Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2019

Věková kategorie: mladší žactvo

DM2A

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK Louny
Tisknout
7
0
53:10
107:21
696:262
14
2
Severočeská tenisová o.s. Most C
Tisknout
6
1
50:13
100:31
694:371
13
3
TK Žatec
Tisknout
5
1
35:19
72:40
549:371
11
4
LTK TEPLICE o.s.
Tisknout
4
2
29:25
61:51
491:487
10
5
SK Tenis Duchcov
Tisknout
3
3
27:27
60:58
1091:502
9
6
TJ Sokol Domoušice
Tisknout
2
5
21:42
46:88
433:662
9
7
TK Evženie Klášterec n/O
Tisknout
1
5
19:35
42:74
400:544
7
8
TK Chomutov
Tisknout
1
5
18:36
37:74
385:547
7
9
TK Jirkov
Tisknout
0
7
9:54
22:110
360:1353
7
10
 
0
0
0:0
0:0
0:0
0

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
28.04.2019
1
TK Žatec
0:0
 
 
 
2
TK Louny LTK TEPLICE o.s.
9:0
18:0
108:25
Zápis o utkání - oficiální
3
SK Tenis Duchcov TJ Sokol Domoušice
4:5
11:12
119:120
Zápis o utkání - oficiální
4
Severočeská tenisová o.s. Most C TK Evženie Klášterec n/O
7:2
14:5
101:64
Zápis o utkání - oficiální
5
TK Chomutov TK Jirkov
7:2
14:6
107:79
Zápis o utkání - oficiální
2
05.05.2019
6
TK Chomutov
0:0
 
 
 
7
TK Jirkov Severočeská tenisová o.s. Most C
0:9
0:18
33:108
Zápis o utkání - oficiální
8
TK Evženie Klášterec n/O SK Tenis Duchcov
3:6
7:13
64:94
Zápis o utkání - oficiální
9
TK Louny TJ Sokol Domoušice
8:1
16:2
105:30
Zápis o utkání - oficiální
10
LTK TEPLICE o.s. TK Žatec
4:5
9:11
87:105
Zápis o utkání - oficiální
3
08.05.2019
11
LTK TEPLICE o.s.
0:0
 
 
 
12
TK Žatec TJ Sokol Domoušice
7:2
14:4
91:39
Zápis o utkání - oficiální
13
TK Louny TK Evženie Klášterec n/O
7:2
15:5
100:49
Zápis o utkání - oficiální
14
SK Tenis Duchcov TK Jirkov
9:0
18:2
718:59
Zápis o utkání - oficiální
15
Severočeská tenisová o.s. Most C TK Chomutov
8:1
16:3
112:53
Zápis o utkání - oficiální
4
12.05.2019
16
Severočeská tenisová o.s. Most C
0:0
 
 
 
17
TK Chomutov SK Tenis Duchcov
3:6
6:12
61:86
Zápis o utkání - oficiální
18
TK Jirkov TK Louny
0:9
0:18
4:108
Zápis o utkání - oficiální
19
TK Evženie Klášterec n/O TK Žatec
3:6
7:12
69:97
Zápis o utkání - oficiální
20
LTK TEPLICE o.s. TJ Sokol Domoušice
6:3
12:6
85:56
Zápis o utkání - oficiální
5
26.05.2019
21
TJ Sokol Domoušice
0:0
 
 
 
22
LTK TEPLICE o.s. TK Evženie Klášterec n/O
6:3
14:6
109:75
Zápis o utkání - oficiální
23
TK Žatec TK Jirkov
9:0
18:0
108:28
Zápis o utkání - oficiální
24
TK Louny TK Chomutov
7:2
14:4
94:51
Zápis o utkání - oficiální
25
SK Tenis Duchcov Severočeská tenisová o.s. Most C
1:8
4:15
41:99
Zápis o utkání - oficiální
6
09.06.2019
26
SK Tenis Duchcov
0:0
 
 
 
27
Severočeská tenisová o.s. Most C TK Louny
4:5
8:10
70:82
Zápis o utkání - oficiální
28
TK Chomutov TK Žatec
3:6
6:12
50:88
Zápis o utkání - oficiální
29
TK Jirkov LTK TEPLICE o.s.
3:6
6:12
80:97
Zápis o utkání - oficiální
30
TK Evženie Klášterec n/O TJ Sokol Domoušice
6:3
12:6
79:43
Zápis o utkání - oficiální
7
16.06.2019
31
TK Evženie Klášterec n/O
0:0
 
 
 
32
TK Jirkov TJ Sokol Domoušice
4:5
8:12
77:107
Zápis o utkání - oficiální
33
LTK TEPLICE o.s. TK Chomutov
7:2
14:4
88:63
Zápis o utkání - oficiální
34
TK Žatec Severočeská tenisová o.s. Most C
2:7
5:14
60:98
Zápis o utkání - oficiální
35
TK Louny SK Tenis Duchcov
8:1
16:2
99:33
Zápis o utkání - oficiální
8
23.06.2019
36
TK Louny
0:0
 
 
 
37
SK Tenis Duchcov TK Žatec
0:0
 
 
 
38
Severočeská tenisová o.s. Most C LTK TEPLICE o.s.
0:0
 
 
 
39
TK Chomutov TJ Sokol Domoušice
0:0
 
 
 
40
TK Jirkov TK Evženie Klášterec n/O
0:0
 
 
 
9
30.06.2019
41
TK Jirkov
0:0
 
 
 
42
TK Evženie Klášterec n/O TK Chomutov
0:0
 
 
 
43
Severočeská tenisová o.s. Most C TJ Sokol Domoušice
7:2
15:4
106:38
Zápis o utkání - oficiální
44
LTK TEPLICE o.s. SK Tenis Duchcov
0:0
 
 
 
45
TK Žatec TK Louny
0:0