Český tenisový svaz

Školení trenérů a rozhodčích ČTS

Datum07. - 09.04.2017
Název:Školení trenérů III.třídy
Druh:trenéři
Místo:Zlín
Region:jihomoravský
Další info:Druhá část školení proběhne 21.-23.4.2017
Podrobné informace obdrží přihlášení zájemci mailem
Vedoucí školení Mgr.Jan Macharáček 602404680 j.macharacek@jmts.cz

napište číslo šest set dvanáct

Seznam účastníků

příjmení a jméno
město
stav přihlášky
Vývoda Adam Hranice schváleno
Jelínková Daniela Šumperk schváleno
Horejš Daniel Holešov schváleno
Šmédek Jaroslav Otrokovice schváleno
Ambrožová Jana Zlín schváleno
Sítařová Šárka Čebín schváleno
Čížek Kamil Mikulov schváleno
Janoštík Pavel Všechovice 298 schváleno
Sedlák Marek Brno schváleno
Sedláček Lukáš Brno schváleno
Krištofíková Klára Skalica schváleno
Lasáková Luisa Rousínov schváleno
Goldmanová Kamila Drásov schváleno
Skutil Jakub Brno schváleno
Vodárek Jiří Otrokovice schváleno
Kuryviál Martin Vnorovy schváleno
CHUDÍK Petr Vnorovy-Lidéřovice schváleno
Kallus Václav Uherské Hradiště schváleno
Bébarová Lucie Vyškov schváleno
Kříž Viktor Vnorovy schváleno
Grepl Lubomír Přerov schváleno
Marek Josef Bučovice schváleno
Jedlička Tomáš Brno schváleno
Vala Miroslav Brno schváleno
Novák David Slavkov schváleno
Šebková Martina Valašské Meziříčí schváleno
Říha Tomáš Chlumčany schváleno
Skládal Ondřej Slavičín schváleno
Ryšánková Tamara Slavkov schváleno
Schenk Adam Šlapanice schváleno
Porubská Karolína Vigantice schváleno
Kašpárek Petr Zlín schváleno
Mifek Ondřej Bystřice nad Pernštejnem schváleno
Mifková Tereza Bystřice nad Pernštejnem schváleno
Juřena Luomír Korytná schváleno
Balajka Milan Zlin schváleno
Vaculík Aleš Napajedla schváleno
Kroupa Michal Zlín schváleno
Studeny Martin Vsechovice schváleno
Melicharová Nicole Brno schváleno
Adamec Jan Vyškov schváleno
Žalud Adam Vyškov schváleno
Kolář Radim Mokrá schváleno
Barták Radim Mokrá schváleno
vocka jiri mikulov schváleno
Ponížil Bronislav Všechovice schváleno
Šafránková Karin Lesní Hluboké schváleno
Hryciowová Lucie Vsetín schváleno
Martinková Kateřina Vsetín schváleno
Sigmundová Pavlína Vyškov schváleno
Kollmanová Natálie Vyškov schváleno
Kříž Milan Nebovidy schváleno
Tůmová Kateřina Třebíč schváleno
Kuchař Vladimír BRUMOV-BYLNICE schváleno
Prokop Vojtěch Brno - Líšeň schváleno
Horký Šimon Třebíč schváleno
Herman Jan Bystřice pod Hostýnem v řízení
Němčanský Lukáš Brno v řízení
Mihalik Marek Púchov v řízení
Smolinská Hana Vyškov v řízení
Švécarová Pavla Prostějov v řízení
Vlčková Denisa Vsetín v řízení
Tunegová Klára Hutisko- Solanec v řízení
Koudela Radek Zlin v řízení