Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2019

Věková kategorie: mladší žactvo

III.TŔÍDA CM

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TJ Jiskra Strážnice
Tisknout
6
0
36:18
75:38
530:349
12
2
TK Kyjov
Tisknout
4
2
35:19
71:43
521:399
10
3
Orel jednota Uherský Brod
Tisknout
4
2
33:21
69:43
501:376
10
4
Sokol Lanžhot
Tisknout
4
2
31:23
62:53
489:427
10
5
Tenisový klub Vracov, z.s.
Tisknout
3
3
26:28
57:63
480:510
9
6
LTC Hodonín
Tisknout
2
4
28:26
58:53
424:378
8
7
Slovan Hodonín
Tisknout
1
5
13:41
33:83
319:592
7
8
SK Uherský Brod
Tisknout
0
6
14:40
31:80
294:527
5

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
28.4.2019
1
Slovan Hodonín Sokol Lanžhot
0:9
1:18
35:109
Zápis o utkání - oficiální
2
LTC Hodonín (s) SK Uherský Brod
9:0
18:0
108:0
Zápis o utkání - oficiální
3
TK Kyjov Tenisový klub Vracov, z.s.
6:3
12:7
95:73
Zápis o utkání - oficiální
4
TJ Jiskra Strážnice Orel jednota Uherský Brod
5:4
10:8
74:67
Zápis o utkání - oficiální
2
5.5.2019
5
Orel jednota Uherský Brod Slovan Hodonín
7:2
14:4
101:39
Zápis o utkání - oficiální
6
Tenisový klub Vracov, z.s. TJ Jiskra Strážnice
3:6
7:13
62:94
Zápis o utkání - oficiální
7
SK Uherský Brod TK Kyjov
2:7
4:14
48:90
Zápis o utkání - oficiální
8
Sokol Lanžhot LTC Hodonín
7:2
14:6
103:56
Zápis o utkání - oficiální
3
12.5.2019
9
Slovan Hodonín LTC Hodonín
2:7
5:14
38:94
Zápis o utkání - oficiální
10
TK Kyjov Sokol Lanžhot
4:5
9:10
74:76
Zápis o utkání - oficiální
11
TJ Jiskra Strážnice SK Uherský Brod
7:2
14:5
93:49
Zápis o utkání - oficiální
12
Orel jednota Uherský Brod Tenisový klub Vracov, z.s.
3:6
9:13
85:98
Zápis o utkání - oficiální
4
26.5.2019
13
Tenisový klub Vracov, z.s. Slovan Hodonín
5:4
10:10
89:83
Zápis o utkání - oficiální
14
SK Uherský Brod Orel jednota Uherský Brod
2:7
4:14
57:94
Zápis o utkání - oficiální
15
Sokol Lanžhot TJ Jiskra Strážnice
2:7
4:15
61:102
Zápis o utkání - oficiální
16
LTC Hodonín TK Kyjov
4:5
8:10
64:74
Zápis o utkání - oficiální
5
9.6.2019
17
Slovan Hodonín TK Kyjov
0:9
3:18
55:127
Zápis o utkání - oficiální
18
TJ Jiskra Strážnice LTC Hodonín
6:3
12:6
84:49
Zápis o utkání - oficiální
19
Orel jednota Uherský Brod Sokol Lanžhot
6:3
12:6
75:55
Zápis o utkání - oficiální
20
Tenisový klub Vracov, z.s. SK Uherský Brod
5:4
10:9
73:68
Zápis o utkání - oficiální
6
16.6.2019
21
SK Uherský Brod Slovan Hodonín
4:5
9:10
72:69
Zápis o utkání - oficiální
22
Sokol Lanžhot Tenisový klub Vracov, z.s.
5:4
10:10
85:85
Zápis o utkání - oficiální
23
LTC Hodonín Orel jednota Uherský Brod
3:6
6:12
53:79
Zápis o utkání - oficiální
24
TK Kyjov TJ Jiskra Strážnice
4:5
8:11
61:83
Zápis o utkání - oficiální
7
23.6.2019
25
Slovan Hodonín TJ Jiskra Strážnice
0:0
 
 
Zápis o utkání - neoficiální
26
Orel jednota Uherský Brod TK Kyjov
0:0
 
 
Zápis o utkání - neoficiální
27
Tenisový klub Vracov, z.s. LTC Hodonín
0:0
 
 
Zápis o utkání - neoficiální
28
SK Uherský Brod Sokol Lanžhot
0:0
 
 
Zápis o utkání - neoficiální