vojtíšek Matěj
16.06.2005
1126
1
6
Zaňka Jakub
29.03.2008
1126
1
7
Gažák Tomáš
02.08.2008
1126
1
8
Hájek Ondřej
18.12.2008
1126
1
21
Škorpíková Veronika
01.08.2006
786
1
22
Venclova Daniela
09.03.2004
786
1
23
Venclová Magdaléna
21.04.2008
786
1
24
Hájková Kateřina
18.04.2007
786
1
25
Štruncová Ella
30.05.2008
786
1

Soupiska TK Česká Třebová, z.s. B

jméno
nar.
BH
1
Janeček Roman
13.12.2006
1126
1
2
Ploc Matouš
14.11.2008
1126
1
3
Klíma Petr
20.08.2006
1126
1
4
Král Tomáš
11.11.2005
1126
1
5
Saqua Pavel
24.06.2004
1126
1
6
Kovář Šimon
02.08.2006
1126
1
7
Skalický Šimon
09.04.2007
1126
1
8
Vostřel Vojta
07.06.2007
1126
1
9
Marek Patrik
17.02.2008
1126
1
21
Stráníková Aneta
31.07.2004
786
1
22
Herníková Eliška
08.01.2007
786
1
23
Šenberková Patricie
10.10.2004
786
1
24
Skalická Tereza
23.09.2005
786
1
25
Rybickova Gabriela
10.07.2007
786
1