Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2018

Věková kategorie: starší žactvo

32 - Královéhradecký krajský přebor

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TENIS-CENTRUM DTJ HK B
Tisknout
6
0
46:8
96:19
651:352
12
2
TENIS-CENTRUM DTJ HK C
Tisknout
5
1
34:20
73:48
571:476
11
3
TC Dvůr Králové A
Tisknout
3
3
29:25
60:52
508:404
9
4
TJ Červený Kostelec
Tisknout
3
3
29:25
60:54
526:463
9
5
Lokomotiva Trutnov B
Tisknout
3
3
28:26
58:57
497:488
9
6
TK Dynamo Hradec Králové
Tisknout
1
5
14:40
33:82
351:585
7
7
TK Kvasiny
Tisknout
0
6
9:45
24:92
273:609
6
8
volno  
0
0
0:0
0:0
0:0
0

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
7
23.6.
28
TENIS-CENTRUM DTJ HK C Lokomotiva Trutnov B
6:3
13:7
98:70
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Flídr Rodan
1
Soumar Matyáš (H)
4
6:3
1:6
4:6
11
15
1
2
0
1
2.
El Gazzar Tarek
1
Zháněl Patrik
6
7:5
6:0
 
13
5
2
0
1
0
3.
Jandík Patrik
1
ZHÁNĚL Šimon
1
6:4
6:2
 
12
6
2
0
1
0
4.
Hep Matyáš
1
Čukan Richard
1
1:6
2:6
 
3
12
0
2
0
1
5.
Prouzová Anna-Marie
6
Nývltová Natálie
6
6:0
6:1
 
12
1
2
0
1
0
6.
Balounová Aneta
1
Melicharová Klára
3
6:0
6:0
 
12
0
2
0
1
0
7.
Balounová Aneta
Prouzová Anna-Marie
1
6
Nývltová Natálie
Melicharová Klára
6
3
6:1
6:3
 
12
4
2
0
1
0
8.
Flídr Rodan
El Gazzar Tarek
1
1
Soumar Matyáš (H)
Zháněl Patrik
4
6
4:6
6:1
10:8
20
15
2
1
1
0
9.
Jandík Patrik
Hep Matyáš
1
1
ZHÁNĚL Šimon
Čukan Richard
1
1
1:6
2:6
 
3
12
0
2
0
1
               
98
70
13
7
6
3

Soupiska TENIS-CENTRUM DTJ HK C

jméno
nar.
BH
1
Flídr Rodan
12.12.2007
1126
1
2
El Gazzar Tarek
12.03.2007
1126
1
3
Jandík Patrik
25.09.2007
1126
1
4
Hep Matyáš
27.01.2007
1126
1
5
Vašíček Dominik
09.05.2007
1126
1
6
Pokorný Martin
31.08.2007
1126
1
7
Jelínek Štěpán
29.07.2006
1126
1
8
Kvapil Martin
27.01.2005
1126
1
9
Hájek Jakub
20.03.2005
1126
1
21
Brožová Natálie
06.02.2006
372
4
22
Korencová Nicole
09.05.2004
206
9
23
Prouzová Anna-Marie
30.04.2004
256
6
24
Balounová Aneta
13.02.2006
786
1
25
Bezděková Ema
24.09.2006
786
1
26
Horáčková Žaneta
09.05.2006
786
1
27
Pinková Natálie
12.12.2007
786
1
28
Grüberová Tereza
21.01.2007
786
1

Soupiska Lokomotiva Trutnov B

jméno
nar.
BH
1
Soumar Matyáš (H)
22.07.2006
775
4
2
Zháněl Patrik
03.12.2005
508
6
3
ZHÁNĚL Šimon
14.07.2007
1126
1
4
Javůrek Petr
13.09.2006
1126
1
5
Hampl Michal
09.09.2005
1126
1
6
Čukan Richard
20.05.2004
1126
1
7
Mühl Pavel
27.09.2007
1126
1
8
Vokatý Martin
17.07.2007
1126
1
21
Köhlerová Ester
19.08.2004
199
9
22
Nývltová Natálie
20.10.2004
250
6
23
Martincová Aneta
08.02.2005
258
6
24
Hrudíková Daniela
16.04.2004
511
4
25
Melicharová Klára
19.07.2005
772
3
26
Vlčková Sára
18.01.2007
786
1
27
Rothová Marika
28.08.2007
786
1