Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2019

Věková kategorie: mladší žactvo

MONETA-O putovní pohár prezidenta ČTS

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK Na Dolině o.s. A
Tisknout
7
0
56:7
116:18
759:370
14
2
TK PRECHEZA Přerov o.s. A
Tisknout
6
1
46:17
99:38
712:419
13
3
TK DEZA Valašské Meziříčí A
Tisknout
5
2
31:32
65:68
537:527
12
4
TK SC OSTRAVA A
Tisknout
4
3
25:37
53:82
481:591
11
5
TK Havířov A
Tisknout
3
4
30:33
67:70
561:548
10
6
TC Ostrava Nová Ves A
Tisknout
1
6
25:38
54:81
477:594
8
7
TK Mohelnice, z.s.
Tisknout
1
6
21:41
46:87
431:623
8
8
SK JC Sport Opava A
Tisknout
1
6
17:46
40:96
374:660
8

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
7
16.06.2019
27
TK DEZA Valašské Meziříčí A TK SC OSTRAVA A
5:4
11:8
78:73
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Abrman Matěj
20
Klimša Ondřej
20
1:6
1:6
 
2
12
0
2
0
1
2.
Křesala Matyáš
9
Škvara Eduard
15
2:6
0:6
 
2
12
0
2
0
1
3.
Piteráková Natálie (H)
25
Eliášová Veronika
15
6:0
6:2
 
12
2
2
0
1
0
4.
Janošková Amálie
15
Dostálová Christina (H)
1
4:6
0:6
 
4
12
0
2
0
1
5.
Konečný Viktor
3
Fedor Jakub
1
6:4
6:4
 
12
8
2
0
1
0
6.
Syryčanský Adam
1
Franc Jakub
1
6:2
6:3
 
12
5
2
0
1
0
7.
Piteráková Natálie (H)
Janošková Amálie
25
15
Eliášová Veronika
Dostálová Christina (H)
15
1
6:3
6:2
 
12
5
2
0
1
0
8.
Abrman Matěj
Syryčanský Adam
20
1
Klimša Ondřej
Škvara Eduard
20
15
3:6
7:5
0:1
10
12
1
2
0
1
9.
Křesala Matyáš
Konečný Viktor
9
3
Fedor Jakub
Franc Jakub
1
1
6:3
6:2
 
12
5
2
0
1
0
               
78
73
11
8
5
4

Soupiska TK DEZA Valašské Meziříčí A

jméno
nar.
BH
1
Abrman Matěj
14.06.2007
172
20
2
Suchan David (H)
16.01.2007
401
12
3
Kratochvíl Petr (H)
29.08.2007
403
12
4
Suchánek Lukáš
22.03.2007
1641
3
5
Křesala Matyáš
23.04.2007
627
9
6
Svozil Václav
18.09.2008
482
9
7
Konečný Viktor
02.07.2008
1744
3
8
Syryčanský Adam
23.07.2009
2094
1
9
Šipula David
21.05.2009
2094
1
10
Horák Matěj
16.11.2009
2094
1
11
Polášek Petr
02.07.2009
2094
1
21
Piteráková Natálie (H)
27.08.2007
69
25
22
Janošková Amálie
04.04.2007
145
15
23
Sýkorová Anežka
26.03.2007
253
12
24
Gaždová Nikol
31.05.2007
446
6
25
Švolbová Nela
04.10.2007
1162
3
26
MIČOLOVÁ BEATA
30.01.2009
1270
1
27
Hnidets Anastasiia (Z)
27.02.2009
1270
1

Soupiska TK SC OSTRAVA A

jméno
nar.
BH
1
Pudich Omar
25.10.2007
122
25
2
Klimša Ondřej
15.07.2008
203
20
3
Škvara Eduard
25.09.2007
224
15
4
Kriško Radovan (EU)
25.06.2008
786
6
5
Rett Matouš
02.02.2007
1373
4
6
Zgórecki Filip
04.05.2008
1641
3
7
Dvořák Hynek
01.09.2008
1846
3
8
Fedor Jakub
15.03.2009
2094
1
9
Franc Jakub
26.06.2009
2094
1
10
Mikula Filip
22.03.2009
2094
1
21
Pawelska Maja (EU)
12.03.2008
84
20
22
Eliášová Veronika
03.11.2008
162
15
23
Pinková Veronika
08.07.2007
534
6
24
Kolková Emma
23.02.2008
705
4
25
Dostálová Christina (H)
16.04.2009
1270
1
26
Kotová Elisabeth
28.05.2009
1270
1
27
Ondriášová Vanessa
18.06.2008
1270
1