Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2018

Věková kategorie: starší žactvo

36 - Pardubická krajská soutěž - 1.třída A

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK Ústí n. Orlicí
Tisknout
6
0
38:16
78:38
576:375
12
2
TK Česká Třebová, z.s. B
Tisknout
5
1
43:11
89:27
615:344
11
3
TK Slovan Moravská Třebová
Tisknout
4
2
28:26
61:54
487:441
10
4
U.S.SPA TC Dolní Dobrouč
Tisknout
2
4
23:31
50:67
415:517
8
5
TK Letohrad B
Tisknout
2
4
22:32
47:68
406:524
8
6
TO SK Žamberk B
Tisknout
1
5
22:32
53:66
487:516
7
7
Tennis club Litomyšl, z.s.
Tisknout
1
5
13:41
27:85
307:576
7
8
volno  
0
0
0:0
0:0
0:0
0

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
6
16.6.
24
TK Česká Třebová, z.s. B TK Slovan Moravská Třebová
9:0
18:3
124:69
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Janeček Roman
1
Netolický Ondřej
3
7:6
6:0
 
13
6
2
0
1
0
2.
Klíma Petr
1
Moravec Eliáš
1
6:0
6:2
 
12
2
2
0
1
0
3.
Stráníková Aneta
1
Koblovská Veronika
1
6:0
6:3
 
12
3
2
0
1
0
4.
Skalická Tereza
1
Šejnohová Natálie (H)
1
5:7
7:5
7:6
19
18
2
1
1
0
5.
Král Tomáš
1
Koblovský Jakub
1
6:0
6:4
 
12
4
2
0
1
0
6.
Marek Patrik
1
Kligl Tobiáš
1
3:6
6:3
6:3
15
12
2
1
1
0
7.
Stráníková Aneta
Skalická Tereza
1
1
Koblovská Veronika
Šejnohová Natálie (H)
1
1
6:2
4:6
6:3
16
11
2
1
1
0
8.
Janeček Roman
Klíma Petr
1
1
Netolický Ondřej
Koblovský Jakub
3
1
6:2
6:3
 
12
5
2
0
1
0
9.
Král Tomáš
Marek Patrik
1
1
Moravec Eliáš
Kligl Tobiáš
1
1
6:3
7:5
 
13
8
2
0
1
0
               
124
69
18
3
9
0

Soupiska TK Česká Třebová, z.s. B

jméno
nar.
BH
1
Janeček Roman
13.12.2006
1126
1
2
Ploc Matouš
14.11.2008
1126
1
3
Klíma Petr
20.08.2006
1126
1
4
Král Tomáš
11.11.2005
1126
1
5
Saqua Pavel
24.06.2004
1126
1
6
Kovář Šimon
02.08.2006
1126
1
7
Skalický Šimon
09.04.2007
1126
1
8
Vostřel Vojta
07.06.2007
1126
1
9
Marek Patrik
17.02.2008
1126
1
21
Stráníková Aneta
31.07.2004
786
1
22
Herníková Eliška
08.01.2007
786
1
23
Šenberková Patricie
10.10.2004
786
1
24
Skalická Tereza
23.09.2005
786
1
25
Rybickova Gabriela
10.07.2007
786
1

Soupiska TK Slovan Moravská Třebová

jméno
nar.
BH
1
Netolický Ondřej
29.08.2005
873
3
2
Peškar Marek
30.11.2005
1126
1
3
Sejbal Martin
12.09.2005
1126
1
4
Moravec Eliáš
09.07.2004
1126
1
5
Koblovský Jakub
09.11.2005
1126
1
6
Kligl Tobiáš
05.10.2006
1126
1
7
Šejnoha Samuel
23.06.2008
1126
1
21
Sedláková Kristýna
13.08.2004
271
6
22
Koblovská Veronika
09.11.2005
786
1
23
Šejnohová Natálie (H)
29.10.2004
786
1
24
Kyanková Klára
19.07.2006
786
1
25
Bažantová Lenka
03.05.2006
786
1