Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2016

Věková kategorie: starší žactvo

56- III.třída A

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK Tenisek Buštěhrad B
Tisknout
6
0
36:18
74:41
547:419
12
1
TK Tenisek Buštěhrad B
Tisknout
6
0
36:18
74:41
547:419
12
2
Sokol Nučice
Tisknout
5
1
33:21
70:51
539:452
11
2
Sokol Nučice
Tisknout
5
1
33:21
70:51
539:452
11
3
TK Tenisek Buštěhrad A
Tisknout
4
2
32:22
69:45
533:405
10
3
TK Tenisek Buštěhrad A
Tisknout
4
2
32:22
69:45
533:405
10
4
TK Stochov
Tisknout
3
3
29:25
59:55
494:465
9
4
TK Stochov
Tisknout
3
3
29:25
59:55
494:465
9
5
TJ Sokol Hostivice
Tisknout
2
4
30:24
66:49
530:433
8
5
TJ Sokol Hostivice
Tisknout
2
4
30:24
66:49
530:433
8
6
LTC Rudná
Tisknout
1
5
18:36
39:75
391:545
7
6
LTC Rudná
Tisknout
1
5
18:36
39:75
391:545
7
7
LTC Beroun, z.s. B
Tisknout
0
6
11:43
25:86
277:592
6
7
LTC Beroun, z.s. B
Tisknout
0
6
11:43
25:86
277:592
6
8
volno  
0
0
0:0
0:0
0:0
0
8
volno  
0
0
0:0
0:0
0:0
0

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
30.4.2016 NT 8.5.2016
1
volno Sokol Nučice
0:0
 
 
 
2
TK Tenisek Buštěhrad A TJ Sokol Hostivice
6:3
12:7
87:80
Zápis o utkání - oficiální
3
LTC Beroun, z.s. B TK Tenisek Buštěhrad B
2:7
7:14
65:109
Zápis o utkání - oficiální
4
TK Stochov LTC Rudná
6:3
12:7
86:68
Zápis o utkání - oficiální
2
7.5.2016 NT 22.5.2016
5
LTC Rudná volno
0:0
 
 
 
6
TK Tenisek Buštěhrad B TK Stochov
5:4
10:8
81:70
Zápis o utkání - oficiální
7
TJ Sokol Hostivice LTC Beroun, z.s. B
9:0
18:0
109:22
Zápis o utkání - oficiální
8
Sokol Nučice TK Tenisek Buštěhrad A
6:3
12:9
81:83
Zápis o utkání - oficiální
3
21.5.2016 NT 29.5.2016
9
volno TK Tenisek Buštěhrad A
0:0
 
 
 
10
LTC Beroun, z.s. B Sokol Nučice
3:6
6:12
53:80
Zápis o utkání - oficiální
11
TK Stochov TJ Sokol Hostivice
5:4
10:10
92:91
Zápis o utkání - oficiální
12
LTC Rudná TK Tenisek Buštěhrad B
2:7
4:14
53:94
Zápis o utkání - oficiální
4
28.5.2016 NT 12.6.2016
13
TK Tenisek Buštěhrad B volno
0:0
 
 
 
14
TJ Sokol Hostivice LTC Rudná
9:0
18:1
116:54
Zápis o utkání - oficiální
15
Sokol Nučice TK Stochov
5:4
11:9
90:79
Zápis o utkání - oficiální
16
TK Tenisek Buštěhrad A LTC Beroun, z.s. B
6:3
12:6
91:48
Zápis o utkání - oficiální
5
11.6.2016 NT 19.6.2016
17
volno LTC Beroun, z.s. B
0:0
 
 
 
18
TK Stochov TK Tenisek Buštěhrad A
3:6
6:13
66:90
Zápis o utkání - oficiální
19
LTC Rudná Sokol Nučice
3:6
7:14
66:102
Zápis o utkání - oficiální
20
TK Tenisek Buštěhrad B TJ Sokol Hostivice
6:3
12:7
77:67
Zápis o utkání - oficiální
6
18.6.2016 NT 26.6.2016
21
TJ Sokol Hostivice volno
0:0
 
 
 
22
Sokol Nučice TK Tenisek Buštěhrad B
3:6
7:14
85:104
Zápis o utkání - oficiální
23
TK Tenisek Buštěhrad A LTC Rudná
7:2
15:4
103:48
Zápis o utkání - oficiální
24
LTC Beroun, z.s. B TK Stochov
2:7
4:14
45:101
Zápis o utkání - oficiální
7
25.6.2016 NT 4.7.2016
25
volno TK Stochov
0:0
 
 
 
26
LTC Rudná LTC Beroun, z.s. B
8:1
16:2
102:44
Zápis o utkání - oficiální
27
TK Tenisek Buštěhrad B TK Tenisek Buštěhrad A
5:4
10:8
82:79
Zápis o utkání - oficiální
28
TJ Sokol Hostivice Sokol Nučice
2:7
6:14
67:101
Zápis o utkání - oficiální