Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2019

Věková kategorie: mladší žactvo

DM2A

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK Louny
Tisknout
8
0
62:10
125:21
804:279
16
2
Severočeská tenisová o.s. Most C
Tisknout
7
1
57:15
114:35
785:421
15
3
TK Žatec
Tisknout
5
3
38:34
79:70
626:563
13
4
LTK TEPLICE o.s.
Tisknout
5
3
36:35
75:72
628:641
13
5
SK Tenis Duchcov
Tisknout
4
4
36:35
79:75
638:649
12
6
TK Evženie Klášterec n/O
Tisknout
3
5
34:38
72:80
592:681
11
7
TJ Sokol Domoušice
Tisknout
3
5
27:45
59:94
530:742
11
8
TK Chomutov
Tisknout
1
7
21:51
43:105
534:757
9
9
TK Jirkov
Tisknout
0
8
12:60
28:122
428:832
8
10
 
0
0
0:0
0:0
0:0
0

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
4
12.05.2019
19
TK Evženie Klášterec n/O TK Žatec
3:6
7:12
69:97
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Hanzlík Jan
4
Langfellner Jakub
9
1:6
2:6
 
3
12
0
2
0
1
2.
Vavroušek Jonáš
1
Metlička Matěj
4
1:6
3:6
 
4
12
0
2
0
1
3.
Snopková Veronika (H)
6
Šilhanová Natálie
4
7:5
6:2
 
13
7
2
0
1
0
4.
Capová Adéla
4
ashenbrennerova melanie
1
3:6
1:6
 
4
12
0
2
0
1
5.
Krčma Martin
1
Vrána Václav
1
0:6
0:6
 
0
12
0
2
0
1
6.
Krčma Michal
1
Fajkus Matěj
1
6:3
6:4
 
12
7
2
0
1
0
7.
Hanzlík Jan
Krčma Michal
4
1
Langfellner Jakub
Vrána Václav
9
1
1:6
2:6
 
3
12
0
2
0
1
8.
Vavroušek Jonáš
Krčma Martin
1
1
Metlička Matěj
Fajkus Matěj
4
1
6:3
3:6
9:11
18
20
1
2
0
1
9.
Snopková Veronika (H)
Capová Adéla
6
4
Šilhanová Natálie
ashenbrennerova melanie
4
1
6:1
6:2
 
12
3
2
0
1
0
               
69
97
7
12
3
6

Soupiska TK Evženie Klášterec n/O

jméno
nar.
BH
1
Hanzlík Jan
21.01.2008
1417
4
2
Šťovíček Jáchym
28.02.2008
1323
4
3
Vavroušek Jonáš
11.08.2008
2094
1
4
Krčma Martin
11.08.2007
2094
1
5
Wolf Václav
24.06.2008
2094
1
6
Krčma Michal
10.10.2009
2094
1
7
Rejman Adam
08.07.2008
2094
1
21
Snopková Veronika (H)
29.04.2008
435
6
22
Capová Adéla
14.05.2007
600
4
23
Opatová Lucie
09.09.2008
1107
3
24
Pokorná Renata
01.05.2007
1270
1

Soupiska TK Žatec

jméno
nar.
BH
1
Langfellner Jakub
01.01.2007
478
9
2
Metlička Matěj
12.07.2007
1253
4
3
Vrána Václav
23.04.2009
2094
1
4
Fajkus Matěj
28.03.2008
2094
1
21
Šilhanová Natálie
02.02.2008
596
4
22
ashenbrennerova melanie
01.03.2009
1270
1
23
Balatková Nikola
14.02.2009
1270
1
24
Stanková Magdaléna
15.05.2009
1270
1
25
Švecová Lucie
28.03.2009
1270
1
26
Jelinkova Ester
06.03.2009
1270
1