Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2020

Věková kategorie: mladší žactvo

Oblastní přebor skupina A

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
Tabulka neobsahuje žádné záznamy

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
3
28.06.2020
10
Tennis Hill Havířov o.s. A (1) TC Ostrava Nová Ves A (8)
1:8
4:17
60:117
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Gvuzd Tomáš
12
Bartek David
9
4:6
0:6
 
4
12
0
2
0
1
2.
Swaczyna Antonin
1
Doppler Alexandr
6
0:6
3:6
 
3
12
0
2
0
1
3.
Martináková Adéla
15
Bódiová Lucie
9
2:6
6:4
6:3
14
13
2
1
1
0
4.
Vrajíková Rozálie (H)
12
Drozdová Ella
6
2:6
6:3
3:6
11
15
1
2
0
1
5.
Stavěla Jan
1
Schwarz Dominik
6
6:4
5:7
3:6
14
17
1
2
0
1
6.
Chrobák Denis
1
Nytra Sebastian
1
2:6
2:6
 
4
12
0
2
0
1
7.
Martináková Adéla
Vrajíková Rozálie (H)
15
12
Bódiová Lucie
Drozdová Ella
9
6
2:6
4:6
 
6
12
0
2
0
1
8.
Gvuzd Tomáš
Chrobák Denis
12
1
Bartek David
Doppler Alexandr
9
6
0:6
1:6
 
1
12
0
2
0
1
9.
Swaczyna Antonin
Stavěla Jan
1
1
Schwarz Dominik
Nytra Sebastian
6
1
2:6
1:6
 
3
12
0
2
0
1
               
60
117
4
17
1
8

Soupiska Tennis Hill Havířov o.s. A (1)

jméno
nar.
BH
1
Gvuzd Tomáš
06.05.2008
343
12
2
Olšar Viktor
29.12.2008
464
9
3
Soročin Ladislav
26.02.2009
1428
4
4
Lapiš Marek
22.02.2008
1939
1
5
Swaczyna Antonin
03.04.2008
1939
1
6
Chmelina Vojtěch
25.05.2010
1939
1
7
Stavěla Jan
02.01.2010
1939
1
8
Chrobák Denis
08.01.2010
1939
1
9
Link Pavol
14.03.2010
1939
1
21
Martináková Adéla
01.09.2008
168
15
22
Vrajíková Rozálie (H)
07.04.2009
226
12
23
Králová Magda
02.05.2010
1227
1
24
Tomanová Hana
27.07.2010
1227
1
25
Hrubá Ema
16.07.2010
1227
1
26
Agáta Fabišovská
26.02.2009
1227
1
27
Struminská Julie
05.05.2010
1227
1
28
Jedlovcová Karolina
13.12.2010
1227
1

Soupiska TC Ostrava Nová Ves A (8)

jméno
nar.
BH
1
Bartek David
07.11.2008
540
9
2
Doppler Alexandr
13.10.2008
812
6
3
Skiba Matouš
04.03.2009
780
6
4
Schwarz Dominik
09.08.2009
922
6
5
Frodl Matěj
28.08.2008
1503
4
6
Bajgar Alexandr
03.12.2008
1939
1
7
Erben Sebastian
24.04.2009
1939
1
8
Nytra Sebastian
12.05.2010
1939
1
9
Dolejška Matyáš
22.09.2009
1939
1
10
Velím Richard
24.01.2009
1939
1
11
Martinek Jan
14.09.2010
1939
1
21
Bódiová Lucie
15.04.2008
310
9
22
Drozdová Ella
17.05.2009
406
6
23
Vládková Veronika
29.10.2009
862
4
24
Olšová Barbora
10.07.2009
1227
1
25
Blažejová Nela
03.01.2009
1227
1
26
Klein Eva
03.07.2010
1227
1