Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2018

Věková kategorie: starší žactvo

36 - Pardubická krajská soutěž - 1.třída A

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK Ústí n. Orlicí
Tisknout
6
0
38:16
78:38
576:375
12
2
TK Česká Třebová, z.s. B
Tisknout
5
1
43:11
89:27
615:344
11
3
TK Slovan Moravská Třebová
Tisknout
4
2
28:26
61:54
487:441
10
4
U.S.SPA TC Dolní Dobrouč
Tisknout
2
4
23:31
50:67
415:517
8
5
TK Letohrad B
Tisknout
2
4
22:32
47:68
406:524
8
6
TO SK Žamberk B
Tisknout
1
5
22:32
53:66
487:516
7
7
Tennis club Litomyšl, z.s.
Tisknout
1
5
13:41
27:85
307:576
7
8
volno  
0
0
0:0
0:0
0:0
0

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
5
9.6.
18
Tennis club Litomyšl, z.s. TK Česká Třebová, z.s. B
1:8
2:17
39:115
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Vajrauch Jan
1
Klíma Petr
1
1:6
1:6
 
2
12
0
2
0
1
2.
Klement Daniel
1
Král Tomáš
1
3:6
1:6
 
4
12
0
2
0
1
3.
Herníková Eliška
1
0:6
0:6
 
0
12
0
2
0
1
4.
Rybickova Gabriela
1
0:6
0:6
 
0
12
0
2
0
1
5.
Kasal Jiří
1
Saqua Pavel
1
1:6
3:6
 
4
12
0
2
0
1
6.
Havran Alex
1
Marek Patrik
1
7:6
3:6
7:6
17
18
2
1
1
0
7.
Herníková Eliška
Rybickova Gabriela
1
1
0:6
0:6
 
0
12
0
2
0
1
8.
Vajrauch Jan
Klement Daniel
1
1
Král Tomáš
Saqua Pavel
1
1
2:6
4:6
 
6
12
0
2
0
1
9.
Kasal Jiří
Havran Alex
1
1
Klíma Petr
Marek Patrik
1
1
1:6
5:7
 
6
13
0
2
0
1
               
39
115
2
17
1
8

Soupiska Tennis club Litomyšl, z.s.

jméno
nar.
BH
1
Vajrauch Jan
23.03.2004
1126
1
2
Klement Daniel
02.09.2005
1126
1
3
Kasal Jiří
30.09.2004
1126
1
4
Havran Alex
13.10.2007
1126
1
5
Lněnička Jakub
09.06.2007
1126
1
6
Hřebec Milan
23.01.2006
1126
1
7
Vajrauch Adam
10.09.2006
1126
1
21
Slaviková Eliška
31.07.2006
786
1
22
Backová Magdalena
10.03.2006
786
1
23
Kolářová Jolana
17.12.2006
786
1
24
Jašková Adéla
07.10.2006
786
1
25
Zahradníčková Klára
05.06.2007
786
1
26
Hegrová Daniela
21.07.2006
786
1

Soupiska TK Česká Třebová, z.s. B

jméno
nar.
BH
1
Janeček Roman
13.12.2006
1126
1
2
Ploc Matouš
14.11.2008
1126
1
3
Klíma Petr
20.08.2006
1126
1
4
Král Tomáš
11.11.2005
1126
1
5
Saqua Pavel
24.06.2004
1126
1
6
Kovář Šimon
02.08.2006
1126
1
7
Skalický Šimon
09.04.2007
1126
1
8
Vostřel Vojta
07.06.2007
1126
1
9
Marek Patrik
17.02.2008
1126
1
21
Stráníková Aneta
31.07.2004
786
1
22
Herníková Eliška
08.01.2007
786
1
23
Šenberková Patricie
10.10.2004
786
1
24
Skalická Tereza
23.09.2005
786
1
25
Rybickova Gabriela
10.07.2007
786
1