Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2011

Věková kategorie: starší žactvo

II.TŘÍDA AS

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
HTK Třebíč
Tisknout
6
1
41:22
87:49
656:482
13
2
TK Znojmo B
Tisknout
5
2
39:24
86:53
689:538
12
3
TJ Žďas Žďár n/Sázavou
Tisknout
4
3
34:29
74:60
588:494
11
4
TK Spartak Jihlava B
Tisknout
4
3
32:31
70:66
624:563
11
5
TC Brno C
Tisknout
3
4
30:33
61:70
538:559
10
6
TK Brno Bosonohy
Tisknout
3
4
28:35
57:76
464:571
10
7
Tenisový klub Tesla Brno
Tisknout
2
5
28:35
58:74
465:603
9
8
TTK ESOX
Tisknout
1
6
20:43
43:88
410:624
8

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
6
18.6.2011
21
Tenisový klub Tesla Brno TTK ESOX
4:5
9:10
77:87
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Kerndl Robert
3
Svoboda Martin
3
6:4
6:2
 
12
6
2
0
1
0
2.
Šmahel Jiří (H)
4
Lakkis Patrik
1
6:2
6:3
 
12
5
2
0
1
0
3.
Babík Lukáš
1
Podborský Jakub
1
0:6
0:6
 
0
12
0
2
0
1
4.
Mach Marek
1
Ševčík Michal
1
0:6
1:6
 
1
12
0
2
0
1
5.
Bezlojová Šárka
9
Koudelková Veronika
6
6:7
0:6
 
6
13
0
2
0
1
6.
Brabcová Veronika
3
Ševčíková Linda
4
6:3
6:3
 
12
6
2
0
1
0
7.
Šterclová Mabel
Bezlojová Šárka
12
9
Koudelková Veronika
Ševčíková Linda
6
4
2:6
7:6
3:6
12
18
1
2
0
1
8.
Kerndl Robert
Šmahel Jiří (H)
3
4
Svoboda Martin
Lakkis Patrik
3
1
6:0
6:2
 
12
2
2
0
1
0
9.
Babík Lukáš
Mach Marek
1
1
Podborský Jakub
Ševčík Michal
1
1
6:7
4:6
 
10
13
0
2
0
1
               
77
87
9
10
4
5

Soupiska Tenisový klub Tesla Brno

jméno
nar.
BH
1
Kerndl Robert
30.05.1997
901
3
2
Šmahel Jiří (H)
20.06.1999
655
4
3
Babík Lukáš
07.11.2000
992
1
4
Kolek David
14.11.2000
992
1
5
Mach Marek
26.05.2001
992
1
6
Porubský Martin
01.04.1998
992
1
7
Šojat Filip
28.07.2001
992
1
8
Tupý Petr
01.09.2001
992
1
9
Hanzl Filip
09.08.2000
992
1
10
Růna Marek
26.01.1998
992
1
11
Tardon Jan
29.10.1997
992
1
21
Šterclová Mabel
11.04.1997
130
12
22
Bezlojová Šárka
26.03.1997
172
9
23
Brabcová Veronika
21.07.1997
544
3
24
Živělová Kristýna
19.06.1998
687
1
25
Nejezchlebová Natálie
01.01.2000
687
1
26
Sedláčková Barbora
02.01.2000
687
1
Kapitán družstva Tenisový klub Tesla Brno
Příjmení a jméno: Bezlojová Eva
Telefon: 603560185
E-mail: eva.bezlojova@seznam.cz
Zástupce kapitána družstva Tenisový klub Tesla Brno
Příjmení a jméno: Mudra Pavel
Telefon: 777194195
E-mail: pavel.mudra@email.cz

Soupiska TTK ESOX

jméno
nar.
BH
1
Svoboda Martin
17.06.1998
901
3
2
Lakkis Patrik
26.04.1998
992
1
3
Voráč Vít
13.05.1998
992
1
4
Podborský Jakub
15.07.1998
992
1
5
Tauš Václav
16.09.1999
992
1
6
Ševčík Michal
23.08.2000
992
1
7
Tančev Marek
26.01.1998
992
1
8
Navrátill Saša
23.04.1998
992
1
9
Bartoš Martin
14.03.2001
992
1
10
Bartoněk Adam
11.04.2001
992
1
21
Koudelková Veronika
22.04.1998
220
6
22
Ševčíková Linda
09.06.1998
353
4
23
Kočí Katharina
23.01.2001
687
1
24
Řehořová Jana
07.12.2000
687
1
25
Dvorská Tereza
11.02.1997
687
1
26
Imrišová Karolína
06.12.2000
687
1
Kapitán družstva TTK ESOX
Příjmení a jméno: Ševčíková Lenka
Telefon: +420777055167
E-mail: lenka.sevcik@email.cz
Zástupce kapitána družstva TTK ESOX
Příjmení a jméno: Koudelka Marek
Telefon: +420774464190
E-mail: koudelka@reprofit.cz