Český tenisový svaz

Školení trenérů a rozhodčích ČTS

Datum15.09. - 01.10.2017
Název:školení trenérů III.třídy
Druh:trenéři
Místo:Praha
Region:Praha
Další info:Termín 15.9.-17.9.2017 a 29.9.-1.10.2017 Školení proběhne ve sportovním centru Tenis Hostivař, Turínská 1, 10900 Praha 15, kontaktní osoba Mgr.Jana Strnisková - jana.strniskova@cztenis.cz; tel.777922391
Týden před školením obdrží každý přihlášený zájemce konkrétní informace e-mailem.

napište číslo šest set třicet šest

Seznam účastníků

příjmení a jméno
město
stav přihlášky
Hinzová Šárka Praha schváleno
Najman Jakub Bradlec schváleno
Kolařík Jiří Poděbrady schváleno
Juřenčák Pavel Hvozdnice schváleno
Uhrová Zuzana Světlá nad Sázavou schváleno
Bartáková Lucie Ledeč nad Sázavou schváleno
Blažek Bohumil Mladá Boleslav schváleno
Kotrč Milan Praha 9 schváleno
DEMBICKÝ Radek Praha 3 schváleno
Makovcova Karolina Praha schváleno
Lajský Tomáš Trutnov schváleno
Štafl Robin Praha 5 schváleno
Linhart Jan Praha 9 schváleno
Baštář Pavel Černošice schváleno
Kloub Milan Žitenice schváleno
Záruba Michal Praha schváleno
Šimonová Eliška Strancice schváleno
Volák Jiří Strančice schváleno
Kunčíková Lenka Praha schváleno
Rada Aleš Nučice schváleno
Vodvářka Otto Dolní Břežany schváleno
Kunický David Praha 11 schváleno
Čejková Aneta Česká Třebová schváleno
Slavětínský Jakub Praha schváleno
Mach Marek Praha 5 schváleno
Jesenovský Dávid Praha 4 schváleno
Prokop Marek Praha 10 Petrovice schváleno
Kumherová Veronika Praha - Radotín schváleno
Kuznetsov Petr Praha schváleno
Voráčková Pavla Praha 9 schváleno
Bartošová Anežka Říčany u Prahy schváleno
Jakoubková Kateřina Praha4 schváleno
Bíbová Tereza Velké Popovice schváleno
Kvochová Kristýna Trutnov schváleno
Heczková Miroslava Zeleneč schváleno
Cajthamlová Barbora Hostivice schváleno
Heczková Miroslava Zeleneč schváleno
Dubský Marek Praha schváleno
Horníčková Tereza Úvaly schváleno
Válek Milan Říčany schváleno
Novotná Tereza Praha 4 schváleno
Jurečka Libor Holubice-Kozinec schváleno
Sokolová Klára Rychnov nad Kněžnou schváleno
Jelínek David Praha 2 schváleno
Dvořák David Praha 6 schváleno
Opplová Denisa Praha schváleno
Hanzal Jan Šestajovice schváleno
Vacke Tomas Klasterec nad Ohri schváleno
Novák Matyáš Praha schváleno
Supová Veronika Praha východ v řízení
Naxerová Natálie Světice v řízení
Supová Veronika Praha východ v řízení
Stuchlová Barbora 0lomouc v řízení
Křtěn Petr Praha 4 v řízení