Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2019

Věková kategorie: mladší žactvo

47 - III. třída C

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
LTC Rudná
Tisknout
3
0
21:6
43:15
285:140
6
2
LTC Beroun B
Tisknout
3
0
19:8
40:19
295:239
6
3
Sportclub Řevnice B
Tisknout
1
1
11:7
25:17
215:149
3
4
TJ Sokol Dobřichovice
Tisknout
1
1
8:10
17:21
148:169
3
5
SPORT EDEN Beroun B
Tisknout
1
1
7:11
17:22
137:153
3
6
T.J. Sokol Lety
Tisknout
0
3
8:19
16:40
180:268
3
7
TK Hořovice
Tisknout
0
3
7:20
16:40
132:274
3
8
volno  
0
0
0:0
0:0
0:0
0

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
28.4.2019 NT 4.5.2019
1
SPORT EDEN Beroun B LTC Rudná
1:8
5:16
56:107
Zápis o utkání - oficiální
2
Sportclub Řevnice B TK Hořovice
8:1
16:4
110:44
Zápis o utkání - oficiální
3
TJ Sokol Dobřichovice volno
0:0
 
 
 
4
T.J. Sokol Lety LTC Beroun B
2:7
4:14
65:94
Zápis o utkání - oficiální
2
5.5.2019 NT 11.5.2019
5
LTC Rudná T.J. Sokol Lety
7:2
15:4
95:42
Zápis o utkání - oficiální
6
LTC Beroun B TJ Sokol Dobřichovice
6:3
13:6
96:69
Zápis o utkání - oficiální
7
volno Sportclub Řevnice B
0:0
 
 
 
8
TK Hořovice SPORT EDEN Beroun B
3:6
6:12
46:81
Zápis o utkání - oficiální
3
12.5.2019 NT 25.5.2019
9
TK Hořovice LTC Rudná
3:6
6:12
42:83
Zápis o utkání - oficiální
10
SPORT EDEN Beroun B volno
0:0
 
 
 
11
Sportclub Řevnice B LTC Beroun B
3:6
9:13
105:105
Zápis o utkání - oficiální
12
TJ Sokol Dobřichovice T.J. Sokol Lety
5:4
11:8
79:73
Zápis o utkání - oficiální
4
26.5.2019 NT 8.6.2019
13
LTC Rudná TJ Sokol Dobřichovice
0:0
 
 
Zápis o utkání - neoficiální
14
T.J. Sokol Lety Sportclub Řevnice B
0:0
 
 
Zápis o utkání - neoficiální
15
LTC Beroun B SPORT EDEN Beroun B
0:0
 
 
Zápis o utkání - neoficiální
16
volno TK Hořovice
0:0
 
 
 
5
9.6.2019 NT 15.6.2019
17
volno LTC Rudná
0:0
 
 
 
18
TK Hořovice LTC Beroun B
0:0
 
 
 
19
SPORT EDEN Beroun B T.J. Sokol Lety
0:0
 
 
 
20
Sportclub Řevnice B TJ Sokol Dobřichovice
0:0
 
 
 
6
16.6.2019 NT 22.6.2019
21
LTC Rudná Sportclub Řevnice B
0:0
 
 
 
22
TJ Sokol Dobřichovice SPORT EDEN Beroun B
0:0
 
 
 
23
T.J. Sokol Lety TK Hořovice
0:0
 
 
 
24
LTC Beroun B volno
0:0
 
 
 
7
23.6.2019 NT 30.6.2019
25
LTC Beroun B LTC Rudná
0:0
 
 
 
26
volno T.J. Sokol Lety
0:0
 
 
 
27
TK Hořovice TJ Sokol Dobřichovice
0:0
 
 
 
28
SPORT EDEN Beroun B Sportclub Řevnice B
0:0