Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2019

Věková kategorie: mladší žactvo

MONETA-O putovní pohár prezidenta ČTS

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK Na Dolině o.s. A
Tisknout
7
0
56:7
116:18
759:370
14
2
TK PRECHEZA Přerov o.s. A
Tisknout
6
1
46:17
99:38
712:419
13
3
TK DEZA Valašské Meziříčí A
Tisknout
5
2
31:32
65:68
537:527
12
4
TK SC OSTRAVA A
Tisknout
4
3
25:37
53:82
481:591
11
5
TK Havířov A
Tisknout
3
4
30:33
67:70
561:548
10
6
TC Ostrava Nová Ves A
Tisknout
1
6
25:38
54:81
477:594
8
7
TK Mohelnice, z.s.
Tisknout
1
6
21:41
46:87
431:623
8
8
SK JC Sport Opava A
Tisknout
1
6
17:46
40:96
374:660
8

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
3
08.05.2019
11
TK Havířov A TK PRECHEZA Přerov o.s. A
2:7
5:15
61:100
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Migdal Alexandr
25
Pospíšil Matěj
45
0:6
1:6
 
1
12
0
2
0
1
2.
Rojíček Daniel (H)
20
Stejskal Adam
35
4:6
6:0
6:2
16
8
2
1
1
0
3.
Ondrášková Karolína
20
Huťková Valerie
45
5:7
2:6
 
7
13
0
2
0
1
4.
Fichnová Adéla (H)
15
Slaměníková Lucie
1
6:7
0:6
 
6
13
0
2
0
1
5.
Horák Adam (H)
20
Grois Ondřej (H)
35
1:6
2:6
 
3
12
0
2
0
1
6.
Hrbáč Jan
20
Hrubý Václav
25
4:6
2:6
 
6
12
0
2
0
1
7.
Ondrášková Karolína
Fichnová Adéla (H)
20
15
Huťková Valerie
Slaměníková Lucie
45
1
0:6
6:3
0:1
6
10
1
2
0
1
8.
Migdal Alexandr
Horák Adam (H)
25
20
Pospíšil Matěj
Grois Ondřej (H)
45
35
1:6
2:6
 
3
12
0
2
0
1
9.
Rojíček Daniel (H)
Hrbáč Jan
20
20
Stejskal Adam
Hrubý Václav
35
25
7:5
6:3
 
13
8
2
0
1
0
               
61
100
5
15
2
7

Soupiska TK Havířov A

jméno
nar.
BH
1
Migdal Alexandr
27.06.2008
109
25
2
Rojíček Daniel (H)
30.01.2008
144
20
3
Horák Adam (H)
14.05.2008
175
20
4
Hrbáč Jan
02.11.2008
187
20
5
Lukas Filip
01.10.2008
404
12
6
Hvolka Petr
06.04.2007
545
9
7
Dub Dominik
25.09.2007
1253
4
8
Zobač Mikuláš
25.06.2008
734
6
9
Tykva David (H)
17.01.2009
2094
1
10
Mrázek Vojtěch
18.06.2009
2094
1
11
Janota Jakub
29.11.2009
2094
1
12
Foldyna Jan
15.11.2008
2094
1
21
Ondrášková Karolína
28.10.2008
87
20
22
Fichnová Adéla (H)
08.06.2008
149
15
23
Řeřuchová Ines
03.08.2008
312
9
24
Stříbrná Mária
28.10.2007
896
4
25
Feherová Adriana
03.05.2008
976
3
26
Borowik Julia (EU)
31.01.2009
1270
1
27
Myslivcová Lucie
14.01.2009
1270
1
28
Vajdová Amálie (H)
11.08.2009
1270
1

Soupiska TK PRECHEZA Přerov o.s. A

jméno
nar.
BH
1
Markovič Matej (EU)
25.10.2007
24
60
2
Wazny Alan (EU)
04.06.2007
40
45
3
Pospíšil Matěj
11.03.2007
42
45
4
Stejskal Adam
01.06.2007
53
35
5
Grois Ondřej (H)
27.06.2007
60
35
6
Káňa Viktor
09.02.2007
68
35
7
Hrubý Václav
05.08.2008
116
25
8
Machovský Benjamin
09.04.2007
652
9
9
Tégl Tomáš
16.06.2008
979
6
10
Rybka Jan
16.07.2009
2094
1
11
Rybka David
16.07.2009
2094
1
12
Škrabal Marek
25.10.2009
2094
1
21
Huťková Valerie
31.01.2007
24
45
22
Žingorová Adéla
01.06.2007
54
30
23
Ludvová Anna (H)
16.05.2008
98
20
24
Barrow Tina Jolie
27.07.2007
313
9
25
Slaměníková Lucie
25.12.2009
1270
1
26
Minarovičová Nina
31.05.2009
1270
1
27
Levans Millydee
10.10.2009
1270
1
28
Žídková Julie
24.10.2007
1270
1