Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2019

Věková kategorie: mladší žactvo

DM2A

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK Louny
Tisknout
8
0
62:10
125:21
804:279
16
2
Severočeská tenisová o.s. Most C
Tisknout
7
1
57:15
114:35
785:421
15
3
TK Žatec
Tisknout
5
3
38:34
79:70
626:563
13
4
LTK TEPLICE o.s.
Tisknout
5
3
36:35
75:72
628:641
13
5
SK Tenis Duchcov
Tisknout
4
4
36:35
79:75
1238:649
12
6
TK Evženie Klášterec n/O
Tisknout
3
5
34:38
72:80
592:681
11
7
TJ Sokol Domoušice
Tisknout
3
5
27:45
59:94
530:742
11
8
TK Chomutov
Tisknout
1
7
21:51
43:105
534:757
9
9
TK Jirkov
Tisknout
0
8
12:60
28:122
428:1432
8
10
 
0
0
0:0
0:0
0:0
0

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
9
30.06.2019
43
Severočeská tenisová o.s. Most C TJ Sokol Domoušice
7:2
15:4
106:38
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Perůtka Matyáš (H)
1
Svoboda David
3
6:0
6:0
 
12
0
2
0
1
0
2.
Šubert Daniel
1
Lokajíček Marek Petr
3
6:1
6:0
 
12
1
2
0
1
0
3.
Polatová Natálie
9
Hůlová Veronika (H)
9
4:6
4:6
 
8
12
0
2
0
1
4.
Kovar Nicol
1
Chaloupkova Kateřina
1
6:0
6:0
 
12
0
2
0
1
0
5.
Těšitel Marek
1
Tittelbach Vilém
1
6:2
4:6
4:6
14
14
1
2
0
1
6.
Farták Adam
1
Salač David
1
6:1
6:1
 
12
2
2
0
1
0
7.
Polatová Natálie
Kovar Nicol
9
1
Hůlová Veronika (H)
Chaloupkova Kateřina
9
1
6:2
6:4
 
12
6
2
0
1
0
8.
Perůtka Matyáš (H)
Šubert Daniel
1
1
Svoboda David
Lokajíček Marek Petr
3
3
6:0
6:0
 
12
0
2
0
1
0
9.
Těšitel Marek
Farták Adam
1
1
Tittelbach Vilém
Salač David
1
1
6:1
6:2
 
12
3
2
0
1
0
               
106
38
15
4
7
2

Soupiska Severočeská tenisová o.s. Most C

jméno
nar.
BH
1
Perůtka Matyáš (H)
25.11.2009
2094
1
2
Šubert Daniel
14.10.2009
2094
1
3
Těšitel Marek
27.07.2007
2094
1
4
Smetánka Adam
17.07.2009
2094
1
5
Hostaša Pavel
22.11.2009
2094
1
6
Doubrava Ondřej
11.07.2007
2094
1
7
Farták Adam
24.07.2008
2094
1
21
Polatová Natálie
20.02.2008
288
9
22
Pospíšilová Kristýna
19.01.2008
1031
3
23
Veselá Viktorie
13.03.2009
1270
1
24
Kovar Nicol
31.07.2009
1270
1

Soupiska TJ Sokol Domoušice

jméno
nar.
BH
1
Mach Jakub
06.02.2007
1744
3
2
Svoboda David
29.07.2007
1972
3
3
Lokajíček Marek Petr
22.11.2008
1972
3
4
Tittelbach Vilém
26.08.2007
2094
1
5
Salač David
25.07.2009
2094
1
6
Kocian Adam
25.06.2008
2094
1
21
Hůlová Veronika (H)
22.08.2007
350
9
22
Chaloupkova Kateřina
03.06.2009
1270
1
23
Peštová Karolína
27.09.2007
1270
1
24
Kotulová Natálie
27.05.2008
1270
1
25
Kotulová Renáta
27.05.2008
1270
1