Český tenisový svaz

Školení trenérů a rozhodčích ČTS

Datum28.03. - 16.10.2020
Název:Školení trenérů II. třídy
Druh:trenéři
Místo:Praha
Region:Praha
Další info:Termín 28.03. - 04.04. a 10.10. - 16.10.2020. Školení proběhne ve sportovním centru Tenis Hostivař, Turínská 1, 10900 Praha 15, kontaktní osoba Mgr.Jana Strnisková - jana.strniskova@cztenis.cz; tel. 777922391. Po přihlášení obdržíte konkrétní informace.

napište číslo šest set třicet devět

Seznam účastníků

příjmení a jméno
město
stav přihlášky
Laga Radek Hodonín schváleno
Naisar Marek Duchcov schváleno
Bartůňková Dominika Praha 4 schváleno
Němec Tomáš Třebíč schváleno
Vančurová Sára Valašské Meziříčí schváleno
Vančurová Adéla Valašské Meziříčí schváleno
Tichý Jakub Litvínov schváleno
Duffek Ondřej Praha schváleno
Sidorják Štěpán Praha 10 schváleno
Zenk Michal Osek schváleno
Vaverka Vladimír Věšín schváleno
Bulis Ondřej Pardubice schváleno
Knapp Vlastimil Plzeň schváleno
Hlinka Petr Čkyně schváleno
Trojáček Petr Plzeň schváleno
Neuwirth Denis Kopřivnice schváleno
Linhová Zuzana České Budějovice schváleno
Fuka Lukáš Tábor schváleno
Vodička Jiří Bruntál schváleno
Trkanová Kateřina Brno schváleno
soukup lubos celakovice schváleno
Procházka Vladimír Břeclav schváleno
Jares Jan Tabor schváleno
Škrla Vojtěch Mariánské Lázně schváleno
Czudková Ingrid Český Těšín schváleno
Bláhová Klára Praha 5 schváleno
Slováková Anna Rožnov pod Radhoštěm schváleno
Makovec Tomáš Praha schváleno
Jelinek Tomas Čáslav schváleno
Bílek Vladislav Čelákovice schváleno
Zavada Martin Praha schváleno
Elísek Tomáš Kunštát schváleno
Blecha Jan Beroun schváleno
Navrátil David Praha schváleno
Kostrůnek Jan Planá nad Lužnicí schváleno
Jordanov Petr Šumperk schváleno
Danielová Šárka Sezimovo Ústí 2 schváleno
Jedlička Marek Sezimovo Ústí 2 schváleno
Vágner Matouš Dvůr Králové nad Labem schváleno
Rohanova Petra Rotava schváleno
Cíchová Denisa Tábor schváleno
Michnev Petr Ostrava schváleno
Barčáková Karolína Vejprty schváleno
Koutník Marek Žatec schváleno
Šuráň Jiří Čelákovice schváleno
Brabec František Kaplice schváleno
Zýka Jan Hořovice schváleno
Kozler Adam Rokycany schváleno
Žáček Jaroslav Měšice schváleno
Kumbar Adam Praha schváleno
Koukal Vojtěch Bzenec schváleno