Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2019

Věková kategorie: mladší žactvo

DM2A

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK Louny
Tisknout
8
0
62:10
125:21
804:279
16
2
Severočeská tenisová o.s. Most C
Tisknout
7
1
57:15
114:35
785:421
15
3
TK Žatec
Tisknout
5
3
38:34
79:70
626:563
13
4
LTK TEPLICE o.s.
Tisknout
5
3
36:35
75:72
628:641
13
5
SK Tenis Duchcov
Tisknout
4
4
36:35
79:75
638:649
12
6
TK Evženie Klášterec n/O
Tisknout
3
5
34:38
72:80
592:681
11
7
TJ Sokol Domoušice
Tisknout
3
5
27:45
59:94
530:742
11
8
TK Chomutov
Tisknout
1
7
21:51
43:105
534:757
9
9
TK Jirkov
Tisknout
0
8
12:60
28:122
428:832
8
10
 
0
0
0:0
0:0
0:0
0

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
9
30.06.2019
45
TK Žatec TK Louny
0:9
0:18
17:108
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Metlička Matěj
4
Fric Adam
6
0:6
0:6
 
0
12
0
2
0
1
2.
Fajkus Matěj
1
Strouhal Jakub
4
0:6
0:6
 
0
12
0
2
0
1
3.
Šilhanová Natálie
4
Ruchařová Nela
9
2:6
0:6
 
2
12
0
2
0
1
4.
Švecová Lucie
1
Korbelová Nikola
6
3:6
4:6
 
7
12
0
2
0
1
5.
Beran Kryštof
3
 
 
 
0
12
0
2
0
1
6.
Moravec Nicolas
1
 
 
 
0
12
0
2
0
1
7.
Metlička Matěj
Fajkus Matěj
4
1
Beran Kryštof
Moravec Nicolas
3
1
1:6
2:6
 
3
12
0
2
0
1
8.
Fric Adam
Strouhal Jakub
6
4
 
 
 
0
12
0
2
0
1
9.
Šilhanová Natálie
Švecová Lucie
4
1
Ruchařová Nela
Kabelková Daniela
9
1
2:6
3:6
 
5
12
0
2
0
1
               
17
108
0
18
0
9

Soupiska TK Žatec

jméno
nar.
BH
1
Langfellner Jakub
01.01.2007
478
9
2
Metlička Matěj
12.07.2007
1253
4
3
Vrána Václav
23.04.2009
2094
1
4
Fajkus Matěj
28.03.2008
2094
1
21
Šilhanová Natálie
02.02.2008
596
4
22
ashenbrennerova melanie
01.03.2009
1270
1
23
Balatková Nikola
14.02.2009
1270
1
24
Stanková Magdaléna
15.05.2009
1270
1
25
Švecová Lucie
28.03.2009
1270
1
26
Jelinkova Ester
06.03.2009
1270
1

Soupiska TK Louny

jméno
nar.
BH
1
Fric Adam
30.06.2008
701
6
2
Strouhal Jakub
25.01.2007
1082
4
3
Beran Kryštof
12.06.2008
1744
3
4
Kolovratnik Filip
03.04.2007
1102
4
5
Moravec Nicolas
09.04.2009
2094
1
6
Ruchař Jakub
11.10.2009
2094
1
7
Kohout Jan
06.09.2009
2094
1
21
Ruchařová Nela
27.07.2007
367
9
22
Korbelová Nikola
18.02.2007
452
6
23
Kabelková Daniela
27.12.2008
1270
1
24
Lásková Natálie
17.04.2009
1270
1
25
Růžičková Laura
07.01.2009
1270
1
26
Nechanická Nikol
10.06.2008
1270
1
27
Dufková Anna
08.07.2009
1270
1