Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2018

Věková kategorie: starší žactvo

36 - Pardubická krajská soutěž - 1.třída A

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK Česká Třebová, z.s. B
Tisknout
5
0
41:4
84:13
567:243
10
2
TK Ústí n. Orlicí
Tisknout
5
0
31:14
64:33
475:327
10
3
TK Slovan Moravská Třebová
Tisknout
3
2
23:22
51:45
415:360
8
4
U.S.SPA TC Dolní Dobrouč
Tisknout
2
3
19:26
40:56
336:433
7
5
Tennis club Litomyšl, z.s.
Tisknout
1
5
13:41
27:85
307:576
7
6
TO SK Žamberk B
Tisknout
1
4
18:27
44:56
406:444
6
7
TK Letohrad B
Tisknout
1
4
17:28
36:58
322:445
6
8
volno  
0
0
0:0
0:0
0:0
0

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
28.4.
1
TK Letohrad B TK Ústí n. Orlicí
4:5
9:11
93:90
Zápis o utkání - oficiální
2
U.S.SPA TC Dolní Dobrouč Tennis club Litomyšl, z.s.
6:3
12:6
82:53
Zápis o utkání - oficiální
3
volno TK Slovan Moravská Třebová
0:0
 
 
 
4
TO SK Žamberk B TK Česká Třebová, z.s. B
0:9
2:18
45:118
Zápis o utkání - oficiální
2
5.5.
5
TK Ústí n. Orlicí TO SK Žamberk B
7:2
15:6
112:81
Zápis o utkání - oficiální
6
TK Česká Třebová, z.s. B volno
0:0
 
 
 
7
TK Slovan Moravská Třebová U.S.SPA TC Dolní Dobrouč
5:4
10:8
77:63
Zápis o utkání - oficiální
8
Tennis club Litomyšl, z.s. TK Letohrad B
6:3
12:6
86:44
Zápis o utkání - oficiální
3
19.5.
9
Tennis club Litomyšl, z.s. TK Ústí n. Orlicí
1:8
3:16
41:110
Zápis o utkání - oficiální
10
TK Letohrad B TK Slovan Moravská Třebová
3:6
7:13
68:100
Zápis o utkání - oficiální
11
U.S.SPA TC Dolní Dobrouč TK Česká Třebová, z.s. B
1:8
2:17
43:114
Zápis o utkání - oficiální
12
volno TO SK Žamberk B
0:0
 
 
 
4
26.5.
13
TK Ústí n. Orlicí volno
0:0
 
 
 
14
TO SK Žamberk B U.S.SPA TC Dolní Dobrouč
4:5
11:11
93:94
Zápis o utkání - oficiální
15
TK Česká Třebová, z.s. B TK Letohrad B
7:2
14:4
96:47
Zápis o utkání - oficiální
16
TK Slovan Moravská Třebová Tennis club Litomyšl, z.s.
8:1
17:2
111:38
Zápis o utkání - oficiální
5
9.6.
17
TK Slovan Moravská Třebová TK Ústí n. Orlicí
4:5
8:10
58:67
Zápis o utkání - oficiální
18
Tennis club Litomyšl, z.s. TK Česká Třebová, z.s. B
1:8
2:17
39:115
Zápis o utkání - oficiální
19
TK Letohrad B TO SK Žamberk B
5:4
10:8
70:73
Zápis o utkání - oficiální
20
U.S.SPA TC Dolní Dobrouč volno
0:0
 
 
 
6
16.6.
21
TK Ústí n. Orlicí U.S.SPA TC Dolní Dobrouč
6:3
12:7
96:54
Zápis o utkání - oficiální
22
volno TK Letohrad B
0:0
 
 
 
23
TO SK Žamberk B Tennis club Litomyšl, z.s.
8:1
17:2
114:50
Zápis o utkání - oficiální
24
TK Česká Třebová, z.s. B TK Slovan Moravská Třebová
9:0
18:3
124:69
Zápis o utkání - oficiální
7
23.6.
25
TK Česká Třebová, z.s. B TK Ústí n. Orlicí
0:0
 
 
 
26
TK Slovan Moravská Třebová TO SK Žamberk B
0:0
 
 
 
27
Tennis club Litomyšl, z.s. volno
0:0
 
 
 
28
TK Letohrad B U.S.SPA TC Dolní Dobrouč
0:0