Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2018

Věková kategorie: starší žactvo

36 - Pardubická krajská soutěž - 1.třída A

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK Ústí n. Orlicí
Tisknout
6
0
38:16
78:38
576:375
12
2
TK Česká Třebová, z.s. B
Tisknout
5
1
43:11
89:27
615:344
11
3
TK Slovan Moravská Třebová
Tisknout
4
2
28:26
61:54
487:441
10
4
U.S.SPA TC Dolní Dobrouč
Tisknout
2
4
23:31
50:67
415:517
8
5
TK Letohrad B
Tisknout
2
4
22:32
47:68
406:524
8
6
TO SK Žamberk B
Tisknout
1
5
22:32
53:66
487:516
7
7
Tennis club Litomyšl, z.s.
Tisknout
1
5
13:41
27:85
307:576
7
8
volno  
0
0
0:0
0:0
0:0
0

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
7
23.6.
25
TK Česká Třebová, z.s. B TK Ústí n. Orlicí
2:7
5:14
48:101
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Ploc Matouš
1
Herman Dominik
3
0:6
1:6
 
1
12
0
2
0
1
2.
Klíma Petr
1
Procházka Tomáš
1
0:6
2:6
 
2
12
0
2
0
1
3.
Herníková Eliška
1
Tangishaka Jana (EU)
1
6:3
6:3
 
12
6
2
0
1
0
4.
Skalická Tereza
1
Šebetková Nela
1
1:6
0:6
 
1
12
0
2
0
1
5.
Skalický Šimon
1
Farago Jan
1
0:6
0:6
 
0
12
0
2
0
1
6.
Vostřel Vojta
1
Linhart Ondřej
1
6:4
3:6
6:7
15
17
1
2
0
1
7.
Stráníková Aneta
Herníková Eliška
1
1
Tangishaka Jana (EU)
Šebetková Nela
1
1
6:3
6:3
 
12
6
2
0
1
0
8.
Ploc Matouš
Klíma Petr
1
1
Herman Dominik
Procházka Tomáš
3
1
3:6
1:6
 
4
12
0
2
0
1
9.
Skalický Šimon
Vostřel Vojta
1
1
Farago Jan
Linhart Ondřej
1
1
0:6
1:6
 
1
12
0
2
0
1
               
48
101
5
14
2
7

Soupiska TK Česká Třebová, z.s. B

jméno
nar.
BH
1
Janeček Roman
13.12.2006
1126
1
2
Ploc Matouš
14.11.2008
1126
1
3
Klíma Petr
20.08.2006
1126
1
4
Král Tomáš
11.11.2005
1126
1
5
Saqua Pavel
24.06.2004
1126
1
6
Kovář Šimon
02.08.2006
1126
1
7
Skalický Šimon
09.04.2007
1126
1
8
Vostřel Vojta
07.06.2007
1126
1
9
Marek Patrik
17.02.2008
1126
1
21
Stráníková Aneta
31.07.2004
786
1
22
Herníková Eliška
08.01.2007
786
1
23
Šenberková Patricie
10.10.2004
786
1
24
Skalická Tereza
23.09.2005
786
1
25
Rybickova Gabriela
10.07.2007
786
1

Soupiska TK Ústí n. Orlicí

jméno
nar.
BH
1
Herman Dominik
20.03.2006
984
3
2
Procházka Tomáš
16.01.2004
1126
1
3
Farago Jan
12.11.2004
1126
1
4
Novák Vojtěch Bartoloměj
20.08.2005
1126
1
5
Balous Martin
19.03.2006
1126
1
6
Jánský Ludvík
01.10.2007
1126
1
7
Zítko Michael
27.11.2006
1126
1
8
Linhart Ondřej
11.04.2006
1126
1
9
Hamerník Daniel
09.10.2008
1126
1
21
Tangishaka Jana (EU)
07.03.2006
786
1
22
Pechová Kristýna
19.09.2005
786
1
23
Bániková Andrea
27.02.2005
786
1
24
Peroutková Luisa
24.03.2006
786
1
25
Šebetková Nela
09.03.2006
786
1
26
Karešová Sára
12.09.2006
786
1