Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2018

Věková kategorie: starší žactvo

36 - Pardubická krajská soutěž - 1.třída A

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK Ústí n. Orlicí
Tisknout
6
0
38:16
78:38
576:375
12
2
TK Česká Třebová, z.s. B
Tisknout
5
1
43:11
89:27
615:344
11
3
TK Slovan Moravská Třebová
Tisknout
4
2
28:26
61:54
487:441
10
4
U.S.SPA TC Dolní Dobrouč
Tisknout
2
4
23:31
50:67
415:517
8
5
TK Letohrad B
Tisknout
2
4
22:32
47:68
406:524
8
6
TO SK Žamberk B
Tisknout
1
5
22:32
53:66
487:516
7
7
Tennis club Litomyšl, z.s.
Tisknout
1
5
13:41
27:85
307:576
7
8
volno  
0
0
0:0
0:0
0:0
0

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
4
26.5.
15
TK Česká Třebová, z.s. B TK Letohrad B
7:2
14:4
96:47
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Janeček Roman
1
Málek Michael
1
6:1
6:2
 
12
3
2
0
1
0
2.
Klíma Petr
1
Dudek Denis
1
6:4
6:2
 
12
6
2
0
1
0
3.
Stráníková Aneta
1
Kubištová Magdaléna
1
6:3
6:4
 
12
7
2
0
1
0
4.
Herníková Eliška
1
Duspivová Lucie
1
6:0
6:0
 
12
0
2
0
1
0
5.
Král Tomáš
1
Šmídek Jaroslav
1
6:2
6:1
 
12
3
2
0
1
0
6.
Marek Patrik
1
Čepelka Jiří
1
2:6
1:6
 
3
12
0
2
0
1
7.
Stráníková Aneta
Herníková Eliška
1
1
Kubištová Magdaléna
Duspivová Lucie
1
1
6:0
6:1
 
12
1
2
0
1
0
8.
Janeček Roman
Klíma Petr
1
1
Málek Michael
Dudek Denis
1
1
6:1
6:1
 
12
2
2
0
1
0
9.
Král Tomáš
Marek Patrik
1
1
Šmídek Jaroslav
Čepelka Jiří
1
1
3:6
6:7
 
9
13
0
2
0
1
               
96
47
14
4
7
2

Soupiska TK Česká Třebová, z.s. B

jméno
nar.
BH
1
Janeček Roman
13.12.2006
1126
1
2
Ploc Matouš
14.11.2008
1126
1
3
Klíma Petr
20.08.2006
1126
1
4
Král Tomáš
11.11.2005
1126
1
5
Saqua Pavel
24.06.2004
1126
1
6
Kovář Šimon
02.08.2006
1126
1
7
Skalický Šimon
09.04.2007
1126
1
8
Vostřel Vojta
07.06.2007
1126
1
9
Marek Patrik
17.02.2008
1126
1
21
Stráníková Aneta
31.07.2004
786
1
22
Herníková Eliška
08.01.2007
786
1
23
Šenberková Patricie
10.10.2004
786
1
24
Skalická Tereza
23.09.2005
786
1
25
Rybickova Gabriela
10.07.2007
786
1

Soupiska TK Letohrad B

jméno
nar.
BH
1
Brdíček Nikolas
22.07.2007
1126
1
2
Málek Michael
05.02.2007
1126
1
3
Dudek Denis
06.01.2007
1126
1
4
Šmídek Jaroslav
18.08.2006
1126
1
5
Čepelka Jiří
04.07.2005
1126
1
21
Grasevová Agáta
04.05.2006
786
1
22
Kubištová Magdaléna
05.09.2007
786
1
23
Duspivová Lucie
19.07.2007
786
1
24
Pražáková Nela
22.10.2006
786
1
25
Šilarová Veronika
14.03.2006
786
1