Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2019

Věková kategorie: mladší žactvo

41 - I. třída A

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
Sportclub Řevnice
Tisknout
7
0
61:2
123:6
756:179
14
2
Lokomotiva Zdice
Tisknout
5
2
37:26
74:49
572:429
12
3
TK Březnice
Tisknout
5
2
35:28
73:59
539:535
12
4
LTC Slovan Kladno
Tisknout
4
3
36:27
75:56
572:499
11
5
Tenis Dobříš
Tisknout
4
3
36:27
75:59
572:469
11
6
SK Tenis Kladno
Tisknout
2
5
23:40
50:79
476:608
9
7
TC VITALITY Březnice
Tisknout
1
6
13:50
26:100
311:647
8
8
TJ TK Neratovice
Tisknout
0
7
11:52
18:106
256:688
7

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
6
16.6.2019 NT 22.6.2019
22
Lokomotiva Zdice SK Tenis Kladno
8:1
12:2
78:33
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Hrach Vít
12
Klokov Martin
9
6:2
2:1
 
12
3
2
0
1
0
2.
Bláha Janek (H)
4
Suk Matěj
4
6:4
6:4
 
12
8
2
0
1
0
3.
Pech Karel
6
Kysel Adrián
4
 
 
 
0
0
0
0
1
0
4.
Votava Lukáš
1
Antoš Daniel
1
 
 
 
0
0
0
0
1
0
5.
Rosolová Julie
12
Dihelová Sofie
4
3:6
3:6
 
6
12
0
2
0
1
6.
Bezděková Nicol (H)
9
Bryndova Anna Marie
4
6:1
6:0
 
12
1
2
0
1
0
7.
Rosolová Julie
Bezděková Nicol (H)
12
9
Dihelová Sofie
Bryndova Anna Marie
4
4
6:1
6:2
 
12
3
2
0
1
0
8.
Hrach Vít
Votava Lukáš
12
1
Klokov Martin
Kysel Adrián
9
4
6:1
6:1
 
12
2
2
0
1
0
9.
Bláha Janek (H)
Pech Karel
4
6
Suk Matěj
Antoš Daniel
4
1
6:2
6:2
 
12
4
2
0
1
0
               
78
33
12
2
8
1

Soupiska Lokomotiva Zdice

jméno
nar.
BH
1
Hrach Vít
29.05.2007
446
12
2
Bláha Janek (H)
29.09.2008
1417
4
3
Pech Karel
03.07.2007
809
6
4
Votava Lukáš
05.03.2009
2094
1
5
Kafka Lukáš
20.04.2009
2094
1
6
Hanzel Antonín
09.05.2007
2094
1
21
Rosolová Julie
11.01.2007
191
12
22
Bezděková Nicol (H)
13.04.2008
381
9

Soupiska SK Tenis Kladno

jméno
nar.
BH
1
Doležal Oliver
22.02.2007
1492
4
2
Klokov Martin
23.10.2008
540
9
3
Suk Matěj
15.08.2008
1417
4
4
Kysel Adrián
03.09.2007
1253
4
5
Vašta Petr
09.09.2008
2094
1
6
Antoš Daniel
13.01.2007
2094
1
7
Hrudka Jan
17.06.2008
2094
1
8
Balabán Aleš
27.12.2008
2094
1
21
Dihelová Sofie
25.10.2007
687
4
22
Bryndova Anna Marie
06.02.2007
645
4
23
Fingerhutová Sára
25.11.2007
742
4
24
Kurbanova Anastasia
06.02.2007
896
4
25
Stachová Lucie
13.05.2009
1270
1
26
Vicenecová Eliška
25.04.2008
1270
1
27
Skryjová Natálie
29.04.2008
1270
1