Telefon: 603318851
E-mail: iva.zajic@volny.cz

Sdělení kapitánů družstev

TK Kunštát
Námitka proti výsledku uvedeném v zápisu pod č. 3 Dlapová-Bolfová: 1. set proběhl plynule Bolfová vyhrála 6:2. Nakonci 2. setu, který nakonec vyhrála Dlapová 6:2, žádala Bolfová ošetření dvou prstů nohy (malé odřeniny na povrchu).Nabídli jsme obalit prsty leukoplastí - rodiče ale chtěli leukoplast s dírkou - tu jsme neměli. Rodiče odjeli do města a así za 25 minut, kdy byl ahra přerušena, byly prsty ošetřeny. Ve 3. setu žádala Bolfová znovu ošetření, hra byla opět přerušena na 12 minut. Za stavu 3. setu 5:3 pro Dlapovou znovu žádala Bolfová ošetření (5 minut)a následně Bolfová odmítla ve hře pokračovat.Kapitánka Žabovřesk mě požádala, abych hru skrečoval.Naše hráčka odešla do kabin. Po dalších asi 5 minutách mě rodiče Bolfové požádali, abychom pokračovali ve hře-kapitánka Žabovřesk odmítla případ komentovat se slovy "ať se domluvím s rodiči." Naše hráčka byla soustavným přerušováním vyvedena z rytmu a 3. set prohrála 7:5.Můj názor na tuto situaci je, že poškození prstu nebyl ten hlavní důvod pro přerušení, ale značné vedro (přes 30stupňů). Zajímavé bylo, že Bolfová následně nastoupila ve čtyřhře a hrála bez problémů a ošetření celé 3 sety. Z důvodu neustále přerušování zápasu byla zásadním způsobem ovlivněna PLYNULOST hry v neprospěch naší hráčky. Žádáme o posouzení popsaného stavu a rozhodnutí v náš prospěch.
Kapitánka Žabovřesk v zápise uvedla, že ošetření bylo způsobeno puchýři a náplastě neustále sjížděly.
Ing. Zdeněk Nechuta, kapitán družstva Kunštátu

Poznámky kapitánů

TK Kunštát
myslím, že uvedená celková doba ošetření, byla kratší. Ke zranění došlo během druhého setu. Jelikož rodiče museli schánět po městě pití / v areálu se nedalo nic koupit...../, zavolala jsem / po skončení druhého setu/, aby koupili i potřebnou náplast. Náplast mi byla nabídnuta od kapitána Kunštátu cca po 15 minutách, odmítla jsem ji protože ji již vezli. Není pravda, že by domácí hráčka odešla do kabin. Taktéž jsem kapitánovi neřekla, aby se domluvil s rodiči.Dala jsem hráčce Bolfové návrh, jestli ji to tak bolí, aby zápas skrečovala. Rozhodla se zápas dohrát. Ten se řádně dohrál.
Jde-li o plynulost utkání musím podotknout, že jsme během prvního setu čekali cca 12 minut, než byla domácí hráčce poskytnuta nová raketa. Její praskla. Zajícová