Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2019

Věková kategorie: mladší žactvo

OŽM II.

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK Škoda Plzeň B
Tisknout
6
0
38:16
77:37
524:333
12
2
TK FUNTOM Dobřany
Tisknout
5
1
35:19
74:45
511:380
11
3
TJ Dobřany
Tisknout
4
2
33:21
71:45
527:380
10
4
Lokomotiva Karlovy Vary
Tisknout
2
4
23:31
48:66
397:479
8
5
TCG Karlovy Vary
Tisknout
2
3
20:25
46:49
386:376
7
6
TK Vodní stavby Plzeň
Tisknout
1
4
15:30
36:64
345:442
6
7
TCF Schicht Mariánské Lázně B
Tisknout
0
6
16:38
32:78
244:544
6
8
Tenisklub Cheb - ODSTOUPILO ZE SOUTĚŽE  
0
0
0:0
0:0
0:0
0

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
28.4.2019
1
TK FUNTOM Dobřany TJ Dobřany
5:4
10:10
70:81
Zápis o utkání - oficiální
2
TCG Karlovy Vary Tenisklub Cheb - ODSTOUPILO ZE SOUTĚŽE
0:0
 
 
 
3
Lokomotiva Karlovy Vary TCF Schicht Mariánské Lázně B
7:2
14:4
88:36
Zápis o utkání - oficiální
4
TK Škoda Plzeň B TK Vodní stavby Plzeň
9:0
18:2
119:59
Zápis o utkání - oficiální
2
05.5.2019
5
TK Vodní stavby Plzeň TK FUNTOM Dobřany
2:7
5:16
58:108
Zápis o utkání - oficiální
6
TCF Schicht Mariánské Lázně B TK Škoda Plzeň B
3:6
6:12
43:88
Zápis o utkání - oficiální
7
Tenisklub Cheb - ODSTOUPILO ZE SOUTĚŽE Lokomotiva Karlovy Vary
0:0
 
 
 
8
TJ Dobřany TCG Karlovy Vary
7:2
14:7
104:76
Zápis o utkání - oficiální
3
12.5.2019
9
TK FUNTOM Dobřany TCG Karlovy Vary
7:2
13:7
93:70
Zápis o utkání - oficiální
10
Lokomotiva Karlovy Vary TJ Dobřany
3:6
6:13
53:94
Zápis o utkání - oficiální
11
TK Škoda Plzeň B Tenisklub Cheb - ODSTOUPILO ZE SOUTĚŽE
0:0
 
 
 
12
TK Vodní stavby Plzeň TCF Schicht Mariánské Lázně B
6:3
13:6
94:47
Zápis o utkání - oficiální
4
26.5.2019
13
TCF Schicht Mariánské Lázně B TK FUNTOM Dobřany
3:6
6:13
38:89
Zápis o utkání - oficiální
14
Tenisklub Cheb - ODSTOUPILO ZE SOUTĚŽE TK Vodní stavby Plzeň
0:0
 
 
 
15
TJ Dobřany TK Škoda Plzeň B
3:6
7:12
66:80
Zápis o utkání - oficiální
16
TCG Karlovy Vary Lokomotiva Karlovy Vary
6:3
12:6
95:65
Zápis o utkání - oficiální
5
09.6.2019
17
TK FUNTOM Dobřany Lokomotiva Karlovy Vary
6:3
13:6
88:63
Zápis o utkání - oficiální
18
TK Škoda Plzeň B TCG Karlovy Vary
5:4
10:8
72:52
Zápis o utkání - oficiální
19
TK Vodní stavby Plzeň TJ Dobřany
3:6
6:13
63:90
Zápis o utkání - oficiální
20
TCF Schicht Mariánské Lázně B Tenisklub Cheb - ODSTOUPILO ZE SOUTĚŽE
0:0
 
 
 
6
16.6.2019
21
Tenisklub Cheb - ODSTOUPILO ZE SOUTĚŽE TK FUNTOM Dobřany
0:0
 
 
 
22
TJ Dobřany TCF Schicht Mariánské Lázně B
7:2
14:4
92:38
Zápis o utkání - oficiální
23
TCG Karlovy Vary TK Vodní stavby Plzeň
0:0
 
 
Zápis o utkání - neoficiální
24
Lokomotiva Karlovy Vary TK Škoda Plzeň B
2:7
5:14
50:95
Zápis o utkání - oficiální
7
23.6.2019
25
TK FUNTOM Dobřany TK Škoda Plzeň B
4:5
9:11
63:70
Zápis o utkání - oficiální
26
TK Vodní stavby Plzeň Lokomotiva Karlovy Vary
4:5
10:11
71:78
Zápis o utkání - oficiální
27
TCF Schicht Mariánské Lázně B TCG Karlovy Vary
3:6
6:12
42:93
Zápis o utkání - oficiální
28
Tenisklub Cheb - ODSTOUPILO ZE SOUTĚŽE TJ Dobřany
0:0